Menu

Starterwoning met tuin en drie slaapkamers in Hoogerheide
9
+32

Starterwoning met tuin en drie slaapkamers in Hoogerheide

Minckelersweg 88, Hoogerheide
€ 299.000
View Gallery

Hoofdkenmerken

RijtjeshuisType
EEnergielabel
3Slaapkamers
1Badkamers
76 m²Woonruimte
132 m²Perceel
1963Bouwjaar
44Dagen online

Beschrijving

Deze tussenwoning, gelegen aan de Minckelersweg 88 in Hoogerheide, biedt een kans voor starters die op zoek zijn naar hun eerste woning. De woning is gebouwd in 1963 en heeft een totale woonoppervlakte van 76 vierkante meter, gesitueerd op een perceel van 132 vierkante meter. De woning beschikt over drie slaapkamers verdeeld over twee hoofdwoonlagen met een extra zolderruimte die kan worden gebruikt voor opslag of potentieel kan worden omgevormd tot extra woonruimte.

De begane grond van de woning bestaat uit een entreehal die toegang geeft tot verschillende functionele ruimtes. In de hal bevindt zich een toiletruimte met een klein wastafeltje, een trap en een bergkast waarin de meterkast is geplaatst, en een vaste trap naar de eerste verdieping. De woonkamer heeft deels schoon metselwerk op de muren en een laminaatvloer. De keuken is voor de helft getegeld en heeft een eenvoudige indeling met beperkte inbouwapparatuur. De keuken beschikt over een vierpits gaskookplaat met een afzuigkap en een geiser voor warm water. Vanuit de keuken kunt u direct de achtertuin bereiken.

Op de eerste verdieping geeft de overloop toegang tot drie slaapkamers. Twee van deze slaapkamers hebben inbouwkasten wat zorgt voor praktische opbergruimte. De badkamer op deze verdieping is voorzien van een wastafel en een hoekdouche met een moderne regendouche. Een vlizotrap geeft toegang tot de zolderruimte op de tweede verdieping.

De tweede verdieping bestaat uit een overloop waar de combiketel is geïnstalleerd en een zolderkamer met een dakraam waardoor natuurlijk licht naar binnen valt. De huidige toegang is via een vlizotrap, maar de aanbieding vermeldt dat er een optie is om een vaste trap naar dit niveau te plaatsen, wat de ruimte toegankelijker en praktischer zou maken voor dagelijks gebruik.

De achtertuin is gelegen op het zuidoosten van de woning, wat betekent dat deze gedurende een groot deel van de dag zonlicht ontvangt. De tuin meet 53 vierkante meter met een diepte van 9,20 meter en een breedte van 5,80 meter. De buitenruimte omvat een terrasgedeelte, sierbestrating en buitenverlichting. Een vrijstaande stenen schuur van 8 vierkante meter biedt extra opbergruimte en is aangesloten op elektriciteit. De tuin is bereikbaar via een achterom, wat handig is voor het bereiken van de schuur of het brengen van spullen naar de achtertuin zonder door het huis te gaan.

Wat betreft de bouw, de woning is traditioneel gebouwd met een zadeldak bedekt met dakpannen. De gevelwanden hebben spouwmuurconstructie uitgevoerd in metselwerk met gedeeltelijke houten bekleding. De vloeren op de bovenverdiepingen bestaan uit betonnen en houten constructies. De woning heeft doorlopende leidingisolatie en is volledig voorzien van dubbel glas. Alle kozijnen zijn van hout gemaakt. De afwerking in het interieur omvat deels schoon metselwerk. De meterkast heeft een beperkt aantal groepen wat mogelijk aandacht nodig heeft als elektrische upgrades gewenst zijn.

Verwarming en warm water worden verzorgd door een Remeha combiketel die in 2023 is geïnstalleerd, wat betekent dat dit een relatief nieuw en efficiënt verwarmingssysteem is. Het energielabel van de woning is geclassificeerd als E, wat aangeeft dat er ruimte is voor verbetering op het gebied van energie-efficiëntie. De aanwezigheid van dubbel glas door de hele woning is een positief kenmerk, maar de leeftijd van de woning suggereert dat verdere isolatiemaatregelen mogelijk gunstig kunnen zijn voor zowel comfort als energiekosten.

Hoogerheide als locatie biedt een scala aan voorzieningen in en rond het dorpcentrum. Bewoners hebben toegang tot de hoofd winkelstraat, meerdere supermarkten, een sportpark, verschillende sportverenigingen, onderwijsvoorzieningen, gezondheidszorg, het gemeentehuis, eetgelegenheden en openbaarvervoersmogelijkheden. De omliggende omgeving kenmerkt zich ook door mooie bosgebieden, polderlandschappen en talrijke wandel- en fietsroutes voor degenen die genieten van buitenactiviteiten.

