Menu

Instapklaar 3-kamer appartement op de begane grond met 22m² terras in Vogelwijk
9
+23

Sportlaan 676, Den Haag
€ 6.081
Verkocht
View Gallery

Hoofdkenmerken

AppartementType
CEnergielabel
2Slaapkamers
1Badkamers
74 m²Woonruimte
22 m²Perceel
1955Bouwjaar
58Dagen online

Beschrijving

Dit fantastische driekamerappartement op de begane grond ligt aan de rand van de populaire wijk Vogelwijk in Den Haag. De woning is gelegen aan de Sportlaan 676 in de wijk Bloemenbuurt-Oost. De vraagprijs voor deze woning is 450.000 euro kosten koper.

Het appartement biedt een ruime leefruimte met een totaaloppervlakte van 74 vierkante meter. Het beschikt over een heerlijk terras van 22 vierkante meter. Deze buitenruimte biedt een vrij en groen uitzicht over het Segbroekplantsoen. Het terras is zonnig en biedt een aangename plek om buiten te ontspannen. De woning omvat drie ruime kamers. Twee van deze kamers kunnen als slaapkamer worden gebruikt. Daarnaast is er een moderne badkamer en een moderne keuken. Tevens beschikt de woning over een bergruimte geschikt voor fietsen, gelegen in de kelder met een uitgang op straatniveau.

De indeling van het appartement is praktisch en goed ontworpen. De toegang tot het appartement verloopt via een paar traptreden vanuit een gesloten portiek voorzien van een intercomsysteem. Bij het betreden van de woning komt u in een ruime hal. De hal beschikt over een vaste kast waarin de meterkast zit en die extra opbergruimte biedt. In de hal bevindt zich een modern toilet met fonteintje.

De woon- en eetkamer is een en-suite ruimte gelegen aan de voorzijde van het huis. Het is een lichte ruimte gekenmerkt door originele schuifwanden die flexibel gebruik van de kamer mogelijk maken. De kamer bevat ook vaste kasten die veel opbergruimte bieden. Eén van de kamers grenzend aan de woonkamer kan als tweede slaapkamer dienen. Zowel de woonkamer als de aangrenzende kamer hebben Franse deuren die uitkomen op het zonnige terras dat uitkijkt op het Segbroekplantsoen.

De moderne keuken is gelegen aan de achterzijde van het appartement. Deze is voorzien van diverse inbouwapparatuur voor extra gemak. Deze apparatuur omvat een vaatwasser, een oven, een koel-vriescombinatie en een aansluiting voor een wasmachine. De CV-ketel bevindt zich ook in de keuken.

De zeer ruime hoofdslaapkamer is gelegen aan de voorzijde van het perceel. Het beschikt over een en-suite badkamer. Deze moderne badkamer is voorzien van een inloopdouche, een wastafelmeubel en een handdokenradiator. Het gehele appartement is voorzien van dubbele beglazing en heeft een mooie houten vloer.

In de kelder van het gebouw bevindt zich een ruime berging. Deze berging is ideaal voor het opbergen van fietsen of andere spullen. Het heeft een uitgang op straatniveau voor gemakkelijke toegang.

De woning is gebouwd in 1951. Het bouwtype is een bestaande portiekwoning of appartement. Het volume van het appartement is 250 kubieke meter. Het energielabel voor de woning is C. De woning is geïsoleerd met dubbele beglazing.

Verwarming en warm water worden verzorgd door een CV-ketel. De ketel is een gasgestookte combiketel van het merk Intergas uit 2017 en is eigendom van de woning. De kozijnen zijn gemaakt van aluminium of kunststof en hebben dubbele beglazing. Voor extra comfort en privacy zijn er elektrische rolluiken aan de achterzijde van het huis.

Het appartement is gelegen op erfpachtgrond van de gemeente. De huidige erfpachtperiode eindigt op 31 december 2027. De canon bedraagt momenteel 1,13 euro per jaar, maar dit bedrag wordt niet geïnd. De verkoper heeft reeds de heruitgifte van de erfpacht ontvangen.

De woning maakt deel uit van een actieve Vereniging van Eigenaren of VvE. Het aandeel in de vereniging is 12/672. De maandelijkse bijdrage aan de VvE is 186,45 euro. De VvE is ingeschreven bij de Kamer van Koophandel KvK. Ze houdt jaarvergaderingen, heeft een periodieke bijdrage, een reservefonds en een onderhoudsplan. De opstalverzekering is ook door de VvE geregeld.

De ligging van deze woning is uitstekend. Winkels aan de Fahrenheitstraat en Goudbloemlaan zijn op loopafstand. Het strand is op slechts vijf minuten fietsen. De woning ligt ook in de buurt van de Internationale School van Den Haag ISH en de Europese School. De ligging is perfect ten opzichte van het openbaar vervoer. Het appartement ligt aan een park nabij water in een woonwijk en heeft een vrij uitzicht.

Parkeren is mogelijk in de vorm van betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen. Er is geen privéparkeergelegenheid op het terrein.

De woning wordt omschreven als instapklaar, wat betekent dat deze in goede staat verkeert en geen directe renovatiewerkzaamheden vereist. Gezien het bouwjaar van de woning zal een ouderdoms- en materiaalclausule in de koopovereenkomst worden opgenomen. De overdracht van de woning kan snel plaatsvinden omdat deze direct beschikbaar is.

