Menu

Ruim 3-slaapkamerappartement met tuin en balkon in Den Haag
9
+22

Ruim 3-slaapkamerappartement met tuin en balkon in Den Haag

Koningin Emmakade 123, Den Haag
€ 5.650
Verkocht
View Gallery

Hoofdkenmerken

AppartementType
BEnergielabel
3Slaapkamers
1Badkamers
123 m²Woonruimte
33 m²Perceel
1900Bouwjaar
51Dagen online

Beschrijving

Dit uitzonderlijke object, gelegen aan de Koningin Emmakade in Den Haag, biedt een riante leefruimte van circa 123 vierkante meter. De woning maakt deel uit van een in 1900 gebouwd pand en is gesitueerd binnen een beschermd stadsgezicht, wat karakter en historische waarde toevoegt aan de residentie. Het appartement is verdeeld over twee verdiepingen, bestaande uit de begane grond en de eerste verdieping, wat een ruime indeling biedt die vaak wordt aangetroffen bij maisonnettes. Met drie slaapkamers is dit huis goed geschikt voor gezinnen of personen die veel werkruimte en opbergruimte nodig hebben.

De ligging van dit object is zeer gewenst, gepositioneerd in de wijk Koningsplein. Bewoners kunnen genieten van het gemak van wonen op een steenworp afstand van de Reinkenstraat. Deze specifieke straat staat bekend om zijn verscheidenheid aan speciaalzaken, gastvrije bakkerijen en levendige eetgelegenheden. Daarnaast ligt de populaire Frederik Hendriklaan, vaak 'de Fred' genoemd door de locals, ook in de nabijheid. Dit gebied biedt een breed scala aan winkelmogelijkheden en culinaire ervaringen. Voor wie van een actieve levensstijl houdt, liggen de Scheveningse Bosjes en het Westbroekpark op loop- of fietsafstand. Bovendien is het strand van Scheveningen eenvoudig bereikbaar voor een dagje aan zee. Het centrum van Den Haag is slechts enkele minuten verwijderd, evenals openbaar vervoer en belangrijke uitvalswegen, wat dit een ideale uitvalsbasis maakt voor forensen en ontdekkingsreizigers.

Bij het betreden van de woning wordt men verwelkomd door een vestibule met een prachtige glazen deur. De hal leidt naar een apart toilet dat is voorzien van een fonteintje. Vanuit de hal komt men in de zeer ruime woonkamer. De woonkamer is opvallend ruim en kenmerkt zich door hoge plafonds die het gevoel van ruimte en licht versterken. De kamer beschikt over een mooie houten vloer en heeft netjes afgewerkte gestucte muren. Aan de voorzijde van het huis is de luxe open keuken gesitueerd. Deze keuken is voorzien van een bar en diverse inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser, een zespits gasfornuis, een RVS afzuigkap en een koelkast. De open indeling verbindt de keuken naadloos met de woonruimte.

Aan de achterzijde van de begane grond geven openslaande deuren toegang tot de zonnige achtertuin. De tuin is gelegen op het zuidwesten, zodat u een groot deel van de dag van de zon kunt genieten. De tuin beslaat een oppervlakte van 33 vierkante meter en biedt een uitstekende plek voor buiten dineren of ontspanning. Een berging is aan de tuin grenzend, wat externe opbergruimte biedt. Ook op de begane grond bevindt zich een grote slaapkamer met een inbouwkast (walk-in closet). Dit voegt een laag van gemak en privacy toe aan de indeling op de begane grond. Een moderne badkamer is op deze verdieping ook aanwezig, compleet met een ligbad, een dubbele wastafel, een ruime inloopdouche en een handdoekenradiator. Achter de badkamer bevindt zich een berging waarin de cv-ketel staat en aansluitingen voor wasmachine en droger aanwezig zijn.

Op de eerste verdieping zijn nog twee slaapkamers aanwezig. Beide slaapkamers zijn ruim van formaat. De slaapkamer aan de achterzijde van de woning heeft het voordeel van openslaande deuren die uitkomen op een balkon. Net als de tuin is dit balkon op het zuidwesten gelegen, waardoor bewoners kunnen genieten van de avondzon en frisse lucht.

Op het gebied van technische specificaties heeft de woning energielabel B. De isolatie bestaat volledig uit dubbele beglazing. Verwarming en warm water worden verzorgd door een gasgestookte combiketel uit 2025, die eigendom is van de woning. De woning is ook voorzien van zes zonnepanelen, wat bijdraagt aan energie-efficiëntie en lagere energiekosten. Het gebouw heeft een gemengde dakconstructie die is bedekt met bitumineus dakbedekkingsmateriaal en pannen, wat typisch is voor de bouwstijl van de buurt.

Het appartement maakt deel uit van een actieve Vereniging van Eigenaren (VvE). De maandelijkse bijdrage voor deze vereniging bedraagt 66 euro. Er is een onderhoudsplan (MJOP) beschikbaar, wat helpt bij het plannen van toekomstig onderhoud. Er is ook een reservefonds aanwezig. De VvE is ingeschreven bij de Kamer van Koophandel, houdt jaarvergaderingen en heeft een opstalverzekering. Juridische clausules zoals de ouderdoms- en materialenclausule en de bewoningsclausule zijn van toepassing. De woning wordt aangeboden met een projectnotaris. De verstrekte informatie in deze advertentie is met grote zorg samengesteld, hoewel aan de inhoud geen rechten kunnen worden ontleend.

