Menu

Gerenoveerd appartement met vier slaapkamers en zonnige tuin in Statenkwartier
9
+94

Van Aerssenstraat 107, Den Haag
€ 995.000
Verkocht
View Gallery

Hoofdkenmerken

AppartementType
CEnergielabel
4Slaapkamers
2Badkamers
152 m²Woonruimte
74 m²Perceel
1917Bouwjaar
52Dagen online

Beschrijving

Gelegen in het karakteristieke en zeer gewilde Statenkwartier in Den Haag, biedt dit pand een unieke woonervaring aan de Van Aerssenstraat. Situeerd in een rustige straat, presenteert de woning een ruime, energiezuinige en recent gerenoveerde benedenwoning met een vier lagen tellende achterbouw. Met een totale woonoppervlakte van 152 vierkante meter biedt het woning ruime mogelijkheden voor gezinnen of professionals die comfort en stijl zoeken in een van de meest prestigieuze wijken van de stad. Het gebouw dateert uit 1917 maar onderging in 2020 een grondige interne renovatie, waarbij historische charme wordt gecombineerd met moderne voorzieningen.

Het pand is strategisch gepositioneerd tussen de Prins Mauritslaan en de Statenlaan. Bewoners kunnen genieten van de levendige levensstijl die de nabijgelegen Frederik Hendriklaan, vaak de 'Fred' genoemd, biedt met een divers aanbod van winkels en boetieks. Voor wie van buiten houdt, zijn de haven, het strand, de duinen en verschillende parken op loopafstand. De locatie is ook ideaal voor gezinnen vanwege de nabijheid van meerdere scholen, waaronder de Franse, Duitse en Europese internationale scholen. De bereikbaarheid is uitstekend, met drie tramlijnen die directe toegang bieden tot het stadscentrum en de hoofdstations, evenals handige verbindingen naar de hoofdwegen die leiden naar de snelwegen rond Den Haag.

Bij het betreden van de woning treft men een vestibule die leidt naar een ruime hal die aanzienlijke opbergruimte biedt, inclusief een grote functionele trapkast en een voorraadkast. Een zwevend toilet met fonteintje bevindt zich op de begane grond. De hal geeft toegang tot alle vertrekken op dit niveau. De woon- en eetkamer is van vorstelijke afmetingen en beschikt over een gashaard en Franse deuren die openen naar de achtertuin. In het hele huis is een eiken visgraat parketvloer aangebracht, wat een vleugje elegantie toevoegt. De verwarming wordt efficiënt beheerd via het Evo Home-systeem, waardoor de temperatuur in elke kamer, zelfs op afstand, kan worden geregeld.

De luxe open keuken is gelegen aan de voorzijde van het huis en is uitgerust met hoogwaardige apparatuur voor fijnproevers. Deze omvat een Quooker kraan, een combimagnetron, een stoomoven, een koelkast, een vaatwasser, een vriezer en een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging (plasmafilter). Ook op de begane grond bevindt zich een slaapkamer met directe toegang tot de zonnige achtertuin. Een aparte ruimte onder de trap herbergt de aansluitingen voor wasmachine en droger en biedt extra opbergruimte. De zonnige achtertuin, gelegen op het westen om de middag- en avondzon te vangen, beschikt over een wateraansluiting en een berging voorzien van verlichting en meerdere stroomaansluitingen.

Onder de woonkamer bevindt zich een droge, deels betimmerde kruipruimte die dient als uitstekende opslag voor spullen die niet dagelijks nodig zijn. De eerste verdieping is bereikbaar via een trap. Hier leidt de overloop naar een slaapkamer aan de achterzijde met toegang tot een balkon. De moderne badkamer op deze verdieping is luxe uitgerust met een ligbad gecombineerd met een douche, een dubbele wastafel, een tweede toilet, een handdoekenradiator en vloerverwarming.

De tweede verdieping bestaat uit een overloop die toegang geeft tot de derde slaapkamer. De derde verdieping beschikt over een overloop met een groot dakraam, die leidt naar de vierde slaapkamer en de tweede moderne badkamer. Deze badkamer is voorzien van een inloopdouche, een derde toilet, een wastafel, een handdoekenradiator en vloerverwarming. Het gebruik van de ruimte over deze vier niveaus zorgt voor een duidelijke scheiding tussen leef- en slaapgedeeltes, wat de privacy en het comfort vergroot.

