Menu

Naamloos
9
+9

Naamloos

Koopappartementen (Bouwnr. 21), Bergen (LI)
€ 336.250
View Gallery

Hoofdkenmerken

UnknownType
A+++Energielabel
2Slaapkamers
1Badkamers
75 m²Woonruimte
Perceel
2026Bouwjaar
56Dagen online

Beschrijving

Geen omschrijving

Voorzieningen

Badkamer

Badkuip

zai:glm-4.6(100%)
Nee

En-suite badkamer

zai:glm-4.6(100%)
Nee

Gastentoilet

zai:glm-4.6(100%)
Ja

Bidet

zai:glm-4.6(100%)
Nee

Dubbele douche

zai:glm-4.6(100%)
Nee

Gedeelde douche

zai:glm-4.6(100%)
Nee

Gedeeld toilet

zai:glm-4.6(100%)
Nee

Dubbele wastafel

zai:glm-4.6(100%)
Nee

Vloerverwarming in badkamer

zai:glm-4.6(100%)
Ja

Exterieur

Balkon

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Achtertuin

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Voortuin

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Zijtuin

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Terras

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Dakterras

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Barbecuerruimte

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Omheinde tuin

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Patio

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Veranda

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Gastenverblijf

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Aan het water

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Moestuin

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Paardenfaciliteiten

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Kleine veeteeltfaciliteiten

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Privébuitenzwembad

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Privé buitenjacuzzi

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Privétennisbaan

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Prachtig uitzicht op de bergen

zai:glm-4.7(90%)
0%

Prachtig uitzicht op de stad

zai:glm-4.7(90%)
10%

Prachtig uitzicht op de tuin

zai:glm-4.7(90%)
0%

Prachtig uitzicht op zee

zai:glm-4.7(100%)
0%

Prachtig uitzicht op de haven

zai:glm-4.7(100%)
0%

Prachtig uitzicht op bezienswaardigheid

zai:glm-4.7(90%)
0%

Interieur Comfort

Centrale Verwarming

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Open Haard

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Tapijtvloer

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Vloerverwarming

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Inloopkast

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Thuiswerkplek

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Dakraam

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Zichtbare Balken

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Privé Binnenzwembad

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Privé Binnensauna

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Stucwerk

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Interieurstijl

Scandinavisch

zai:glm-4.7(0%)
20%

Modern

zai:glm-4.7(100%)
90%

Industrieel

zai:glm-4.7(100%)
0%

Mediterraan

zai:glm-4.7(100%)
5%

Klassiek

zai:glm-4.7(100%)
0%

Exterieurstijl

Traditioneel / Historisch

zai:glm-4.7(100%)
0%

Vroeg 20e Eeuws

zai:glm-4.7(100%)
0%

Nachoorlogs Functioneel

zai:glm-4.7(100%)
0%

Modernistisch

zai:glm-4.7(60%)
20%

Nieuwbouw

zai:glm-4.7(100%)
100%

Keuken

Open keuken

zai:glm-4.6(100%)
Ja

Gedeelde keuken

zai:glm-4.6(100%)
Nee

Designkeuken

zai:glm-4.6(90%)
20%

Nieuwe keuken

zai:glm-4.6(100%)
100%

Parkeren & Opslag

Parkeren

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Berging

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Garage

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Automatische garagedeur

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Dubbele garage

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Zolder

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Kelder

zai:glm-4.7(70%)
Nee

Ondergrondse parkeergarage

zai:glm-4.7(70%)
Nee

Laadpaal

zai:glm-4.7(90%)
Ja

Werkplaats

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Schuur

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Parkeerplaats huur (per maand)

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Parkeerplaats koopprijs

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Regels

Vereniging van Eigenaren (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Erfpacht

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Geregistreerd bij Kamer van Koophandel (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Algemene ledenvergadering (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

VvE-bijdrage

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Reservefonds (VvE)

zai:glm-4.7(90%)
Ja

Onderhoudsplan (VvE)

zai:glm-4.7(80%)
Ja

Opstalverzekering (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Veiligheid & Toegankelijkheid

Lift

zai:glm-4.6(100%)
Ja

Privé-ingang

zai:glm-4.6(95%)
Nee

Rookmelders

zai:glm-4.6(95%)
Ja

Gesloten Wijk

zai:glm-4.6(90%)
Nee

Rolstoeltoegankelijk

zai:glm-4.6(90%)
85%

Voorzieningen & Technisch

Wasmachine

zai:glm-4.6(100%)
Nee

Wasmachineaansluiting

zai:glm-4.6(80%)
Ja

Wasruimte

zai:glm-4.6(100%)
Nee

Droger

zai:glm-4.6(100%)
Nee

Snelle Internet

zai:glm-4.6(70%)
Ja

Smart Home

zai:glm-4.6(100%)
Nee

Ventilatiesysteem

zai:glm-4.6(100%)
Ja

Waterontharder

zai:glm-4.6(100%)
Nee

Energiezuinigheid

Dubbelglas

zai:glm-4.5(70%)
Ja

Muurisolatie

zai:glm-4.5(90%)
Ja

Vloerisolatie

zai:glm-4.5(90%)
Ja

Dakisolatie

zai:glm-4.5(90%)
Ja

Warmtepomp

zai:glm-4.5(100%)
Ja

Overige energiebesparende maatregelen

zai:glm-4.5(100%)
Ja

Locatie

Geschiedenis

NU
22d 11h
28 apr 2026, 02:47
Energielabel bijgewerkt
"A+++"
A+++
22d 11h
28 apr 2026, 02:39
Energielabel bijgewerkt
A+++
"A+++"
26d 1h
24 apr 2026, 12:40
Locatiecoördinaten bijgewerkt
[object Object]
[object Object]
56d 5h
25 mrt 2026, 08:42
Vraagprijs bijgewerkt
€ 346.250
€ 336.250
€ -10.000
56d 5h
25 mrt 2026, 08:42
Huurprijs bijgewerkt
€ 346.250
€ 336.250
€ -10.000
56d 6h
25 mrt 2026, 07:19
Vraagprijs bijgewerkt
€ 335.500
€ 346.250
+€ 10.750
56d 6h
25 mrt 2026, 07:19
Huurprijs bijgewerkt
€ 335.500
€ 346.250
+€ 10.750
56d 6h
25 mrt 2026, 07:18
Vraagprijs bijgewerkt
€ 346.000
€ 335.500
€ -10.500
56d 6h
25 mrt 2026, 07:18
Huurprijs bijgewerkt
€ 346.000
€ 335.500
€ -10.500
56d 6h
25 mrt 2026, 07:16
Vraagprijs bijgewerkt
€ 336.250
€ 346.000
+€ 9.750
56d 6h
25 mrt 2026, 07:16
Huurprijs bijgewerkt
€ 336.250
€ 346.000
+€ 9.750
4m
25 mrt 2026, 07:12
Advertentie aangemaakt