Menu

Licht appartement met uitzicht op het kanaal in Amsterdam West
9
+29

Piri Reisplein 51, Amsterdam
€ 7.059
Verkocht
View Gallery

Hoofdkenmerken

AppartementType
A+Energielabel
2Slaapkamers
1Badkamers
85 m²Woonruimte
Perceel
2011Bouwjaar
47Dagen online

Beschrijving

Dit appartement is gelegen aan het Piri Reisplein in de wijk De Wester Quartier in Amsterdam. De locatie bevindt zich in Amsterdam West, een populaire woonwijk die een goede balans biedt tussen stedelijke voorzieningen en een relatief rustige leefomgeving. Het pand bevindt zich in een goed onderhouden complex uit 2011, wat betekent dat het gebouw profiteert van relatief moderne bouwnormen.

De entree van het complex is netjes en representatief, voorzien van een beltableau en brievenbussen. Bewoners kunnen het appartement bereiken via de lift of het trappenhuis. Het appartement zelf is toegankelijk via een centrale hal die alle kamers in de woning met elkaar verbindt, wat zorgt voor een praktische en efficiënte indeling.

Vooraan het appartement bevindt zich een ruime en lichte woonkamer met een open keuken. De grote ramen laten veel natuurlijk daglicht binnen en bieden uitzicht op het plein en de waterweg de Kostverlorenvaart. De woonkamer biedt voldoende ruimte voor een comfortabele zithoek en een eettafel, waardoor het geschikt is voor diverse woonopstellingen.

De open keuken is functioneel ontworpen en uitgerust met diverse inbouwapparatuur. Deze omvat een gaskookplaat, een oven, een afzuigkap, een vaatwasser, een gootsteen en een koel-/vriescombinatie. De indeling van de keuken sluit goed aan bij de woonkamer, wat zorgt voor een open en ruimtelijk gevoel in de hoofdwoonruimte. Het is vermeldenswaardig dat er geen garantie wordt gegeven op de keuken en de apparatuur.

Het appartement beschikt over twee goed geproportioneerde slaapkamers. Deze kamers zijn praktisch in te richten en geschikt voor gebruik als slaapkamer, thuiskantoor of gastenkamer, afhankelijk van de behoeften van de bewoners. De flexibiliteit in het gebruik van deze ruimtes maakt de woning aanpasbaar aan verschillende woonsituaties.

De badkamer is volledig betegeld en beschikt over een bad met een douchekop, twee wastafels en voldoende ruimte voor dagelijks gebruik. Daarnaast is er een separaat toilet, wat bijdraagt aan het gemak en het comfort van de woning. Er is ook een interne berging of technische ruimte die de aansluitingen voor een wasmachine en een droger bevat.

Buiten het appartement, op de begane grond, bevindt zich een externe berging van 3 vierkante meter. Dit biedt extra ruimte voor het opbergen van spullen zoals fietsen, koffers of seizoensartikelen.

Het appartement heeft een energielabel A+, wat wijst op een goede energiezuinigheid. Verwarming en warm water worden verzorgd door een Intergas HR combiketel uit 2010, die op gas draait en eigendom is van de huidige eigenaar. Het pand beschikt tevens over mechanische ventilatie.

De woning is uitgegeven op erfpacht. De erfpacht is afgekocht tot 1 december 2055. Na deze datum bedraagt de jaarlijkse canon 1.156,33 euro, onder voorbehoud van jaarlijkse indexatie en canonherziening. De maandelijkse VvE-bijdrage bedraagt 201,15 euro. De VvE is ingeschreven bij de Kamer van Koophandel, houdt jaarvergaderingen, beschikt over een reservefonds, heeft een onderhoudsplan en heeft een gebouwenverzekering.

De locatie biedt verschillende praktische voordelen. Het pand is gelegen in de buurt van winkels, restaurants, openbaar vervoer en het Rembrandtpark. Het centrum van Amsterdam is goed bereikbaar en de woning is goed verbonden met de hoofdwegen die uit de stad leiden.

Er zijn een aantal contractuele voorwaarden van toepassing op de koop. Er geldt een zelfbewoningsplicht voor een periode van twee jaar, wat betekent dat de koper in deze periode zelf in de woning moet wonen. Een niet-bewoningsbeding zal ook worden opgenomen in de koopovereenkomst. De transactie moet worden afgerond via een projectnotaris.

De woning is bij overdracht direct beschikbaar. De vraagprijs bedraagt 600.000 euro, wat overeenkomt met 7.059 euro per vierkante meter woonoppervlak. De totale woonoppervlakte is 85 vierkante meter en het volume van de woning bedraagt 268 kubieke meter. Het pand is geclassificeerd als een galerijflat en is in 2011 gebouwd als bestaande bouw.

Dit appartement profileert zich als een praktische en lichte woning in een gewild deel van Amsterdam. De combinatie van twee slaapkamers, een complete badkamer, een open keuken en een externe berging maakt het tot een functionele leefruimte. De nabijheid van diverse voorzieningen en de goede bereikbaarheid voegen toe aan de aantrekkelijkheid van de locatie. De woning is bijzonder geschikt voor starters, stellen of kleine gezinnen die op zoek zijn naar een centraal gelegen woning in Amsterdam West.

