Menu

Ruime hoekwoning aan het water in Rotterdam Terbregge
9
+33

Ruime hoekwoning aan het water in Rotterdam Terbregge

Marie Baronstraat 14, Rotterdam
€ 5.195
Verkocht
View Gallery

Hoofdkenmerken

RijtjeshuisType
AEnergielabel
4Slaapkamers
2Badkamers
154 m²Woonruimte
124 m²Perceel
2000Bouwjaar
45Dagen online

Beschrijving

Dit pand is gelegen aan de Marie Baronstraat 14 in de Rotterdamse wijk Terbregge. De vraagprijs is vastgesteld op 800.000 euro kosten koper. De woning is een hoekwoning die direct aan het water ligt en is gebouwd op eigen grond. De woning ontvangt vrijwel de hele dag zonlicht rondom het pand.

De woonoppervlakte bedraagt circa 154 vierkante meter. De perceeloppervlakte is 124 vierkante meter. Het inhoudsoppervlak is circa 612 kubieke meter. De extra binnenruimte beslaat circa 18 vierkante meter. Het pand is in het jaar 2000 gebouwd en ontworpen door Mecanoo Architecten met een focus op duurzaamheidsprincipes.

De woning telt in totaal vier slaapkamers. Er zijn drie standaard slaapkamers en één extra kamer die kan dienen als slaapkamer of thuiskantoor. De woning beschikt over twee badkamers, die beide recentelijk tot een luxe standaard zijn gerenoveerd. De eerste badkamer is voorzien van een ruime inloopdouche en een dubbele wastafel. Beide badkamers beschikken over een douche, wastafel en toilet. Daarnaast is er een separaat toilet gelegen op de begane grond.

De begane grond bevat de hoofdingang, een hal met de meterkast en een modern zwevend toilet. Vanuit de hal is er toegang tot de inpandige garage die beschikt over aansluitingen voor een wasmachine en een droger.

De eerste verdieping is verdeeld over twee niveaus. Het tuinniveau herbergt de woonkamer, die beschikt over een houten vloer en een indrukwekkende plafondhoogte van ongeveer drie meter. Dit zorgt voor een bijzonder ruim en licht woonbeeld. De woonkamer heeft schuifdeuren die openen naar de achtertuin. De aangelegde achtertuin is over twee niveaus ingericht en grenst direct aan het water.

Het dekniveau van de eerste verdieping bevat de woonkeuken. Deze keuken meet circa 5.14 bij 5.87 meter en is voorzien van een luxe keukenopstelling inclusief diverse inbouwapparatuur en ruime opbergruimte. Schuifdeuren geven toegang tot het voorterras waar zich een zonnig terras bevindt.

De tweede verdieping beschikt over een overloop die toegang geeft tot twee slaapkamers. De eerste slaapkamer meet circa 2.96 bij 5.14 meter en heeft schuifdeuren die leiden naar een dakterras. De tweede slaapkamer meet circa 2.37 bij 5.14 meter. De luxe badkamer op deze verdieping is voorzien van een grote inloopdouche, een toilet, twee wastafels en een aparte bergkast.

De derde verdieping heeft een ruime overloop die leidt naar nog twee kamers. De derde slaapkamer meet circa 2.37 bij 5.14 meter. De vierde kamer, die kan functioneren als slaapkamer of werkruimte, meet circa 2.95 bij 5.14 meter. Op deze verdieping bevindt zich ook de tweede luxe badkamer met een douche, wastafel en toilet.

Het pand heeft een energielabel A, wat wijst op een goede energiezuinigheid. Verwarming en warm water worden geleverd door middel van stadsverwarming. De ramen zijn voorzien van dubbel glas en er is een mechanisch ventilatiesysteem geïnstalleerd.

De kruipruimte onder het pand biedt de mogelijkheid om een extra kamer te creëren, al zou dit verdere ontwikkeling vereisen.

De woning maakt deel uit van een Vereniging van Eigenaren die verantwoordelijk is voor het onderhoud van het gedeelde dekgebied. De maandelijkse bijdrage aan deze vereniging bedraagt circa 125 euro.

De woning is gelegen in de groene en waterrijke wijk Nieuw Terbregge, nabij het populaire Hillegersberg. Dagelijkse voorzieningen waaronder scholen, openbaarvervoersverbindingen en belangrijke verkeerswegen liggen allemaal in de directe omgeving. Voor recreatie en sportactiviteiten zijn er tal van mogelijkheden op loop- en fietsafstand. Deze omvatten de Kralingse Plas en het Kralingse Bos, het Lage Bergse Bos en het recreatiegebied de Rottemeren.

Parkeren is mogelijk op het eigen terrein, waarbij de inpandige garage ruimte biedt aan één voertuig. In de omgeving is er ook openbaar parkeren en een parkeergarage.

Het pand wordt aangeboden met levering in overleg. De aanbieding specificeert dat de informatie met de nodige zorgvuldigheid is samengesteld, hoewel geen aansprakelijkheid wordt aanvaard voor eventuele onvolledigheden of onjuistheden. Alle vermelde afmetingen en oppervlakten zijn indicatief. De verstrekte informatie moet worden beschouwd als een uitnodiging om een bod uit te brengen of in onderhandeling te treden.