Het eigendom is gelegen op eigen grond. De actieve Vereniging van Eigenaren (VvE) bestaat uit drie aandelen, met een maandelijkse bijdrage van 125 euro. Een Meerjaren Onderhoudsplan (MJOP) is beschikbaar, wat zorgt voor een goed onderhoud van het gebouw. Het energielabel is C, wat een significante prestatie is voor een gebouw uit 1917, het resultaat van diverse isolatie-upgrades. Het hele huis is voorzien van dubbel glas, deels HR++, en specifieke isolatiemaatregelen zijn genomen. Deze omvatten vloerisolatie in de woonkamer met Tonzon en in de slaapkamer op de begane grond met glaswol en Tonzon. De gevels, dakbeschot, dakkapel en plafond zijn ook geïsoleerd.

Technische specificaties omvatten het Evo Home-systeem voor individuele kamerregeling, uitgebreide elektrische bedrading met 16 groepen en een Remeha Calenta CW6 combiketel uit 2020 met een boiler van 40 liter. Het pand is gelegen in een beschermd stadsgezicht, wat zorgt voor het behoud van de historische uitstraling van de buurt. Parkeren is mogelijk op vergunning voor geïnteresseerden. De maten zijn indicatief volgens de NVM-meetinstructie. Vanwege het bouwjaar zijn de ouderdoms- en materialenclausules van toepassing. Levering van het pand in overleg.

Voorzieningen

Badkamer

Douche

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Badkuip

zai:glm-4.7(100%)
Ja

En-suite badkamer

zai:glm-4.7(85%)
Nee

Gastentoilet

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Verwarmd handdoekenrek

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Bidet

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Regendouche

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Dubbele douche

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Gedeelde douche

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Gedeeld toilet

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Dubbele wastafel

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Vloerverwarming in badkamer

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Exterieur

Balkon

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Achtertuin

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Voortuin

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Zijtuin

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Terras

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Dakterras

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Barbecuerruimte

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Omheinde tuin

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Patio

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Veranda

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Gastenverblijf

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Aan het water

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Moestuin

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Paardenfaciliteiten

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Kleine veeteeltfaciliteiten

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Privébuitenzwembad

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Privé buitenjacuzzi

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Privétennisbaan

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Prachtig uitzicht op de bergen

zai:glm-4.7(100%)
0%

Prachtig uitzicht op de stad

zai:glm-4.7(100%)
0%

Prachtig uitzicht op de tuin

zai:glm-4.7(90%)
10%

Prachtig uitzicht op zee

zai:glm-4.7(100%)
0%

Prachtig uitzicht op de haven

zai:glm-4.7(100%)
0%

Prachtig uitzicht op bezienswaardigheid

zai:glm-4.7(100%)
0%

Interieur Comfort

Airconditioning

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Centrale Verwarming

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Open Haard

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Houten Vloer

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Tegels

zai:glm-4.7(70%)
Nee

Laminaatvloer

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Tapijtvloer

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Vloerverwarming

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Inloopkast

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Thuiswerkplek

zai:glm-4.7(85%)
Nee

Dakraam

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Zichtbare Balken

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Erker

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Privé Binnenzwembad

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Privé Binnensauna

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Ingebouwde Kasten

zai:glm-4.7(70%)
Nee

Franse Deuren

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Stucwerk

zai:glm-4.7(70%)
Nee

Interieurstijl

Scandinavisch

zai:glm-4.7(85%)
20%

Modern

zai:glm-4.7(95%)
90%

Industrieel

zai:glm-4.7(90%)
5%

Mediterraan

zai:glm-4.7(95%)
0%

Klassiek

zai:glm-4.7(95%)
60%

Exterieurstijl

Traditioneel / Historisch

zai:glm-4.7(100%)
95%

Vroeg 20e Eeuws

zai:glm-4.7(100%)
100%

Nachoorlogs Functioneel

zai:glm-4.7(100%)
0%

Modernistisch

zai:glm-4.7(100%)
5%

Nieuwbouw

zai:glm-4.7(100%)
0%

Keuken

Vaatwasser

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Oven

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Magnetron

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Koelkast

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Vrieskast

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Kookeiland

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Open keuken

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Voorraadkast

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Kookplaat

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Inductiekookplaat

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Ingebouwd koffieapparaat

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Kokend water kraan

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Ingebouwd afzuigsysteem

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Gedeelde keuken

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Designkeuken

zai:glm-4.7(80%)
80%

Nieuwe keuken

zai:glm-4.7(100%)
90%

Parkeren & Opslag

Parkeren

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Berging

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Garage

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Automatische garagedeur

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Dubbele garage

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Zolder

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Kelder

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Fietsenberging

zai:glm-4.7(50%)
Nee

Overdekte parkeerplaats

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Ondergrondse parkeergarage

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Laadpaal

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Werkplaats

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Schuur

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Gratis straatparkeren

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Vergunning straatparkeren

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Parkeerplaats huur (per maand)

