Menu

Heldere appartement op de zesde verdieping met oostgericht balkon en vrij uitzicht over Amstelveen
9
+31

Rembrandtweg 573, Amstelveen
€ 380.000
View Gallery

Hoofdkenmerken

AppartementType
FEnergielabel
2Slaapkamers
1Badkamers
82 m²Woonruimte
Perceel
1963Bouwjaar
30Dagen online

Beschrijving

Dit appartement op de zesde verdieping biedt comfortabel stedelijk wonen met een praktische indeling en een aangenaam uitzicht. De woning beslaat 82 vierkante meter en beschikt over twee slaapkamers, een separate keuken en een oostgericht balkon dat ochtendzon en uitzicht over Amstelveen biedt.

Bij het betreden van het appartement komt u in een hal die verbinding geeft met alle hoofdvertrekken. De meterkast bevindt zich hier, en de hal loopt door naar een centraal woongedeelte met nette laminaatvloer. Links van de entree ligt de separate keuken, die is uitgerust met een gaskookplaat met vier pitten, afzuigkap, Siemens oven, vaatwasser, koelkast, vriezer en ruime kastopslag. De keukenindeling maakt een scheiding mogelijk tussen maaltijdbereiding en de woonruimtes.

Aansluitend aan de keuken bevinden zich het toilet en de badkamer. De badkamer beschikt over een wastafel met opbergruimte en een ruime inloopdouche. Het toilet is separaat, wat bijdraagt aan de praktische indeling voor dagelijks gebruik.

De hoofdslaapkamer bevindt zich aan de linkerkant van het appartement en geeft direct toegang tot het balkon via schuifdeuren. Deze kamer profiteert van overvloedig daglicht door de oostelijke oriëntatie, en er is voldoende ruimte voor een inloopkast. De tweede slaapkamer is gesitueerd aan de rechterkant van de entree en ontvangt ook goed daglicht via de ramen. Beide slaapkamers bieden comfortabele afmetingen voor een tweepersoonsbed en bijbehorende meubels.

De woonkamer bevindt zich centraal tussen de twee slaapkamers, wat zorgt voor een intieme maar functionele indeling. Directe toegang tot het balkon verlengt de woonruimte naar buiten bij gunstig weer. Vanaf het balkon kijkt u uit over Amstelveen met een onbelemmerd uitzicht en zonder voetgangersverkeer direct voor het gebouw, wat zorgt voor privacy en een gevoel van rust.

Het appartement is gelegen in een goed onderhouden wooncomplex uit 1963. Het gebouw beschikt over een lift voor eenvoudige toegang tot de zesde verdieping. Op de begane grond bevinden zich commerciële voorzieningen waaronder een Gall & Gall en een Jumbo supermarkt, wat dagelijkse boodschappen mogelijk maakt zonder verdere reisafstand.

De ligging plaatst de woning aan de grens van de wijken Elsrijk en Randwijck, twee gevestigde en populaire woongebieden in Amstelveen. Deze wijken staan bekend om hun woonkarakter, groene omgeving en bereikbaarheid van stedelijke voorzieningen. Het winkelcentrum Stadshart Amstelveen bevindt zich op korte afstand en biedt een breed scala aan winkels, restaurants, cafés en culturele locaties waaronder het Cobra Museum.

Voor buitenactiviteiten en natuur zijn het Amsterdamse Bos en het Broersepark beide binnen enkele minuten bereikbaar. Deze groene ruimtes bieden uitgebreide mogelijkheden voor wandelen, fietsen en buitensport, wat bijdraagt aan de levenskwaliteit in dit gebied.

Het openbaar vervoer is goed georganiseerd in de omgeving. Tramlijnen 5 en 25 verbinden direct met Amsterdam Zuid en het Amsterdamse stadscentrum. Diverse buslijnen zijn op loopafstand beschikbaar. Met de auto bieden de A9, A10 en A2 snelwegen snelle verbindingen met luchthaven Schiphol, centraal Amsterdam en de bredere Randstad-regio.