Voorzieningen

Badkamer

Douche

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Badkuip

zai:glm-4.7(100%)
Ja

En-suite badkamer

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Gastentoilet

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Verwarmd handdoekenrek

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Bidet

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Regendouche

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Dubbele douche

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Gedeelde douche

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Gedeeld toilet

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Dubbele wastafel

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Vloerverwarming in badkamer

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Exterieur

Balkon

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Achtertuin

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Voortuin

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Zijtuin

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Dakterras

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Veranda

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Gastenverblijf

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Aan het water

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Moestuin

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Paardenfaciliteiten

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Kleine veeteeltfaciliteiten

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Privébuitenzwembad

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Privé buitenjacuzzi

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Privétennisbaan

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Prachtig uitzicht op de bergen

zai:glm-4.7(100%)
0%

Prachtig uitzicht op de stad

zai:glm-4.7(80%)
20%

Prachtig uitzicht op de tuin

zai:glm-4.7(90%)
80%

Prachtig uitzicht op zee

zai:glm-4.7(100%)
0%

Prachtig uitzicht op de haven

zai:glm-4.7(100%)
0%

Prachtig uitzicht op bezienswaardigheid

zai:glm-4.7(100%)
0%

Interieur Comfort

Airconditioning

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Centrale Verwarming

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Open Haard

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Houten Vloer

zai:glm-4.7(85%)
Ja

Laminaatvloer

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Tapijtvloer

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Vloerverwarming

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Inloopkast

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Thuiswerkplek

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Dakraam

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Zichtbare Balken

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Erker

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Privé Binnenzwembad

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Privé Binnensauna

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Franse Deuren

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Interieurstijl

Scandinavisch

zai:glm-4.7(80%)
40%

Modern

zai:glm-4.7(95%)
80%

Industrieel

zai:glm-4.7(70%)
20%

Mediterraan

zai:glm-4.7(100%)
0%

Klassiek

zai:glm-4.7(90%)
70%

Exterieurstijl

Traditioneel / Historisch

zai:glm-4.7(95%)
90%

Vroeg 20e Eeuws

zai:glm-4.7(100%)
100%

Nachoorlogs Functioneel

zai:glm-4.7(100%)
0%

Modernistisch

zai:glm-4.7(90%)
5%

Nieuwbouw

zai:glm-4.7(100%)
0%

Keuken

Vaatwasser

zai:glm-4.7(95%)
Ja

Koelkast

zai:glm-4.7(95%)
Ja

Open keuken

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Voorraadkast

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Kookplaat

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Inductiekookplaat

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Ingebouwd afzuigsysteem

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Gedeelde keuken

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Designkeuken

zai:glm-4.7(70%)
60%

Nieuwe keuken

zai:glm-4.7(60%)
40%

Parkeren & Opslag

Parkeren

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Berging

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Garage

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Automatische garagedeur

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Dubbele garage

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Zolder

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Kelder

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Fietsenberging

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Overdekte parkeerplaats

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Ondergrondse parkeergarage

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Laadpaal

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Werkplaats

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Schuur

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Gratis straatparkeren

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Vergunning straatparkeren

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Parkeerplaats huur (per maand)

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Parkeerplaats koopprijs

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Regels

Vereniging van Eigenaren (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Erfpacht

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Geregistreerd bij Kamer van Koophandel (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Algemene ledenvergadering (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

VvE-bijdrage

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Reservefonds (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Onderhoudsplan (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Opstalverzekering (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Overige regels

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Veiligheid & Toegankelijkheid

Lift

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Automatisch Hek

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Gesloten Wijk

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Rolstoeltoegankelijk

zai:glm-4.7(0%)
15%

Voorzieningen & Technisch

Wasmachineaansluiting

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Wasruimte

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Ventilatiesysteem

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Kabel-tv

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Energiezuinigheid

Zonnepanelen

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Dubbelglas

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Tripelglas

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Warmtepomp

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Thuisbatterij

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Overige energiebesparende maatregelen

zai:glm-4.7(90%)
Ja

Locatie

Geschiedenis

NU
9d 9h
7 mei 2026, 21:22
Vraagprijs bijgewerkt
€ 695.000
€ 5.650
€ -689.350
9d 9h
7 mei 2026, 21:22
Meerdere wijzigingen
Huurprijs bijgewerkt
€ 695.000
€ 5.650
€ -689.350
Onderhandelbaar bijgewerkt
Ja
Nee
12d 15h
4 mei 2026, 15:06
Beschikbaarheid bijgewerkt
Ja
Nee
19d 3h
28 apr 2026, 02:47
Energielabel bijgewerkt
"B"
B
19d 3h
28 apr 2026, 02:39
Energielabel bijgewerkt
B
"B"
22d 17h
24 apr 2026, 12:40
Locatiecoördinaten bijgewerkt
[object Object]
[object Object]
28d 16h
26 mrt 2026, 20:25
Advertentie aangemaakt