Menu

Ruime Patio Bungalow met Garage en Uitzicht op Groene Omgeving
9
+51

Mina Krüseman-erf 130, Dordrecht
€ 5.449
Verkocht
View Gallery

Hoofdkenmerken

BungalowType
AEnergielabel
3Slaapkamers
1Badkamers
89 m²Woonruimte
162 m²Perceel
1988Bouwjaar
46Dagen online

Beschrijving

De woning is gelegen aan de Mina Krüseman-erf 130 in Dordrecht, specifiek in de Johanna Naber-erf wijk. Dit is een patio semi-bungalow, de grotere variant van dit type woning. De vraagprijs is €485.000 k.k.

Het woonoppervlak bedraagt 89 vierkante meter, met een totaal perceel van 162 vierkante meter. De woning heeft drie slaapkamers en beschikt over een Energielabel A. Er is ook 17 vierkante meter extra binnenruimte in de vorm van een aangebouwde garage.

Wat deze woning bijzonder aantrekkelijk maakt, is de ligging. De woning is direct gelegen aan groen polderlandschap met uitzicht op de natuurlijke omgeving. Voor wandelaars, met of zonder hond, is deze locatie zeer geschikt. Het historische Wantijdijk is nabij, evenals de Bildersteeg, een bomendreef die door de natuur leidt naar het Bilderbos en de Nieuwe Merwede. Dit maakt het een ideaal vertrekpunt voor ochtendwandelingen of langere routes door de Dordtse Biesbosch. Tegelijkertijd zijn praktische voorzieningen zoals het winkelcentrum Bieshof, het NS-station en diverse sportfaciliteiten op fietsafstand bereikbaar.

De woning heeft een inhoud van 387 kubieke meter. De woning beschikt over 13 zonnepanelen (elk 410 Wp), hardhouten kozijnen met HR++ glas en complete isolatie van dak, muren en vloer. De Energielabel A-classificatie weerspiegelt deze energie-efficiënte kenmerken.

De afgelopen drie jaar heeft deze woning uitgebreide renovatiewerkzaamheden ondergaan. Het gehele platte dak is opnieuw geïsoleerd en voorzien van nieuw dakbedekkingsmateriaal. Er is een nieuwe luxe keuken geplaatst. De woning heeft een nieuwe PVC vloer gekregen. Drie nieuwe regenpijpen zijn geplaatst. De elektrische garagedeur is vervangen. De deur van de garage naar de tuin is nieuw, evenals de voordeur. Alle ramen in de woning hebben nu nieuw HR++ glas. Er is een nieuw toilet in de badkamer geplaatst. De woonkamer is in 2024 gestuct en de kozijnen in de woonkamer zijn overgeschilderd. Exterieur schilderwerk is in 2024 uitgevoerd. Dertien zonnepanelen zijn geïnstalleerd. Er is een nieuwe elektrische verdeelinrichting geplaatst. Nieuwe verwarmingspanelen zijn geïnstalleerd in de woonkamer, badkamer en hal. Er is een nieuwe cv-ketel geïnstalleerd. Het mechanische ventilatiesysteem is vernieuwd. Nieuwe horren, gordijnen en raambekleding zijn toegevoegd aan de begane grond. Er is in 2025 een nieuwe hordeur geïnstalleerd.

De indeling is als volgt. De entree leidt naar een hal met trapopgang, toilet, de elektrische verdeelinrichting en een bijkeuken met aansluitingen voor wasmachines. Vanuit de hal is er toegang tot de lichte Z-vormige woonkamer van circa 38 vierkante meter. Deze bestaat uit een zitgedeelte aan de polderzijde, circa 484 bij 479 centimeter, met uitzicht op de groene omgeving. Dit gedeelte heeft een schuifpui naar de tuin. Aangrenzend bevindt zich de open keuken, circa 482 bij 300 centimeter. De keuken beschikt over een exclusieve Beckermann inbouwkeuken met stenen Kemie werkbladen, een Quooker kokendwaterkraan en complete inbouwapparatuur van Neff.