Samenvattend is dit een prachtige instapklare woning op een geweldige locatie. Het biedt een goede balans tussen binnen- en buitenleven dankzij het grote terras. De moderne voorzieningen en de gunstige ligging nabij winkels, scholen en het openbaar vervoer maken het een geschikte woning voor diverse kopers.

Voorzieningen

Badkamer

Douche

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Badkuip

zai:glm-4.7(90%)
Nee

En-suite badkamer

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Gastentoilet

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Verwarmd handdoekenrek

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Bidet

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Dubbele douche

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Gedeelde douche

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Gedeeld toilet

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Dubbele wastafel

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Exterieur

Balkon

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Achtertuin

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Voortuin

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Zijtuin

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Terras

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Dakterras

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Veranda

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Gastenverblijf

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Aan het water

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Moestuin

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Paardenfaciliteiten

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Kleine veeteeltfaciliteiten

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Privébuitenzwembad

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Privé buitenjacuzzi

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Privétennisbaan

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Prachtig uitzicht op de bergen

zai:glm-4.7(100%)
0%

Prachtig uitzicht op de stad

zai:glm-4.7(100%)
0%

Prachtig uitzicht op de tuin

zai:glm-4.7(100%)
60%

Prachtig uitzicht op zee

zai:glm-4.7(100%)
0%

Prachtig uitzicht op de haven

zai:glm-4.7(100%)
0%

Prachtig uitzicht op bezienswaardigheid

zai:glm-4.7(100%)
0%

Interieur Comfort

Airconditioning

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Centrale Verwarming

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Open Haard

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Houten Vloer

zai:glm-4.7(90%)
Ja

Laminaatvloer

zai:glm-4.7(60%)
Nee

Tapijtvloer

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Vloerverwarming

zai:glm-4.7(85%)
Nee

Inloopkast

zai:glm-4.7(85%)
Nee

Dakraam

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Zichtbare Balken

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Erker

zai:glm-4.7(70%)
Nee

Privé Binnenzwembad

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Privé Binnensauna

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Ingebouwde Kasten

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Franse Deuren

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Stucwerk

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Interieurstijl

Scandinavisch

zai:glm-4.7(70%)
40%

Modern

zai:glm-4.7(100%)
80%

Industrieel

zai:glm-4.7(90%)
0%

Mediterraan

zai:glm-4.7(95%)
0%

Klassiek

zai:glm-4.7(80%)
30%

Exterieurstijl

Traditioneel / Historisch

zai:glm-4.7(100%)
0%

Vroeg 20e Eeuws

zai:glm-4.7(100%)
0%

Nachoorlogs Functioneel

zai:glm-4.7(100%)
90%

Modernistisch

zai:glm-4.7(80%)
20%

Nieuwbouw

zai:glm-4.7(100%)
0%

Keuken

Vaatwasser

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Oven

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Magnetron

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Koelkast

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Vrieskast

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Kookeiland

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Open keuken

zai:glm-4.7(70%)
Nee

Voorraadkast

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Ingebouwd koffieapparaat

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Kokend water kraan

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Ingebouwd afzuigsysteem

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Gedeelde keuken

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Designkeuken

zai:glm-4.7(80%)
30%

Nieuwe keuken

zai:glm-4.7(80%)
60%

Parkeren & Opslag

Parkeren

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Berging

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Garage

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Automatische garagedeur

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Dubbele garage

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Zolder

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Kelder

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Fietsenberging

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Overdekte parkeerplaats

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Ondergrondse parkeergarage

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Laadpaal

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Werkplaats

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Schuur

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Gratis straatparkeren

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Vergunning straatparkeren

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Parkeerplaats huur (per maand)

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Parkeerplaats koopprijs

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Regels

Vereniging van Eigenaren (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Erfpacht

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Geregistreerd bij Kamer van Koophandel (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Algemene ledenvergadering (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

VvE-bijdrage

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Reservefonds (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Onderhoudsplan (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Opstalverzekering (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Veiligheid & Toegankelijkheid

Lift

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Intercom

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Alarmsysteem

zai:glm-4.7(85%)
Nee

Beveiligingscamera's

zai:glm-4.7(85%)
Nee

Privé-ingang

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Automatisch Hek

zai:glm-4.7(85%)
Nee

Rookmelders

zai:glm-4.7(90%)
Ja

Inbraakwerende Deur- & Raambeveiliging

zai:glm-4.7(60%)
Nee

Gesloten Wijk

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Rolstoeltoegankelijk

zai:glm-4.7(100%)
0%

Voorzieningen & Technisch

Wasmachineaansluiting

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Wasruimte

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Energiezuinigheid

Zonnepanelen

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Dubbelglas

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Tripelglas

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Warmtepomp

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Thuisbatterij

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Overige energiebesparende maatregelen

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Locatie

Geschiedenis

NU
19d 10h
28 apr 2026, 02:47
Energielabel bijgewerkt
"C"
C
19d 11h
28 apr 2026, 02:39
Energielabel bijgewerkt
C
"C"
23d 1h
24 apr 2026, 12:40
Locatiecoördinaten bijgewerkt
[object Object]
[object Object]
31d 14h
15 apr 2026, 23:04
Vraagprijs bijgewerkt
€ 450.000
€ 6.081
€ -443.919
31d 14h
15 apr 2026, 23:04
Meerdere wijzigingen
Huurprijs bijgewerkt
€ 450.000
€ 6.081
€ -443.919
Onderhandelbaar bijgewerkt
Ja
Nee
46d
1 apr 2026, 12:45
Beschikbaarheid bijgewerkt
Ja
Nee
12d 12h
20 mrt 2026, 00:14
Advertentie aangemaakt