Menu

Untitled
9
+26

Untitled

Eerschotsestraat 94, Sint-Oedenrode
€520,000
Sold
View Gallery

Key Features

UnknownType
DEnergy Label
5Bedrooms
1Bathrooms
118 m²Living Space
350 m²Plot Size
1959Build Year
32Days Listed

Description

No description

Yes

Heated Towel Rail

No

Double Shower

No

Heated Bathroom Floor

No

Barbecue Area

zai:glm-5-turbo(70%)
30%

No

Hardwood Floors

zai:glm-5-turbo(90%)
No

Tiled Floors

zai:glm-5-turbo(100%)
Yes

Laminate Flooring

zai:glm-5-turbo(100%)
Yes

Carpeted Floors

No

Built-In Wardrobes

Classic

zai:glm-5-turbo(60%)
30%

Exterior Style

Traditional / Historic

zai:glm-5-turbo(60%)
30%

zai:glm-5-turbo(90%)
80%

Kitchen

Dishwasher

zai:glm-5-turbo(100%)
Yes

Microwave

zai:glm-5-turbo(95%)
Yes

Refrigerator

No

Stove

zai:glm-5-turbo(100%)
Yes

Induction Stove

zai:glm-5-turbo(70%)
15%

Ventilation System

zai:glm-5-turbo(99%)

NOW
9d 15h
7 May 2026, 21:17
Price update
€525,000
€520,000
-€5,000
9d 15h
7 May 2026, 21:17
Multiple changes
Rent update
€525,000
€520,000
-€5,000
Negotiable update
Yes
No
12d 22h
4 May 2026, 14:54
Availability update
Yes
No
12d 22h
4 May 2026, 14:53
Property update
12d 22h
4 May 2026, 14:53
Property update
12d 22h
4 May 2026, 14:53
Property update
12d 22h
4 May 2026, 14:53
Property update
19d 10h
28 Apr 2026, 02:47
Energy label update
"D"
D
19d 10h
28 Apr 2026, 02:39
Energy label update
D
"D"
23d
24 Apr 2026, 12:40
Location coordinates update
[object Object]
[object Object]
9d 15h
14 Apr 2026, 21:02
Listing created