Vanuit de keuken is er toegang tot de garage. Vanuit de woonkamer bereikt men de ruime slaapkamer van circa 346 bij 338 centimeter. Deze slaapkamer heeft een en-suite badkamer van 346 bij 131 centimeter, uitgerust met een inloopdouche, een tweede toilet en een badkamermeubel met wastafel.

Bovendien beschikt deze woning over een bovenverdieping, wat een extraatje is dat dit type woning bijzonder interessant maakt. De bovenverdieping heeft een overloop met een inbouwkast en twee extra slaapkamers of werkkamers, circa 479 bij 236 centimeter en 370 bij 236 centimeter.

De aangebouwde garage is een belangrijk voordeel. Het is praktisch voor het parkeren van een auto, het stallen van fietsen, of voor opslag of hobbydoeleinden. De aanwezigheid van een garage voegt een element van comfort toe dat veel kopers specifiek zoeken.

De woning is gebouwd in 1988 en valt onder bestaande bouw. Het is een hoekwoning met twee woonlagen. De woning heeft in totaal vier kamers, waarvan drie slaapkamers. Er is één badkamer plus één separaat toilet. Sanitaire voorzieningen omvatten een douche, toilet, wastafel en een badkamermeubel.

Technische kenmerken omvatten een glasvezelaansluiting, mechanische ventilatie en zonnepanelen. Het centrale verwarmingssysteem bestaat uit een gasgestookte hoogrendementscv-combiketel uit 2023, die eigendom is van de woning. Warm water wordt eveneens geleverd door de cv-ketel.

De tuin is ingericht als een patio of atrium tuin. De liggingskenmerken van de woning omvatten dat deze aan de rand van een bos ligt, naast een park ligt, aan een rustige weg ligt, een beschutte ligging heeft, in een woonwijk ligt, met een open ligging en vrij uitzicht.

Parkeren is mogelijk zowel op eigen terrein als via openbaar parkeren in de omgeving. De garage biedt plaats aan één auto en beschikt over elektrische aansluitingen. De garage zelf heeft dakisolatie en dubbel glas.

Het kadastrale referentie is DORDRECHT Y 1813, met een perceeloppervlakte van 162 vierkante meter. De woning is in volledig eigendom (freehold).

Dit type woning kan verschillende doelgroepen aanspreken. Voor degenen die op zoek zijn naar leeftijdsgebonden of toegankelijk wonen is de begane grond indeling aantrekkelijk. Mensen die ruimte nodig hebben voor een salon, praktijk of thuiskantoor kunnen mogelijkheden zien. De woning is ook geschikt voor degenen die rust, ruimte en gemak in een uitstekende locatie waarderen.

De keukeninstallatie verdient nadere beschrijving. Beckermann staat bekend als een premium Duitse keukenfabrikant, en de inclusie van een volledig Neff inbouwapparatuurpakket duidt op een hoog specificatieniveau. De stenen Kemie werkbladen zijn duurzaam en geven de keuken een kwaliteitsuitstraling. De Quooker kokendwaterkraan is een modern gemak dat veel huiseigenaren waarderen voor koken en het bereiden van drankjes.

De woonkamerconfiguratie in Z-vorm creëert een natuurlijke verdeling tussen het zitgedeelte en het keukengedeelte, terwijl er een gevoel van verbondenheid en ruimtelijkheid behouden blijft. De afmetingen van het zitgedeelte laten diverse meubelindelingen toe. De schuifpui naar de tuin biedt directe toegang tot de buitenruimte en brengt natuurlijk licht in de woonkamer.

De slaapkamer op de begane grond met en-suite badkamer biedt gemak en privacy. Deze indeling is bijzonder aantrekkelijk voor degenen die liever niet vaak traplopen, omdat het complete woonvoorzieningen op één niveau biedt. De inloopdouche elimineert de noodzaak om over een badrand te stappen, wat een praktische overweging is voor toegankelijkheid.