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Parkeerplaats koopprijs

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Regels

Vereniging van Eigenaren (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Erfpacht

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Geregistreerd bij Kamer van Koophandel (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Algemene ledenvergadering (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

VvE-bijdrage

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Reservefonds (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Onderhoudsplan (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Opstalverzekering (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Overige regels

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Veiligheid & Toegankelijkheid

Lift

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Automatisch Hek

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Gesloten Wijk

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Rolstoeltoegankelijk

zai:glm-4.7(90%)
0%

Voorzieningen & Technisch

Wasmachineaansluiting

zai:glm-4.6(100%)
Ja

Wasruimte

zai:glm-4.6(80%)
Ja

Smart Home

zai:glm-4.6(100%)
Ja

Ventilatiesysteem

zai:glm-4.6(90%)
Ja

Waterontharder

zai:glm-4.6(90%)
Nee

Energiezuinigheid

Zonnepanelen

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Dubbelglas

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Tripelglas

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Muurisolatie

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Vloerisolatie

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Dakisolatie

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Warmtepomp

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Thuisbatterij

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Overige energiebesparende maatregelen

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Locatie

Geschiedenis

NU
13d 11h
3 mei 2026, 18:07
Beschikbaarheid bijgewerkt
Ja
Nee
19d 3h
28 apr 2026, 02:47
Energielabel bijgewerkt
"C"
C
19d 3h
28 apr 2026, 02:39
Energielabel bijgewerkt
C
"C"
22d 17h
24 apr 2026, 12:40
Locatiecoördinaten bijgewerkt
[object Object]
[object Object]
46d 22h
31 mrt 2026, 07:47
Vraagprijs bijgewerkt
€ 0
€ 995.000
+€ 995.000
46d 22h
31 mrt 2026, 07:47
Huurprijs bijgewerkt
€ 2.500.000
€ 995.000
€ -1.505.000
46d 22h
31 mrt 2026, 07:47
Huurprijs bijgewerkt
€ 1.140.500
€ 434.000
€ -706.500
46d 22h
31 mrt 2026, 07:47
Huurprijs bijgewerkt
€ 1.239.000
€ 444.000
€ -795.000
46d 22h
31 mrt 2026, 07:47
Huurprijs bijgewerkt
€ 1.418.000
€ 458.000
€ -960.000
46d 22h
31 mrt 2026, 07:47
Huurprijs bijgewerkt
€ 1.549.000
€ 485.000
€ -1.064.000
46d 22h
31 mrt 2026, 07:47
Huurprijs bijgewerkt
€ 1.711.000
€ 542.000
€ -1.169.000
46d 22h
31 mrt 2026, 07:47
Huurprijs bijgewerkt
€ 1.802.000
€ 565.000
€ -1.237.000
46d 22h
31 mrt 2026, 07:47
Huurprijs bijgewerkt
€ 1.737.000
€ 625.000
€ -1.112.000
46d 22h
31 mrt 2026, 07:47
Huurprijs bijgewerkt
€ 1.757.000
€ 669.000
€ -1.088.000
46d 22h
31 mrt 2026, 07:47
Huurprijs bijgewerkt
€ 2.122.000
€ 780.000
€ -1.342.000
46d 22h
31 mrt 2026, 07:47
Huurprijs bijgewerkt
€ 2.326.000
€ 780.000
€ -1.546.000
46d 22h
31 mrt 2026, 07:47
Huurprijs bijgewerkt
€ 2.388.000
€ 820.000
€ -1.568.000
46d 22h
31 mrt 2026, 07:47
Huurprijs bijgewerkt
€ 2.466.000
€ 900.000
€ -1.566.000
51d 20h
26 mrt 2026, 09:09
Vraagprijs bijgewerkt
€ 995.000
€ 0
€ -995.000
51d 20h
26 mrt 2026, 09:09
Huurprijs bijgewerkt
€ 995.000
€ 2.500.000
+€ 1.505.000
51d 20h
26 mrt 2026, 09:09
Huurprijs bijgewerkt
€ 434.000
€ 1.140.500
+€ 706.500
51d 20h
26 mrt 2026, 09:09
Huurprijs bijgewerkt
€ 444.000
€ 1.239.000
+€ 795.000
51d 20h
26 mrt 2026, 09:09
Huurprijs bijgewerkt
€ 458.000
€ 1.418.000
+€ 960.000
51d 20h
26 mrt 2026, 09:09
Huurprijs bijgewerkt
€ 485.000
€ 1.549.000
+€ 1.064.000
51d 20h
26 mrt 2026, 09:09
Huurprijs bijgewerkt
€ 542.000
€ 1.711.000
+€ 1.169.000
51d 20h
26 mrt 2026, 09:09