Voorzieningen

Badkamer

Douche

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Badkuip

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

En-suite badkamer

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Gastentoilet

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Bidet

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Dubbele douche

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Gedeelde douche

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Gedeeld toilet

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Dubbele wastafel

zai:glm-5-turbo(90%)
Ja

Exterieur

Balkon

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Achtertuin

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Voortuin

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Zijtuin

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Terras

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Dakterras

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Barbecuerruimte

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Omheinde tuin

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Patio

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Veranda

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Gastenverblijf

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Aan het water

zai:glm-5-turbo(85%)
Ja

Moestuin

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Paardenfaciliteiten

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Kleine veeteeltfaciliteiten

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Privébuitenzwembad

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Privé buitenjacuzzi

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Privétennisbaan

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Prachtig uitzicht op de bergen

zai:glm-5-turbo(95%)
0%

Prachtig uitzicht op de stad

zai:glm-5-turbo(70%)
15%

Prachtig uitzicht op de tuin

zai:glm-5-turbo(90%)
0%

Prachtig uitzicht op zee

zai:glm-5-turbo(95%)
0%

Prachtig uitzicht op de haven

zai:glm-5-turbo(90%)
0%

Prachtig uitzicht op bezienswaardigheid

zai:glm-5-turbo(80%)
0%

Interieur Comfort

Airconditioning

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Centrale Verwarming

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Open Haard

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Vloerverwarming

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Inloopkast

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Thuiswerkplek

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Dakraam

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Zichtbare Balken

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Erker

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Privé Binnenzwembad

zai:glm-5-turbo(99%)
Nee

Privé Binnensauna

zai:glm-5-turbo(99%)
Nee

Franse Deuren

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Stucwerk

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Interieurstijl

Scandinavisch

zai:glm-5-turbo(50%)
10%

Modern

zai:glm-5-turbo(80%)
70%

Industrieel

zai:glm-5-turbo(80%)
0%

Mediterraan

zai:glm-5-turbo(80%)
0%

Klassiek

zai:glm-5-turbo(60%)
20%

Exterieurstijl

Traditioneel / Historisch

zai:glm-5-turbo(85%)
0%

Vroeg 20e Eeuws

zai:glm-5-turbo(95%)
0%

Nachoorlogs Functioneel

zai:glm-5-turbo(90%)
0%

Modernistisch

zai:glm-5-turbo(70%)
25%

Nieuwbouw

zai:glm-5-turbo(80%)
10%

Keuken

Vaatwasser

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Oven

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Koelkast

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Vrieskast

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Kookeiland

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Open keuken

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Kookplaat

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Inductiekookplaat

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Ingebouwd afzuigsysteem

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Gedeelde keuken

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Designkeuken

zai:glm-5-turbo(75%)
10%

Nieuwe keuken

zai:glm-5-turbo(80%)
5%

Parkeren & Opslag

Berging

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Garage

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Automatische garagedeur

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Dubbele garage

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Zolder

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Kelder

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Overdekte parkeerplaats

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Ondergrondse parkeergarage

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Laadpaal

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Werkplaats

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Schuur

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Gratis straatparkeren

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Parkeerplaats huur (per maand)

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Parkeerplaats koopprijs

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Regels

Kortverblijf toegestaan

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Langdurige verhuur toegestaan

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Vereniging van Eigenaren (VvE)

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Erfpacht

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Geregistreerd bij Kamer van Koophandel (VvE)

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Algemene ledenvergadering (VvE)

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

VvE-bijdrage

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Reservefonds (VvE)

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Onderhoudsplan (VvE)

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Opstalverzekering (VvE)

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Overige regels

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Veiligheid & Toegankelijkheid

Lift

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Intercom

zai:glm-5-turbo(85%)
Ja

Alarmsysteem

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Beveiligingscamera's

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Privé-ingang

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Automatisch Hek

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Gesloten Wijk

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Rolstoeltoegankelijk

zai:glm-5-turbo(40%)
40%

Voorzieningen & Technisch

Wasmachineaansluiting

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Wasruimte

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Smart Home

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Ventilatiesysteem

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Waterontharder

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Energiezuinigheid

Dubbelglas

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Muurisolatie

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Vloerisolatie

zai:glm-5-turbo(90%)
Ja

Dakisolatie

zai:glm-5-turbo(90%)
Ja

Warmtepomp

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Thuisbatterij

zai:glm-5-turbo(99%)
Nee

Overige energiebesparende maatregelen

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Locatie

Geschiedenis

NU
11d 17h
5 mei 2026, 09:13
Vraagprijs bijgewerkt
€ 600.000
€ 7.059
€ -592.941
11d 17h
5 mei 2026, 09:13
Meerdere wijzigingen
Huurprijs bijgewerkt
€ 600.000
€ 7.059
€ -592.941
Onderhandelbaar bijgewerkt
Ja
Nee
18d 23h
28 apr 2026, 02:47
Energielabel bijgewerkt
"A+"
A+
19d
28 apr 2026, 02:39
Energielabel bijgewerkt
A+
"A+"
22d 14h
24 apr 2026, 12:40
Locatiecoördinaten bijgewerkt
[object Object]
[object Object]
22d 21h
24 apr 2026, 05:00
Beschikbaarheid bijgewerkt
Ja
Nee
24d 13h
30 mrt 2026, 15:44
Advertentie aangemaakt