De bovenverdieping biedt flexibiliteit. De twee extra kamers kunnen dienen als slaapkamers voor gezinsleden of gasten, maar kunnen net zo goed functioneren als thuiskantoren, hobbykamers of opslagruimte. De vaste kast op de overloop voegt nuttige opbergruimte toe.

Het patio tuinontwerp is typisch voor dit type bungalow. Een patio tuin is over het algemeen een beschutte buitenruimte die privacy biedt terwijl hij weinig onderhoud vergt. De specifieke orientatie en het ontwerp bepalen hoeveel zonlicht de tuin gedurende de dag ontvangt.

Het Wantijdijk dat in de advertentie wordt genoemd, heeft historische betekenis als onderdeel van de waterbeheers infrastructuur die het Nederlandse landschap heeft gevormd. De nabijheid van de Biesbosch, een nationaal park dat bekend staat om zijn unieke zoetwatergetijdenecosysteem, voegt recreatieve en natuurwaarde toe aan de locatie. De Nieuwe Merwede is een grote rivier die deel uitmaakt van het Rijn-Maas-Scheldebekken systeem.

Het winkelcentrum Bieshof dient de lokale gemeenschap met diverse winkels en diensten. Dankzij de nabijheid op fietsafstand zijn dagelijkse benodigdheden gemakkelijk bereikbaar zonder auto. De nabijheid van het NS-station verbindt bewoners met het bredere spoornetwerk, wat woon-werkverkeer naar andere steden zoals Rotterdam vergemakkelijkt, dat relatief dicht bij Dordrecht ligt.

De combinatie van een rustige, groene locatie met goede toegankelijkheid tot stedelijke voorzieningen vertegenwoordigt een balans die veel huizenzoekers waarderen. De woning biedt in wezen een semi-landelijke levensstijl zonder praktisch gemak op te offeren.

De uitgebreide lijst van renovaties en verbeteringen geeft aan dat de huidige eigenaren aanzienlijk hebben geïnvesteerd in het moderniseren van de woning. Een nieuwe cv-ketel, nieuwe elektrische verdeelinrichting en een nieuw mechanisch ventilatiesysteem pakken de essentiële technische infrastructuur aan. De isolatieverbeteringen en zonnepanelen dragen bij aan lagere energiekosten en verminderde milieu-impact. De cosmetische updates, waaronder nieuwe vloeren, stucwerk, schilderwerk en raambekleding, maken de woning instapklaar.

De prijs per vierkante meter van €5.449 biedt een referentiepunt voor het vergelijken van deze woning met andere in de omgeving. Deze berekening is gebaseerd op de 89 vierkante meter woonoppervlak en de vraagprijs van €485.000. Kopers willen dit in overweging nemen in de context van de staat, locatie en kenmerken van de woning.

Voorzieningen

Badkamer

Douche

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Badkuip

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

En-suite badkamer

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Gastentoilet

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Verwarmd handdoekenrek

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Bidet

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Regendouche

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Dubbele douche

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Gedeelde douche

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Gedeeld toilet

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Dubbele wastafel

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Vloerverwarming in badkamer

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Gebouw Algemeen

Hoekwoning

hardcoded(100%)
Nee

Exterieur

Balkon

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Achtertuin

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Voortuin

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Zijtuin

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Terras

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Dakterras

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Patio

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Veranda

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Gastenverblijf

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Aan het water

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Moestuin

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Paardenfaciliteiten

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Kleine veeteeltfaciliteiten

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Privébuitenzwembad

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Privé buitenjacuzzi

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Privétennisbaan

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Prachtig uitzicht op de bergen

