Menu

Studio op de begane grond met privétuin in Wehl
9
+11

Studio op de begane grond met privétuin in Wehl

Gruttersveld 7-015, Wehl
€ 5.556
Verkocht
View Gallery

Hoofdkenmerken

StudioType
DEnergielabel
1Slaapkamers
1Badkamers
27 m²Woonruimte
13 m²Perceel
1980Bouwjaar
46Dagen online

Beschrijving

Het pand is een studio-appartement gelegen op de begane grond van het appartementencomplex genaamd Gruttershove, gelegen aan Gruttersveld 7-015 in Wehl, in de wijk Diepenbroek. De postcode is 7031 DE. Deze studio biedt een optie voor personen die op zoek zijn naar compacte woonruimte, in het bijzonder voor starters die de woningmarkt willen betreden.

De totale woonoppervlakte bedraagt 27 vierkante meter, wat dit classificeert als een compacte studio die geschikt is voor een eenpersoonshuishouden. Het binnenvolume is 91 kubieke meter. De vraagprijs is vastgesteld op 150.000 euro, wat neerkomt op ongeveer 5.556 euro per vierkante meter woonruimte. De woning wordt aangeboden onder de voorwaarden kosten koper, wat betekent dat de koper verantwoordelijk is voor aanvullende aankoopkosten zoals overdrachtsbelasting en notariskosten.

De toegang tot het gebouw verloopt via een gedeelde entree die dient voor alle bewoners van het complex. Deze gemeenschappelijke hal bevat de brievenbussen, een intercomsysteem en toegang tot het trappenhuis. Vanuit deze gedeelde entree kunnen bewoners ook een overdekte fietsenstalling bereiken. Voor degenen met een scooter of motorfiets is er een afzonderlijke externe opslagruimte beschikbaar. De woning beschikt over parkeergelegenheid in de vorm van openbare parkeerplaatsen voor het appartementencomplex.

Bij het betreden van de studio zelf is er een hal die toegang geeft tot alle binnenruimtes. De badkamer heeft betegelde muren en is uitgerust met een douche, een toilet, een wastafel en een aansluiting voor een wasmachine. Heet water wordt geleverd door een elektrische boiler in de badkamer. Naast de badkamer bevindt zich een diepe bergkast die praktische ruimte biedt voor het opslaan van voorraden of schoonmaakbenodigdheden.

De hoofdwoon- en slaapkamer bevindt zich achterin de studio, grenzend aan de tuin. Deze kamer profiteert van grote ramen die natuurlijk licht de hele dag door de ruimte laten binnenstromen. De ramen bieden directe toegang tot de buitenruimte. De open keuken is eenvoudig maar functioneel van ontwerp, geïntegreerd in de woonruimte om een samenhangend woongebied te creëren. De hele studio is afgewerkt met laminaat op de vloer en lichtgekleurde wandafwerking, wat bijdraagt aan een heldere en frisse uitstraling. De elektrische meterkast is bereikbaar via het portiek.

De buitenruimte bestaat uit een achtertuin van 13 vierkante meter. De tuin heeft afmetingen van 4,68 meter diep en 2,78 meter breed. De tuin is op het zuidwesten georiënteerd, wat betekent dat deze in de middag en avond zonlicht ontvangt. Toegang tot de tuin is mogelijk via een achterom.

Het gebouw is in 1980 gebouwd en heeft een plat dak bedekt met bitumineus dakbedekkingsmateriaal. De woning heeft een energielabel D. Isolatievoorzieningen omvatten dubbel glas en muurisolatie. Het verwarmingssysteem is een blokverwarming, een centraal systeem dat warmte levert aan meerdere woningen in het gebouw. Heet water voor huishoudelijk gebruik wordt opgewekt door de elektrische boiler in de badkamer. De woning heeft natuurlijke ventilatie en is aangesloten op glasvezelkabels voor internetdiensten.