Voorzieningen

Badkamer

Douche

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Badkuip

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

En-suite badkamer

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Gastentoilet

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Bidet

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Gedeelde douche

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Gedeeld toilet

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Dubbele wastafel

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Gebouw Algemeen

Hoekwoning

hardcoded(100%)
Nee

Exterieur

Balkon

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Achtertuin

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Voortuin

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Zijtuin

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Terras

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Dakterras

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Patio

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Veranda

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Gastenverblijf

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Aan het water

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Moestuin

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Paardenfaciliteiten

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Kleine veeteeltfaciliteiten

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Privébuitenzwembad

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Privé buitenjacuzzi

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Privétennisbaan

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Prachtig uitzicht op de bergen

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Prachtig uitzicht op de stad

zai:glm-5-turbo(90%)
0%

Prachtig uitzicht op de tuin

zai:glm-5-turbo(80%)
30%

Prachtig uitzicht op zee

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Prachtig uitzicht op de haven

zai:glm-5-turbo(90%)
0%

Prachtig uitzicht op bezienswaardigheid

zai:glm-5-turbo(90%)
0%

Interieur Comfort

Centrale Verwarming

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Open Haard

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Houten Vloer

zai:glm-5-turbo(90%)
Ja

Tegels

zai:glm-5-turbo(80%)
Ja

Tapijtvloer

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Thuiswerkplek

zai:glm-5-turbo(90%)
Ja

Dakraam

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Zichtbare Balken

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Erker

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Privé Binnenzwembad

zai:glm-5-turbo(99%)
Nee

Privé Binnensauna

zai:glm-5-turbo(99%)
Nee

Franse Deuren

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Stucwerk

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Interieurstijl

Scandinavisch

zai:glm-5-turbo(90%)
0%

Modern

zai:glm-5-turbo(90%)
80%

Industrieel

zai:glm-5-turbo(90%)
0%

Mediterraan

zai:glm-5-turbo(90%)
0%

Klassiek

zai:glm-5-turbo(90%)
0%

Exterieurstijl

Traditioneel / Historisch

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Vroeg 20e Eeuws

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Nachoorlogs Functioneel

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Modernistisch

zai:glm-5-turbo(100%)
95%

Nieuwbouw

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Keuken

Vaatwasser

zai:glm-5-turbo(75%)
Ja

Oven

zai:glm-5-turbo(75%)
Ja

Magnetron

zai:glm-5-turbo(60%)
Ja

Koelkast

zai:glm-5-turbo(90%)
Ja

Vrieskast

zai:glm-5-turbo(60%)
Ja

Kookeiland

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Open keuken

zai:glm-5-turbo(85%)
Ja

Kookplaat

zai:glm-5-turbo(85%)
Ja

Ingebouwd afzuigsysteem

zai:glm-5-turbo(60%)
Nee

Gedeelde keuken

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Designkeuken

zai:glm-5-turbo(70%)
60%

Nieuwe keuken

zai:glm-5-turbo(60%)
20%

Parkeren & Opslag

Parkeren

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Berging

zai:glm-5-turbo(90%)
Ja

Garage

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Dubbele garage

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Zolder

zai:glm-5-turbo(70%)
Nee

Kelder

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Overdekte parkeerplaats

zai:glm-5-turbo(90%)
Ja

Ondergrondse parkeergarage

zai:glm-5-turbo(70%)
Nee

Laadpaal

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Werkplaats

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Schuur

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Parkeerplaats huur (per maand)

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Parkeerplaats koopprijs

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Regels

Vereniging van Eigenaren (VvE)

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Erfpacht

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

VvE-bijdrage

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Veiligheid & Toegankelijkheid

Lift

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Privé-ingang

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Automatisch Hek

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Gesloten Wijk

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Rolstoeltoegankelijk

zai:glm-5-turbo(90%)
0%

Voorzieningen & Technisch

Wasmachine

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Wasmachineaansluiting

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Wasruimte

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Droger

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Ventilatiesysteem

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Energiezuinigheid

Dubbelglas

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Tripelglas

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Warmtepomp

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Thuisbatterij

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Overige energiebesparende maatregelen

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Geschiedenis

NU
13d 12h
3 mei 2026, 13:40
Vraagprijs bijgewerkt
€ 800.000
€ 5.195
€ -794.805
13d 12h
3 mei 2026, 13:40
Meerdere wijzigingen
Huurprijs bijgewerkt
€ 800.000
€ 5.195
€ -794.805
Onderhandelbaar bijgewerkt
Ja
Nee
18d 23h
28 apr 2026, 02:47
Energielabel bijgewerkt
"A"
A
18d 23h
28 apr 2026, 02:39
Energielabel bijgewerkt
A
"A"
22d 13h
24 apr 2026, 12:40
Locatiecoördinaten bijgewerkt
[object Object]
28d 21h
18 apr 2026, 04:48
Beschikbaarheid bijgewerkt
Ja
Nee
16d 13h
1 apr 2026, 15:26
Advertentie aangemaakt