De Vereniging van Eigenaren wordt professioneel beheerd door Delair. De maandelijkse bijdrage bedraagt 247,26 euro en dekt het algemeen onderhoud en de administratie van het gebouw. Een voorschot van 97 euro per maand wordt betaald voor de blokverwarming. De servicekosten bedragen in totaal 344 euro per maand. De woning is eigendomsrecht (vrij erf), wat betekent dat er geen erfpacht is.

Het appartement heeft energielabel F. Het gebouw beschikt over gedeeltelijk dubbel glas en maakt gebruik van blokverwarming met centrale warmwatervoorziening. Natuurlijke ventilatie is in het ontwerp verwerkt, en er is buitenzonwering op de ramen. Televisiekabel is aanwezig in het gebouw.

Opslag wordt verzorgd via een separate berging van 7 vierkante meter, voorzien van elektriciteit. Extern beschikt het gebouw over 11 vierkante meter aangehechte buitenruimte in de vorm van het balkon. Het totale interne volume bedraagt 256 kubieke meter.

De woning is deels gemeubileerd volgens de aanbieding, en de overdracht van eigendom zal in overleg tussen koper en verkoper plaatsvinden. Een lijst van roerende zaken begeleidt de verkoop, en details kunnen op verzoek worden verstrekt.

De commerciële ruimtes op de begane grond dragen bij aan het gemak van de locatie, terwijl het appartement zelf een rustige woonatmosfeer behoudt. De afwezigheid van voetgangersverkeer voor de ramen en de verhoogde positie zorgen voor een comfortabele leefomgeving met goed daglicht gedurende de dag, in het bijzonder in de ochtenduren op het oostgerichte balkon.