De woning maakt deel uit van een Vereniging van Eigenaren, afgekort als VvE. De vereniging is officieel ingeschreven bij de Kamer van Koophandel. Er worden jaarlijkse algemene ledenvergaderingen gehouden en er is een periodieke bijdrage vereist van de bewoners. De maandelijkse VvE-bijdrage bedraagt 123,35 euro. De vereniging beheert een reservefonds en heeft een onderhoudsplan. De gebouwenverzekering is ook via de VvE geregeld.

De woning is gelegen in een woonwijk aan een rustige straat in Wehl. De locatie biedt gemak omdat het op loop- en fietsafstand ligt van het centrum van Wehl, het treinstation en diverse winkels en voorzieningen. Dit maakt het een praktische locatie voor degenen die afhankelijk zijn van het openbaar vervoer of er de voorkeur aan geven om dagelijkse benodigdheden binnen handbereik te hebben.

De woning is geclassificeerd als een portiekflat, een type appartementencomplex met een gedeelde entreehal. De woning is gesitueerd op de eerste woonlaag, wat in dit geval overeenkomt met het begane grondniveau. Het totale aantal kamers staat vermeld als twee, waarvan er één de slaapruimte is binnen de studio-indeling. Er is één badkamer met de eerdergenoemde voorzieningen.

De kadasterreferentie voor deze woning is WEHL H 6039. De eigendomssituatie is volle eigendom, wat betekent dat de koper de woning volledig in eigendom krijgt zonder erfpacht- of opstalrechten. De woning wordt aangeboden via een projectnotaris en er zijn aanvullende clausules van toepassing op de koopovereenkomst. De overdrachtsdatum is nog te bespreken, al is een snelle levering volgens de aanbieding mogelijk.

De woning wordt deels gemeubileerd aangeboden, wat bepaalde armaturen of meubelstukken kan omvatten die na de verkoop in de woning achterblijven. Dit kan de initiële inrichtingskosten voor de nieuwe eigenaar mogelijk verminderen.

Voorzieningen

Badkamer

Douche

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Badkuip

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

En-suite badkamer

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Gastentoilet

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Bidet

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Dubbele douche

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Gedeelde douche

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Gedeeld toilet

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Dubbele wastafel

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Gebouw Algemeen

Hoekwoning

hardcoded(100%)
Nee

Exterieur

Balkon

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Achtertuin

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Voortuin

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Zijtuin

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Terras

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Dakterras

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Barbecuerruimte

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Patio

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Veranda

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Gastenverblijf

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Aan het water

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Moestuin

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Paardenfaciliteiten

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Kleine veeteeltfaciliteiten

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Privébuitenzwembad

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Privé buitenjacuzzi

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Privétennisbaan

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Prachtig uitzicht op de bergen

zai:glm-5-turbo(95%)
0%

Prachtig uitzicht op de stad

zai:glm-5-turbo(90%)
0%

Prachtig uitzicht op de tuin

zai:glm-5-turbo(75%)
30%

Prachtig uitzicht op zee

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Prachtig uitzicht op de haven

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Prachtig uitzicht op bezienswaardigheid

