Menu

Untitled
9
+29

Untitled

De Molenkamp 11, Emmen
€5,051
Sold
View Gallery

Key Features

UnknownType
AEnergy Label
4Bedrooms
2Bathrooms
297 m²Living Space
846 m²Plot Size
1936Build Year
47Days Listed

Description

No description

Building General

South-Facing

No

Barbecue Area

zai:glm-5-turbo(90%)
80%

Yes

Laminate Flooring

zai:glm-5-turbo(90%)
No

Carpeted Floors

No

Built-In Wardrobes

zai:glm-5-turbo(100%)
Yes

French Doors

zai:glm-5-turbo(85%)
60%

zai:glm-5-turbo(95%)
85%

Exterior Style

Traditional / Historic

zai:glm-5-turbo(90%)
85%

Early 20th Century

zai:glm-5-turbo(95%)
90%

zai:glm-5-turbo(85%)
30%

Newly Built

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Kitchen

Dishwasher

zai:glm-5-turbo(80%)
Yes

Oven

zai:glm-5-turbo(85%)
Yes

Microwave

zai:glm-5-turbo(65%)
Yes

Refrigerator

zai:glm-5-turbo(95%)
Yes

Freezer

zai:glm-5-turbo(75%)
Yes

Open Plan Kitchen

zai:glm-5-turbo(95%)
Yes

Stove

zai:glm-5-turbo(95%)
Yes

Induction Stove

zai:glm-5-turbo(95%)
90%

New Kitchen

zai:glm-5-turbo(95%)
40%

No

Intercom

zai:glm-5-turbo(100%)
Yes

Alarm System

zai:glm-5-turbo(95%)
Yes

Security Cameras

Utilities & Technical

High-Speed Internet

zai:glm-5-turbo(95%)
Yes

Fibre Internet

Yes

Water Softener

Yes

Wall Insulation

zai:glm-5-turbo(100%)
Yes

Floor Insulation

zai:glm-5-turbo(100%)
Yes

Roof Insulation

NOW
15d 5h
3 May 2026, 09:41
Price update
€1,500,000
€5,051
-€1,494,949
15d 5h
3 May 2026, 09:41
Multiple changes
Rent update
€1,500,000
€5,051
-€1,494,949
Negotiable update
Yes
No
20d 12h
28 Apr 2026, 02:47
Energy label update
"A"
A
20d 12h
28 Apr 2026, 02:39
Energy label update
A
"A"
24d 2h
24 Apr 2026, 12:40
Location coordinates update
[object Object]
30d 18h
17 Apr 2026, 21:07
Availability update
Yes
No
16d 15h
1 Apr 2026, 05:38
Listing created