Menu

Modern energiezuinig appartement op de 6e etage nabij strand en natuur
9
+17

Randveen 534, Den Haag
€ 5.612
Verkocht
View Gallery

Hoofdkenmerken

AppartementType
A++Energielabel
2Slaapkamers
1Badkamers
80 m²Woonruimte
14 m²Perceel
2025Bouwjaar
56Dagen online

Beschrijving

Dit moderne en energiezuinige appartement biedt een exceptionele woonmogelijkheid op de zesde verdieping van het nieuwgebouwde Maestro-complex. Gelegen in het zuidwesten van Den Haag, in het gebied dat bekend staat als Venen, Oorden en Raden, biedt de woning een unieke levensstijl waarbij stedelijk comfort de rust van de natuur ontmoet. De locatie is vooral opvallend door de nabijheid van het strand en de duinen van Kijkduin, waardoor bewoners met gemak kunnen genieten van het leven aan de kust. Het appartement is gelegen langs de groene gordel die Den Haag scheidt van het Westland, wat een oase van rust creëert die wordt gekenmerkt door boomrijke wandelpaden, fietsroutes en waterpartijen rijk aan vogelleven.

Voor wie van een actieve levensstijl houdt, ligt sportcentrum De Uithof in de buurt, met faciliteiten voor schaatsen, skiën en karting. Culturele en natuurhistorie kunnen worden verkend op de nabijgelegen landgoederen Ockenburgh en Madestein. Het appartement zelf bevindt zich op de zesde verdieping, wat zorgt voor een goede mate van privacy en een vrij uitzicht. De indeling is ontworpen met moderne woonnormen in gedachten. De entreehal geeft toegang tot een separaat gastentoilet en een praktische interne bergruimte die vooraf is voorzien van een wasmachine-aansluiting, zodat wasvoorzieningen netjes weggewerkt zijn.

Vanuit de hal komt men in de lichte woonkamer die profiteert van een open keukenontwerp. De ruimte wordt gedefinieerd door grote glazen ramen van vloer tot plafond die een overvloed aan natuurlijk daglicht binnenlaten. Deze ramen bieden ook directe toegang tot het ruime balkon, dat dient als een uitstekende buitenverlenging van de leefruimte, perfect voor ontspanning of het genieten van het uitzicht. De open keuken is voorzien van een keukenelement en omvat een uitgebreid pakket aan inbouwapparatuur dat is ontworpen om te voldoen aan moderne culinaire behoeften. Deze apparaten omvatten een vaatwasser, een inductiekookplaat, een combi-oven/magnetron en een koel-vriescombinatie. De binnenafwerking wordt verder versterkt door de toevoeging van luxe, duurzame designer binnendeuren.

De accommodatie omvat twee royale slaapkamers, die beide een prachtig uitzicht bieden op de omgeving. De moderne badkamer is voorzien van een inloopdouche, een designradiator en een tweede toilet, wat bijdraagt aan het gemak van de indeling. Een belangrijk kenmerk van deze woning is de duurzaamheid. Het appartement is bekroond met energielabel A++, wat de hoge energie-efficiëntie weerspiegelt. De verwarming wordt verzorgd via een duurzame warmtepomp in combinatie met het stadsverwarmingsnet van Eneco, wat zorgt voor een comfortabele en milieubewuste temperatuur gedurende het hele jaar. De woning beschikt ook over gedeeltelijke vloerverwarming. De bouwkwaliteit wordt benadrukt door HR++-beglazing en volledige isolatie, wat bijdraagt aan het laag energieverbruik.

Het gebouw beschikt over een representatieve centrale entree met een belpanel en intercomsysteem, wat veilige toegang biedt tot de liften en het trappenhuis. Bewoners hebben toegang tot de ondergrondse parkeergarage en een gemeenschappelijke fietsenberging. Het appartement is toegewezen twee privéfietsplekken in de kelder. Er is ook de mogelijkheid om afzonderlijk een privéparkeerplaats in de ondergrondse garage te kopen. De maandelijkse servicekosten voor het appartement worden beheerd door een actieve Vereniging van Eigenaren. Het complex wordt professioneel beheerd met een onderhoudsplan, reservefonds en opstalverzekering.

