Menu

Begane grond appartement met privéterras in 50+ Residentie De Boeg
9
+28

Spits 9, Barendrecht
€ 365.000
View Gallery

Hoofdkenmerken

AppartementType
CEnergielabel
2Slaapkamers
1Badkamers
105 m²Woonruimte
10 m²Perceel
1980Bouwjaar
9Dagen online

Beschrijving

Dit appartement op de begane grond is gelegen in residentie De Boeg, een wooncomplex dat speciaal is ontworpen voor bewoners van vijftig jaar en ouder. De woning is gesitueerd in de wijk Buitenoord in Barendrecht, gunstig nabij Park Buitenoord. Het appartement biedt een praktische en comfortabele indeling die goed geschikt is voor individuen of stellen die de overstap willen maken naar gelijkvloers wonen, terwijl ze toch beschikken over een eigen buitenruimte.

Het appartementencomplex beschikt over een ruime entree met intercomsysteem en brievenbussen. De toegang tot het gebouw is exclusief voor sleutelhouders, wat bijdraagt aan een gevoel van privacy en veiligheid voor alle bewoners. De centrale hal geeft toegang tot het trappenhuis, de liftinstallatie, de begane grond appartementen en de individuele bergingen. Daarnaast is er een gemeenschappelijke ruimte in het gebouw waar regelmatig activiteiten worden georganiseerd, wat kansen biedt voor sociale interactie tussen de bewoners.

De woonoppervlakte van dit appartement bedraagt 105 vierkante meter en heeft een inhoud van 263 kubieke meter. De entreehal geeft toegang tot alle vertrekken in de woning. De woonkamer is royaal van opzet en vormt het hart van de woning. Deze staat open in verbinding met de eethoek, wat zorgt voor een licht en aangenaam leefgebied. Vanuit de woonkamer is er direct toegang tot het privéterras, wat zorgt voor een naadloze overgang tussen binnen- en buitenleven.

De open keuken is grenzend aan het woongedeelte en is opgesteld in een hoekopstelling, aangevuld met een extra recht werkblad. Deze indeling biedt ruim voldoende werk- en opbergruimte. De keuken is voorzien van inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser, een oven en een gaskookplaat. Vanuit de keuken leidt een deur naar een bijkeuken die praktisch is voor het opslaan van voorraden, wasapparatuur en andere huishoudelijke artikelen.

Het appartement beschikt over twee goed geproportioneerde slaapkamers, die beide profiteren van goed natuurlijk licht. Door de ligging aan de achterzijde van het gebouw genieten deze vertrekken van extra rust en stilte, aangezien ze verwijderd zijn van de directe invloed van het parkeerterrein aan de voorzijde. Een van de slaapkamers heeft direct toegang tot het privéterras, vergelijkbaar met de woonkamer.

De badkamer is ruim en functioneel ontworpen. Deze beschikt over een douchecabine en een groot wastafelmeubel met twee kranen. Aansluitend aan de badkamer bevindt zich een separaat toilet met een verhoegd toilet en een klein wastafeltje. Het gehele appartement is voorzien van massief houten binnendeuren, wat bijdraagt aan de kwaliteitsbeleving van het interieur.

Het privéterras is gelegen aan de achterzijde van het gebouw en is op het oosten georiënteerd. Dit betekent dat bewoners aan het begin van de dag kunnen genieten van de ochtendzon. Het terras is deels overdekt, wat zorgt voor comfortabel buiten zitten vroeg in het seizoen. Vanaf het terras is er een aangenaam uitzicht op de parkachtige omgeving. Het terras meet ongeveer 10 vierkante meter met een diepte van 1,85 meter en een breedte van 5,15 meter.

Naast de binnenruimte behoort een externe privéberging van 1,5 vierkante meter tot het appartement. Dit biedt extra ruimte voor spullen die niet in de hoofdwoonruimte hoeven te worden opgeslagen.

De woning is gebouwd in 1980 en voorzien van grotendeels dubbel glas met houten kozijnen. Het gebouw is uitgerust met blokverwarming die vorig jaar is vernieuwd. Voor het warme water beschikt de woning over een gehuurde Daalderop boiler voor een bedrag van ongeveer 16,45 euro per maand. Het appartement heeft elektrische rolluiken aan de buitenzijde geïnstalleerd. In de koopovereenkomst zal een ouderdomsclausule worden opgenomen aangezien het bouwjaar voor 2000 ligt.

De locatie van residentie De Boeg is rustig en verkeersluw, maar toch gunstig gepositioneerd. Zowel het dorpscentrum van Barendrecht als het winkelcentrum De Gouwe bevinden zich op korte afstand, wat zorgt voor toegang tot alle dagelijkse voorzieningen. Openbaar parkeren is mogelijk in de omgeving van het gebouw.

Het appartement maakt deel uit van een actieve Vereniging van Eigenaren. De maandelijkse VvE-bijdrage bedraagt ongeveer 272 euro, met een extra voorschot voor stookkosten van 126,61 euro per maand, wat de totale maandelijkse bijdrage op 398,61 euro brengt. De VvE is ingeschreven bij de Kamer van Koophandel, houdt jaarvergaderingen, beheert een reservefonds, heeft een onderhoudsplan en heeft een gebouwenverzekering geregeld.

De vraagprijs voor deze woning is 365.000 euro, wat neerkomt op ongeveer 3.476 euro per vierkante meter woonoppervlakte. De woning beschikt over energielabel C. De oplevering van het appartement is in overleg. De meting van de woning is gebaseerd op de NEN2580-norm, die als doel heeft een meer eenduidige meetmethode te bieden om een indicatie te geven van de gebruiksoppervlakte.

Voorzieningen

Badkamer

Douche

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Badkuip

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

En-suite badkamer

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Gastentoilet

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Bidet

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Dubbele douche

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Gedeelde douche

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Gedeeld toilet

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Dubbele wastafel

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Gebouw Algemeen

Hoekwoning

hardcoded(100%)
Nee

Exterieur

Balkon

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Achtertuin

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Voortuin

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Zijtuin

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Terras

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Dakterras

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Barbecuerruimte

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Patio

zai:glm-5-turbo(70%)
Nee

Veranda

zai:glm-5-turbo(85%)
Ja

Gastenverblijf

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Aan het water

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Moestuin

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Paardenfaciliteiten

zai:glm-5-turbo(100%)