zai:glm-5-turbo(90%)
0%

Interieur Comfort

Airconditioning

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Centrale Verwarming

zai:glm-5-turbo(70%)
Ja

Open Haard

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Houten Vloer

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Tegels

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Laminaatvloer

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Tapijtvloer

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Vloerverwarming

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Inloopkast

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Thuiswerkplek

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Dakraam

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Zichtbare Balken

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Erker

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Privé Binnenzwembad

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Privé Binnensauna

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Ingebouwde Kasten

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Stucwerk

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Interieurstijl

Scandinavisch

zai:glm-5-turbo(30%)
20%

Modern

zai:glm-5-turbo(40%)
15%

Industrieel

zai:glm-5-turbo(10%)
0%

Mediterraan

zai:glm-5-turbo(10%)
0%

Klassiek

zai:glm-5-turbo(30%)
15%

Exterieurstijl

Traditioneel / Historisch

zai:glm-5-turbo(95%)
0%

Vroeg 20e Eeuws

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Nachoorlogs Functioneel

zai:glm-5-turbo(85%)
70%

Modernistisch

zai:glm-5-turbo(80%)
10%

Nieuwbouw

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Keuken

Vaatwasser

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Oven

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Magnetron

zai:glm-5-turbo(70%)
Nee

Vrieskast

zai:glm-5-turbo(70%)
Nee

Kookeiland

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Open keuken

zai:glm-5-turbo(90%)
Ja

Voorraadkast

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Inductiekookplaat

zai:glm-5-turbo(70%)
Nee

Ingebouwd koffieapparaat

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Kokend water kraan

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Ingebouwd afzuigsysteem

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Gedeelde keuken

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Designkeuken

zai:glm-5-turbo(90%)
5%

Nieuwe keuken

zai:glm-5-turbo(80%)
10%

Parkeren & Opslag

Parkeren

zai:glm-5-turbo(99%)
Ja

Berging

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Garage

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Automatische garagedeur

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Dubbele garage

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Zolder

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Kelder

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Fietsenberging

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Overdekte parkeerplaats

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Ondergrondse parkeergarage

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Laadpaal

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Werkplaats

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Schuur

zai:glm-5-turbo(85%)
Ja

Gratis straatparkeren

zai:glm-5-turbo(70%)
Ja

Vergunning straatparkeren

zai:glm-5-turbo(70%)
Nee

Parkeerplaats huur (per maand)

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Parkeerplaats koopprijs

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Regels

Vereniging van Eigenaren (VvE)

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Erfpacht

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Geregistreerd bij Kamer van Koophandel (VvE)

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Algemene ledenvergadering (VvE)

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

VvE-bijdrage

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Reservefonds (VvE)

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Onderhoudsplan (VvE)

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Opstalverzekering (VvE)

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Overige regels

zai:glm-5-turbo(80%)
Ja

Veiligheid & Toegankelijkheid

Lift

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Nee

Intercom

minimax:MiniMax-M2.7(90%)
Ja

Privé-ingang

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Ja

Automatisch Hek

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Nee

Gesloten Wijk

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Nee

Rolstoeltoegankelijk

minimax:MiniMax-M2.7(60%)
30%

Voorzieningen & Technisch

Wasmachineaansluiting

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Wasruimte

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Droger

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Snelle Internet

zai:glm-5-turbo(80%)
Ja

Glasvezel Internet

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Smart Home

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Ventilatiesysteem

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Kabel-tv

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Waterontharder

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Energiezuinigheid

Zonnepanelen

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Dubbelglas

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Tripelglas

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Muurisolatie

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Warmtepomp

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Thuisbatterij

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Overige energiebesparende maatregelen

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Geschiedenis

NU
1d 3h
17 mei 2026, 01:44
Vraagprijs bijgewerkt
€ 150.000
€ 5.556
€ -144.444
1d 3h
17 mei 2026, 01:44
Meerdere wijzigingen
Huurprijs bijgewerkt
€ 150.000
€ 5.556
€ -144.444
Onderhandelbaar bijgewerkt
Ja
Nee
20d 2h
28 apr 2026, 02:47
Energielabel bijgewerkt
"D"
D
20d 2h
28 apr 2026, 02:39
Energielabel bijgewerkt
D
"D"
22d 22h
25 apr 2026, 06:03
Beschikbaarheid bijgewerkt
Ja
Nee
23d 16h
24 apr 2026, 12:40
Locatiecoördinaten bijgewerkt
[object Object]
29d 11h
18 apr 2026, 17:52
Huurprijs bijgewerkt
€ 123
€ 116
€ -7
16d 19h
1 apr 2026, 22:29
Advertentie aangemaakt