Voor forenzen is de woning gunstig gelegen nabij mehrere hoofdwegen waaronder de A58 en A4 snelwegen, wat goede verbindingen biedt met omliggende steden zoals Antwerpen, Vlissingen, Rotterdam en Breda. Dit maakt de locatie praktisch voor mensen die in deze steden werken maar de voorkeur geven aan wonen in een kleinere dorpsomgeving.

De woning wordt aangeboden voor een prijs van 309.000 euro kosten koper, wat neerkomt op ongeveer 4.066 euro per vierkante meter woonoppervlakte. De vraagprijs is indicatief en onderhandelingen zijn mogelijk zoals gebruikelijk bij Nederlandse vastgoedtransacties.

De overnamedatum en voorwaarden zijn te bespreken, wat flexibiliteit biedt voor zowel koper als verkoper om een voor beide partijen gunstig tijdstip af te spreken voor de overdracht van de woning.

De aanbieding vermeldt dat de woning kan worden gemoderniseerd en ingericht volgens persoonlijke voorkeur. Dit geeft aan dat, hoewel de woning bewoonbaar is, deze kan profiteren van updates en renovaties om deze aan moderne normen en persoonlijke smaak te laten voldoen. Dit aspect maakt het bijzonder geschikt voor kopers die op zoek zijn naar een project om van te maken wat ze willen of die hun woning in de loop van de tijd geleidelijk willen verbeteren.

De woning is geclassificeerd als een tussenwoning in bestaande bouw. Het heeft in totaal vier kamers, bestaande uit drie slaapkamers en één woonkamer. Er is één badkamer en één apart toilet. De woning heeft twee hoofdwoonlagen plus een zolderruimte.

Aanvullende kenmerken die in de aanbieding worden genoemd, omvatten de aanwezigheid van een glasvezelaansluiting, natuurlijke ventilatie en een tv-kabel. Deze nutsvoorzieningen zijn praktisch voor modern wonen en entertainmentbehoeften.

Parkeren bij de woning is mogelijk op openbare wegen in de omliggende omgeving, aangezien er geen parkeerplaats of garage bij de woning is inbegrepen.

De woning is geregistreerd in het kadaster onder WOENSDRECHT C 2507 met een perceeloppervlak van 132 vierkante meter. De eigendomssituatie is volledig eigendom, wat betekent dat er geen erfpacht- of grondlasten verbonden zijn aan de woning.

Voor degenen die geïnteresseerd zijn in het bezichtigen van deze woning, moedigt de aanbieding aan om een vrijblijvende afspraak te maken om het huis te bezoeken. De makelaar verzoekt om initial reacties bij voorkeur per e-mail te sturen.

Voorzieningen

Badkamer

Douche

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Badkuip

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

En-suite badkamer

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Gastentoilet

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Bidet

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Regendouche

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Dubbele douche

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Gedeelde douche

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Gedeeld toilet

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Dubbele wastafel

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Gebouw Algemeen

Hoekwoning

hardcoded(100%)
Nee

Exterieur

Balkon

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Achtertuin

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Voortuin

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Zijtuin

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Terras

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Dakterras

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Barbecuerruimte

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Patio

zai:glm-5-turbo(70%)
Nee

Veranda

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Gastenverblijf

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Aan het water

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Moestuin

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Paardenfaciliteiten

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Kleine veeteeltfaciliteiten

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Privébuitenzwembad

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Privé buitenjacuzzi

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Privétennisbaan

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Prachtig uitzicht op de bergen

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Prachtig uitzicht op de stad

zai:glm-5-turbo(90%)
0%

Prachtig uitzicht op de tuin

zai:glm-5-turbo(80%)
0%

Prachtig uitzicht op zee

zai:glm-5-turbo(95%)
0%

Prachtig uitzicht op de haven

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Prachtig uitzicht op bezienswaardigheid