De woning is gelegen op erfpachtgrond, maar de erfpacht is eeuwigig afgekocht. Dit betekent dat er geen periodieke erfpachtcanonbetalingen vereist zijn, wat een belangrijk financieel voordeel is voor de nieuwe eigenaar. Het appartement heeft een woonoppervlakte van circa 80 vierkante meter en een inhoud van 263 kubieke meter. Het balkon meet ongeveer 13 tot 14 vierkante meter, wat ruime buitenruimte biedt. Het platte dak is bedekt met bitumineus dakbedekkingmateriaal. Het gebouw is toegankelijk voor mensen met een handicap en ouderen. Extra voorzieningen omvatten balansventilatie, glasvezelkabels, een lift, mechanische ventilatie en zonnepanelen.

Met een bouwjaar van 2025 of 2026 vertegenwoordigt deze woning een gloednieuwe woning die bij oplevering direct bewoonbaar is, wat een zorgeloze woonervaring biedt in een groen en bereikbaar deel van Den Haag. Het Maestro-complex combineert hoogwaardige afwerking met een focus op comfort en natuur. Dit specifieke appartement biedt een zeldzame combinatie van een toplocatie, moderne specificaties en een energiezuinig label. Het gebruik van duurzame materialen en designerafwerkingen in de hele woning zorgt voor een stijlvolle en comfortabele sfeer. De locatie biedt het beste van twee werelden, met de rust van het groene hart van Den Haag en het strand in de buurt, terwijl stadsvoorzieningen binnen handbereik blijven.