Voorzieningen

Badkamer

Douche

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Ja

Badkuip

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Nee

En-suite badkamer

minimax:MiniMax-M2.7(85%)
Nee

Gastentoilet

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Ja

Dubbele douche

minimax:MiniMax-M2.7(70%)
Nee

Gedeelde douche

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Nee

Gedeeld toilet

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Nee

Dubbele wastafel

minimax:MiniMax-M2.7(85%)
Nee

Gebouw Algemeen

Hoekwoning

hardcoded(100%)
Nee

Exterieur

Balkon

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Ja

Achtertuin

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Nee

Voortuin

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Nee

Zijtuin

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Nee

Terras

minimax:MiniMax-M2.7(90%)
Nee

Dakterras

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Nee

Barbecuerruimte

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Nee

Omheinde tuin

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Nee

Patio

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Nee

Veranda

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Nee

Gastenverblijf

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Nee

Aan het water

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Nee

Moestuin

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Nee

Paardenfaciliteiten

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Nee

Kleine veeteeltfaciliteiten

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Nee

Privébuitenzwembad

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Nee

Privé buitenjacuzzi

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Nee

Privétennisbaan

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Nee

Prachtig uitzicht op de bergen

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
0%

Prachtig uitzicht op de stad

minimax:MiniMax-M2.7(80%)
45%

Prachtig uitzicht op de tuin

minimax:MiniMax-M2.7(70%)
20%

Prachtig uitzicht op zee

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
0%

Prachtig uitzicht op de haven

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
0%

Prachtig uitzicht op bezienswaardigheid

minimax:MiniMax-M2.7(70%)
10%

Interieur Comfort

Airconditioning

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Centrale Verwarming

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Open Haard

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Houten Vloer

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Tegels

zai:glm-5-turbo(75%)
Nee

Laminaatvloer

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Tapijtvloer

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Vloerverwarming

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Inloopkast

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Thuiswerkplek

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Dakraam

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Zichtbare Balken

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Erker

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Privé Binnenzwembad

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Privé Binnensauna

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Stucwerk

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Interieurstijl

Scandinavisch

zai:glm-5-turbo(85%)
5%

Modern

zai:glm-5-turbo(80%)
15%

Industrieel

zai:glm-5-turbo(90%)
0%

Mediterraan

zai:glm-5-turbo(95%)
0%

Klassiek

zai:glm-5-turbo(70%)
20%

Exterieurstijl

Traditioneel / Historisch

minimax:MiniMax-M2.7(90%)
10%

Vroeg 20e Eeuws

minimax:MiniMax-M2.7(90%)
0%

Nachoorlogs Functioneel

minimax:MiniMax-M2.7(85%)
80%

Modernistisch

minimax:MiniMax-M2.7(75%)
40%

Nieuwbouw

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
0%

Keuken

Vaatwasser

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Ja

Oven

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Ja

Magnetron

minimax:MiniMax-M2.7(0%)
Nee

Koelkast

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Ja

Vrieskast

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Ja

Kookeiland

minimax:MiniMax-M2.7(0%)
Nee

Open keuken

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Nee

Kookplaat

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Ja

Inductiekookplaat

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Nee

Ingebouwd koffieapparaat

minimax:MiniMax-M2.7(0%)
Nee

Kokend water kraan

minimax:MiniMax-M2.7(0%)
Nee

Gedeelde keuken

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Nee

Designkeuken

minimax:MiniMax-M2.7(50%)
40%

Nieuwe keuken

minimax:MiniMax-M2.7(50%)
30%

Parkeren & Opslag

Parkeren

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Berging

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Garage

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Automatische garagedeur

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Dubbele garage

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Zolder

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Kelder

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Overdekte parkeerplaats

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Ondergrondse parkeergarage

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Laadpaal

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Werkplaats

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Schuur

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Parkeerplaats huur (per maand)

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Parkeerplaats koopprijs

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Regels

Vereniging van Eigenaren (VvE)

minimax:MiniMax-M2.7(100%)
Ja

Erfpacht

minimax:MiniMax-M2.7(100%)
Nee

Geregistreerd bij Kamer van Koophandel (VvE)

minimax:MiniMax-M2.7(100%)
Ja

Algemene ledenvergadering (VvE)

minimax:MiniMax-M2.7(100%)
Ja

VvE-bijdrage

minimax:MiniMax-M2.7(100%)
Ja

Reservefonds (VvE)

minimax:MiniMax-M2.7(100%)
Ja

Onderhoudsplan (VvE)

minimax:MiniMax-M2.7(100%)
Ja

Opstalverzekering (VvE)

minimax:MiniMax-M2.7(100%)
Ja

Veiligheid & Toegankelijkheid

Lift

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Privé-ingang

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Automatisch Hek

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Gesloten Wijk

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Rolstoeltoegankelijk

zai:glm-5-turbo(60%)
30%

Voorzieningen & Technisch

Wasruimte

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Smart Home

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Ventilatiesysteem

zai:glm-5-turbo(75%)
Nee

Kabel-tv

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Waterontharder

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Energiezuinigheid

Zonnepanelen

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Dubbelglas

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Tripelglas

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Warmtepomp

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Thuisbatterij

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Overige energiebesparende maatregelen

zai:glm-5-turbo(70%)
Nee

Locatie

Geschiedenis

NU
2d
16 mei 2026, 11:09
Vraagprijs bijgewerkt
€ 395.000
€ 380.000
€ -15.000
2d
16 mei 2026, 11:09
Meerdere wijzigingen
Huurprijs bijgewerkt
€ 395.000
€ 380.000
€ -15.000
Vastgoedupdate
k.k. (kosten koper) means buyer pays transfer tax and notary fees in addition to this price
23d 22h
24 apr 2026, 12:40
Locatiecoördinaten bijgewerkt
[object Object]
[object Object]
6d 5h
18 apr 2026, 07:35
Advertentie aangemaakt