zai:glm-5-turbo(90%)
0%

Interieur Comfort

Airconditioning

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Nee

Centrale Verwarming

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Ja

Open Haard

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Nee

Houten Vloer

minimax:MiniMax-M2.7(85%)
Nee

Tegels

minimax:MiniMax-M2.7(70%)
Ja

Laminaatvloer

minimax:MiniMax-M2.7(90%)
Ja

Vloerverwarming

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Nee

Inloopkast

minimax:MiniMax-M2.7(90%)
Nee

Dakraam

minimax:MiniMax-M2.7(90%)
Ja

Zichtbare Balken

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
Nee

Erker

minimax:MiniMax-M2.7(90%)
Nee

Privé Binnenzwembad

minimax:MiniMax-M2.7(98%)
Nee

Privé Binnensauna

minimax:MiniMax-M2.7(98%)
Nee

Ingebouwde Kasten

minimax:MiniMax-M2.7(90%)
Ja

Franse Deuren

minimax:MiniMax-M2.7(90%)
Nee

Stucwerk

minimax:MiniMax-M2.7(90%)
Nee

Interieurstijl

Scandinavisch

minimax:MiniMax-M2.7(90%)
0%

Modern

minimax:MiniMax-M2.7(80%)
15%

Industrieel

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
0%

Mediterraan

minimax:MiniMax-M2.7(95%)
0%

Klassiek

minimax:MiniMax-M2.7(70%)
40%

Exterieurstijl

Traditioneel / Historisch

zai:glm-5-turbo(90%)
0%

Vroeg 20e Eeuws

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Nachoorlogs Functioneel

zai:glm-5-turbo(95%)
80%

Modernistisch

zai:glm-5-turbo(90%)
0%

Nieuwbouw

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Keuken

Vaatwasser

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Magnetron

zai:glm-5-turbo(70%)
Nee

Kookeiland

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Open keuken

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Voorraadkast

zai:glm-5-turbo(70%)
Nee

Kookplaat

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Inductiekookplaat

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Ingebouwd koffieapparaat

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Kokend water kraan

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Ingebouwd afzuigsysteem

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Gedeelde keuken

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Designkeuken

zai:glm-5-turbo(85%)
10%

Nieuwe keuken

zai:glm-5-turbo(85%)
10%

Parkeren & Opslag

Parkeren

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Berging

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Garage

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Automatische garagedeur

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Dubbele garage

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Zolder

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Kelder

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Overdekte parkeerplaats

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Ondergrondse parkeergarage

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Laadpaal

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Werkplaats

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Schuur

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Parkeerplaats huur (per maand)

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Parkeerplaats koopprijs

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Regels

Vereniging van Eigenaren (VvE)

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Erfpacht

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Geregistreerd bij Kamer van Koophandel (VvE)

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Algemene ledenvergadering (VvE)

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

VvE-bijdrage

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Reservefonds (VvE)

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Onderhoudsplan (VvE)

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Opstalverzekering (VvE)

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Overige regels

zai:glm-5-turbo(70%)
Nee

Veiligheid & Toegankelijkheid

Lift

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Intercom

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Beveiligingscamera's

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Privé-ingang

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Automatisch Hek

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Videofoon

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Gesloten Wijk

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Rolstoeltoegankelijk

zai:glm-5-turbo(90%)
0%

Voorzieningen & Technisch

Snelle Internet

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Glasvezel Internet

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Ventilatiesysteem

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Kabel-tv

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Energiezuinigheid

Zonnepanelen

minimax:MiniMax-M2.7(100%)
Nee

Dubbelglas

minimax:MiniMax-M2.7(100%)
Ja

Tripelglas

minimax:MiniMax-M2.7(100%)
Nee

Warmtepomp

minimax:MiniMax-M2.7(100%)
Nee

Thuisbatterij

minimax:MiniMax-M2.7(100%)
Nee

Overige energiebesparende maatregelen

minimax:MiniMax-M2.7(80%)
Ja

Geschiedenis

NU
1d 7h
17 mei 2026, 07:21
Vastgoedupdate
1d 7h
17 mei 2026, 07:21
Vastgoedupdate
Ja
4d 17h
13 mei 2026, 21:37
Vastgoedupdate
4d 17h
13 mei 2026, 21:37
Vastgoedupdate
Ja
8d 20h
9 mei 2026, 18:00
Vastgoedupdate
8d 20h
9 mei 2026, 18:00
Vastgoedupdate
Ja
11d 15h
6 mei 2026, 23:28
Vastgoedupdate
11d 15h
6 mei 2026, 23:28
Vastgoedupdate
Ja
14d 1h
4 mei 2026, 13:51
Vraagprijs bijgewerkt
€ 309.000
€ 299.000
€ -10.000
14d 1h
4 mei 2026, 13:51
Meerdere wijzigingen
Huurprijs bijgewerkt
€ 309.000
€ 299.000
€ -10.000
Vastgoedupdate
kosten koper (buyer pays transfer costs)
Onderhandelbaar bijgewerkt
Ja
Nee
14d 1h
4 mei 2026, 13:51
Vastgoedupdate
14d 1h
4 mei 2026, 13:51
Vastgoedupdate
Ja
14d 1h
4 mei 2026, 13:51
Vastgoedupdate
Ja
14d 1h
4 mei 2026, 13:51
Vastgoedupdate
Ja
14d 1h
4 mei 2026, 13:51
Vastgoedupdate
Ja
14d 1h
4 mei 2026, 13:51
Vastgoedupdate
Ja
20d 12h
28 apr 2026, 02:47
Energielabel bijgewerkt
"E"
E
20d 12h
28 apr 2026, 02:39
Energielabel bijgewerkt
E
"E"
21d 19h
26 apr 2026, 18:57
Vastgoedupdate
21d 19h
26 apr 2026, 18:57
Vastgoedupdate
24d 2h
24 apr 2026, 12:40
Locatiecoördinaten bijgewerkt
[object Object]
26d 10h
22 apr 2026, 04:52
Vastgoedupdate
31d 17h
16 apr 2026, 21:48
Meerdere wijzigingen
Vastgoedupdate
Vastgoedupdate
Vastgoedupdate