Voorzieningen

Badkamer

Douche

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Badkuip

zai:glm-4.7(90%)
Nee

En-suite badkamer

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Gastentoilet

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Verwarmd handdoekenrek

zai:glm-4.7(60%)
Ja

Bidet

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Dubbele douche

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Gedeelde douche

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Gedeeld toilet

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Dubbele wastafel

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Vloerverwarming in badkamer

zai:glm-4.7(90%)
Ja

Exterieur

Balkon

zai:glm-4.6(100%)
Ja

Achtertuin

zai:glm-4.6(100%)
Nee

Voortuin

zai:glm-4.6(100%)
Nee

Zijtuin

zai:glm-4.6(100%)
Nee

Terras

zai:glm-4.6(100%)
Nee

Dakterras

zai:glm-4.6(100%)
Nee

Barbecuerruimte

zai:glm-4.6(100%)
Nee

Omheinde tuin

zai:glm-4.6(100%)
Nee

Patio

zai:glm-4.6(100%)
Nee

Veranda

zai:glm-4.6(100%)
Nee

Gastenverblijf

zai:glm-4.6(100%)
Nee

Aan het water

zai:glm-4.6(100%)
Nee

Moestuin

zai:glm-4.6(100%)
Nee

Paardenfaciliteiten

zai:glm-4.6(100%)
Nee

Kleine veeteeltfaciliteiten

zai:glm-4.6(100%)
Nee

Privébuitenzwembad

zai:glm-4.6(100%)
Nee

Privé buitenjacuzzi

zai:glm-4.6(100%)
Nee

Privétennisbaan

zai:glm-4.6(100%)
Nee

Prachtig uitzicht op de bergen

zai:glm-4.6(100%)
0%

Prachtig uitzicht op de stad

zai:glm-4.6(80%)
20%

Prachtig uitzicht op de tuin

zai:glm-4.6(90%)
90%

Prachtig uitzicht op zee

zai:glm-4.6(90%)
5%

Prachtig uitzicht op de haven

zai:glm-4.6(100%)
0%

Prachtig uitzicht op bezienswaardigheid

zai:glm-4.6(100%)
0%

Interieur Comfort

Centrale Verwarming

zai:glm-4.6(100%)
Ja

Open Haard

zai:glm-4.6(95%)
Nee

Tapijtvloer

zai:glm-4.6(80%)
Nee

Vloerverwarming

zai:glm-4.6(100%)
Ja

Inloopkast

zai:glm-4.6(80%)
Nee

Thuiswerkplek

zai:glm-4.6(70%)
Nee

Dakraam

zai:glm-4.6(90%)
Nee

Zichtbare Balken

zai:glm-4.6(90%)
Nee

Erker

zai:glm-4.6(80%)
Nee

Privé Binnenzwembad

zai:glm-4.6(100%)
Nee

Privé Binnensauna

zai:glm-4.6(100%)
Nee

Stucwerk

zai:glm-4.6(90%)
Nee

Interieurstijl

Scandinavisch

zai:glm-4.6(0%)
10%

Modern

zai:glm-4.6(100%)
95%

Industrieel

zai:glm-4.6(90%)
0%

Mediterraan

zai:glm-4.6(90%)
0%

Klassiek

zai:glm-4.6(90%)
5%

Exterieurstijl

Traditioneel / Historisch

zai:glm-4.6(100%)
0%

Vroeg 20e Eeuws

zai:glm-4.6(100%)
0%

Nachoorlogs Functioneel

zai:glm-4.6(100%)
0%

Modernistisch

zai:glm-4.6(100%)
0%

Nieuwbouw

zai:glm-4.6(100%)
100%

Keuken

Vaatwasser

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Oven

zai:glm-4.7(90%)
Ja

Magnetron

zai:glm-4.7(90%)
Ja

Koelkast

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Vrieskast

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Kookeiland

zai:glm-4.7(85%)
Nee

Open keuken

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Voorraadkast

zai:glm-4.7(70%)
Nee

Kookplaat

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Inductiekookplaat

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Ingebouwd koffieapparaat

zai:glm-4.7(60%)
Nee

Kokend water kraan

zai:glm-4.7(60%)
Nee

Ingebouwd afzuigsysteem

zai:glm-4.7(60%)
Nee

Gedeelde keuken

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Designkeuken

zai:glm-4.7(80%)
75%

Nieuwe keuken

zai:glm-4.7(100%)
100%

Parkeren & Opslag

Parkeren

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Berging

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Garage

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Dubbele garage

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Zolder

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Kelder

zai:glm-4.7(90%)
Ja

Fietsenberging

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Overdekte parkeerplaats

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Ondergrondse parkeergarage

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Werkplaats

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Schuur

zai:glm-4.7(95%)
Ja

Gratis straatparkeren

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Parkeerplaats huur (per maand)

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Parkeerplaats koopprijs

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Regels

Vereniging van Eigenaren (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Erfpacht

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Geregistreerd bij Kamer van Koophandel (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Algemene ledenvergadering (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

VvE-bijdrage

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Reservefonds (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Onderhoudsplan (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Opstalverzekering (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Open bezichtiging

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Veiligheid & Toegankelijkheid

Lift

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Intercom

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Privé-ingang

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Rookmelders

zai:glm-4.7(90%)
Ja

Rolstoeltoegankelijk

zai:glm-4.7(100%)
95%

Voorzieningen & Technisch

Wasmachine

zai:glm-4.6(95%)
Nee

Wasmachineaansluiting

zai:glm-4.6(100%)
Ja

Wasruimte

zai:glm-4.6(90%)
Ja

Droger

zai:glm-4.6(90%)
Nee

Snelle Internet

zai:glm-4.6(100%)
Ja

Glasvezel Internet

zai:glm-4.6(100%)
Ja

Smart Home

zai:glm-4.6(95%)
Nee

Ventilatiesysteem

zai:glm-4.6(100%)
Ja

Waterontharder

zai:glm-4.6(95%)
Nee

Energiezuinigheid

Zonnepanelen

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Dubbelglas

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Muurisolatie

zai:glm-4.7(95%)
Ja

Vloerisolatie

zai:glm-4.7(95%)
Ja

Dakisolatie

zai:glm-4.7(95%)
Ja

Warmtepomp

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Thuisbatterij

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Overige energiebesparende maatregelen

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Locatie

Geschiedenis

NU
13d 18h
3 mei 2026, 17:46
Vraagprijs bijgewerkt
€ 449.000
€ 5.612
€ -443.388
13d 18h
3 mei 2026, 17:46
Meerdere wijzigingen
Huurprijs bijgewerkt
€ 449.000
€ 5.612
€ -443.388
Onderhandelbaar bijgewerkt
Ja
Nee
19d 8h
28 apr 2026, 02:47
Energielabel bijgewerkt
"A++"
A++
19d 9h
28 apr 2026, 02:39
Energielabel bijgewerkt
A++
"A++"
22d 23h
24 apr 2026, 12:40
Locatiecoördinaten bijgewerkt
[object Object]
[object Object]
45d
2 apr 2026, 11:44
Beschikbaarheid bijgewerkt
Ja
Nee
11d 10h
22 mrt 2026, 01:42
Advertentie aangemaakt