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Prachtig uitzicht op de stad

zai:glm-5-turbo(90%)
0%

Prachtig uitzicht op de tuin

zai:glm-5-turbo(90%)
80%

Prachtig uitzicht op zee

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Prachtig uitzicht op de haven

zai:glm-5-turbo(90%)
0%

Prachtig uitzicht op bezienswaardigheid

zai:glm-5-turbo(90%)
0%

Interieur Comfort

Airconditioning

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Centrale Verwarming

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Open Haard

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Houten Vloer

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Laminaatvloer

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Tapijtvloer

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Vloerverwarming

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Inloopkast

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Thuiswerkplek

zai:glm-5-turbo(75%)
Nee

Dakraam

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Zichtbare Balken

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Erker

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Privé Binnenzwembad

zai:glm-5-turbo(99%)
Nee

Privé Binnensauna

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Franse Deuren

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Stucwerk

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Interieurstijl

Scandinavisch

zai:glm-5-turbo(90%)
10%

Modern

zai:glm-5-turbo(85%)
75%

Industrieel

zai:glm-5-turbo(95%)
5%

Mediterraan

zai:glm-5-turbo(95%)
5%

Klassiek

zai:glm-5-turbo(80%)
20%

Exterieurstijl

Traditioneel / Historisch

zai:glm-5-turbo(95%)
0%

Vroeg 20e Eeuws

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Nachoorlogs Functioneel

zai:glm-5-turbo(90%)
0%

Modernistisch

zai:glm-5-turbo(80%)
0%

Nieuwbouw

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Keuken

Vaatwasser

zai:glm-5-turbo(75%)
Ja

Oven

zai:glm-5-turbo(80%)
Ja

Koelkast

zai:glm-5-turbo(75%)
Ja

Kookeiland

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Open keuken

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Voorraadkast

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Kookplaat

zai:glm-5-turbo(80%)
Ja

Ingebouwd koffieapparaat

zai:glm-5-turbo(70%)
Nee

Kokend water kraan

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Ingebouwd afzuigsysteem

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Gedeelde keuken

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Parkeren & Opslag

Parkeren

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Berging

zai:glm-5-turbo(70%)
Ja

Garage

zai:glm-5-turbo(99%)
Ja

Automatische garagedeur

zai:glm-5-turbo(85%)
Ja

Dubbele garage

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Kelder

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Fietsenberging

zai:glm-5-turbo(75%)
Ja

Overdekte parkeerplaats

zai:glm-5-turbo(90%)
Ja

Ondergrondse parkeergarage

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Schuur

zai:glm-5-turbo(70%)
Nee

Regels

Vereniging van Eigenaren (VvE)

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Erfpacht

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Open bezichtiging

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Veiligheid & Toegankelijkheid

Lift

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Privé-ingang

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Automatisch Hek

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Gesloten Wijk

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Rolstoeltoegankelijk

zai:glm-5-turbo(85%)
75%

Voorzieningen & Technisch

Wasmachineaansluiting

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Wasruimte

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Snelle Internet

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Glasvezel Internet

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Ventilatiesysteem

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Energiezuinigheid

Zonnepanelen

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Dubbelglas

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Tripelglas

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Muurisolatie

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Vloerisolatie

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Dakisolatie

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Warmtepomp

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Thuisbatterij

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Overige energiebesparende maatregelen

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Geschiedenis

NU
3d 20h
14 mei 2026, 08:07
Vraagprijs bijgewerkt
€ 485.000
€ 5.449
€ -479.551
3d 20h
14 mei 2026, 08:07
Meerdere wijzigingen
Huurprijs bijgewerkt
€ 485.000
€ 5.449
€ -479.551
Onderhandelbaar bijgewerkt
Ja
Nee
20d 2h
28 apr 2026, 02:47
Energielabel bijgewerkt
"A"
A
20d 2h
28 apr 2026, 02:39
Energielabel bijgewerkt
A
"A"
23d 16h
24 apr 2026, 12:40
Locatiecoördinaten bijgewerkt
[object Object]
31d 19h
16 apr 2026, 09:42
Beschikbaarheid bijgewerkt
Ja
Nee
14d 15h
1 apr 2026, 18:32
Advertentie aangemaakt