Menu

Hoek Twee-onder-een-kap Woning met Garage en Tuin in Heesch
9
+34

Hoek Twee-onder-een-kap Woning met Garage en Tuin in Heesch

Klokbeker 40, Heesch
€ 5.233
Verkocht
View Gallery

Hoofdkenmerken

Twee-onder-één-kapType
CEnergielabel
3Slaapkamers
1Badkamers
86 m²Woonruimte
268 m²Perceel
1985Bouwjaar
50Dagen online

Beschrijving

De woning aan de Klokbeker 40 is gelegen in de wijk Bekerbuurt in Heesch. Dit is een twee-onder-een-kap woning gebouwd in 1985, met een garage en gelegen op een hoekperceel. De vraagprijs is 450.000 euro kosten koper.

De woonoppervlakte bedraagt circa 86 vierkante meter, met daarbovenop een overige inpandige ruimte van 16 vierkante meter, een overdekte buitenruimte van 18 vierkante meter en een externe bergruimte van 30 vierkante meter. Het totale perceel is 268 vierkante meter groot en het bouwvolume bedraagt ongeveer 381 kubieke meter.

Op de begane grond komt men binnen in een hal die toegang biedt tot een toiletruimte en de meterkast. Het toilet op de begane grond is voorzien van een klein fonteintje. De woonkamer is ruim en licht dankzij grote ramen die veel natuurlijk licht binnenlaten. De open keken gaat naadloos over in de woonkamer en is uitgerust met diverse inbouwapparatuur. Er is ook een praktische voorraadkast/bijkeuken. De vloer is betegeld en de wanden en plafonds zijn afgewerkt met gespoten pleisterwerk. Een schuifpui geeft toegang tot de tuin en er is voldoende ruimte voor een eettafel.

De eerste verdieping beschikt over een ruime overloop met bergruimte. Er zijn drie goed geproportioneerde slaapkamers, waarvan twee profiteren van een brede dakkapel die zorgt voor extra licht en stahoogte. De badkamer is netjes afgewerkt en omvat een inloopdouche, een wastafelmeubel, een toilet en een designradiator. Net als op de begane grond zijn de wanden en plafonds op deze verdieping gespoten.

De tweede verdieping is bereikbaar via een vaste trap. Deze verdieping biedt momenteel aansluitingen voor een wasmachine en droger, en heeft een dakraam. De ruimte biedt diverse mogelijkheden: het kan dienen als vierde slaapkamer, een rustige werkkamer of een hobbykamer. Ook is er aanzienlijke bergruimte voor spullen die niet dagelijks nodig zijn.

Een van de opvallende kenmerken van deze woning is de tuin. De hoekpositie zorgt voor een hoge mate van privacy en de tuin loopt rondom de woning, wat zorgt voor groen en ruimte aan meerdere zijden. Er is altijd een plekje te vinden om te zitten, te spelen of te tuinieren. Het terras beschikt over een overkapping uitgerust met een rolluik en een markies, waardoor u beschermd bent tegen de elementen. De tuin bevat ook een vijver, beplante borders, buitenverlichting en een buitenkraan. Een zijpad biedt toegang tot de achterkant.

De vrijstaande stenen garage biedt plaats aan één auto, evenals fietsen en tuingereedschap. Wat deze garage bijzonder veelzijdig maakt, is de aanwezigheid van een compleet keukenblok met apparatuur. Water, elektriciteit en gas zijn allemaal aangesloten. Deze ruimte zou kunnen dienen als praktijkruimte voor een thuisberoep, een hobbywerkplaats of simpelweg als extra bergruimte. De woning beschikt ook over een oprit voor parkeren op eigen terrein en er is voldoende openbare parkeergelegenheid in de directe omgeving.

De locatie aan de Klokbeker biedt goede voorzieningen binnen handbereik. Het centrum van Heesch, met winkels en restaurants, is minder dan vijf minuten fietsen. Een basisschool en kinderopvang bevinden zich op loopafstand. De sportvelden van voetbalvereniging HVCH en hockeyclub MHC liggen om de hoek. Voor natuurliefhebbers is natuurgebied De Maashorst te voet in ongeveer vijftien minuten te bereiken.

De verbindingen naar nabijgelegen steden zijn gunstig. De snelwegen A50 en A59 zijn gemakkelijk bereikbaar en er zijn openbaar vervoer busverbindingen van Heesch naar Oss, Eindhoven, Nijmegen en 's-Hertogenbosch. Het dichtstbijzijnde treinstation bevindt zich op ongeveer vijftien minuten fietsen.

De woning heeft energielabel C. Isolatiemaatregelen omvatten dakisolatie, wandisolatie, vloerisolatie en gedeeltelijk dubbel glas. Verwarming en warm water worden verzorgd door een Vaillant Solide VHR 24-28C combiketel uit 2006, die inbegrepen is bij de verkoop. De woning beschikt ook over een glasvezelaansluiting en mechanische ventilatie.

De vraagprijs is 450.000 euro kosten koper, wat neerkomt op ongeveer 5.233 euro per vierkante meter woonoppervlakte. De woning is beschikbaar en de datum van levering is in overleg. De woning is geregistreerd in het Kadaster onder Heesch, Sectie B, Perceel 5382, met volle eigendom.

In de advertentie wordt opgemerkt dat de huidige indeling van keuken en woonkamer mogelijk uitgebreid kan worden. Twee impressies zijn toegevoegd om te illustreren hoe een uitbreiding eruit zou kunnen zien, waarbij een grote open keuken met kookeiland ontstaat. Deze impressies dienen echter alleen ter inspiratie en geven geen rechten.

De garage met zijn keukenfaciliteiten biedt een interessante kans voor mensen die thuiswerken of een hobby hebben die een toegewijde ruimte vereist. De aanwezigheid van water, elektriciteit en gas maakt het geschikt voor diverse doeleinden bovenop eenvoudige opslag.

De Bekerbuurt wordt omschreven als een rustige, kindvriendelijke buurt, wat aantrekkelijk is voor gezinnen. De nabijheid van scholen, sportvoorzieningen en natuurgebieden draagt bij aan de woonaantrekkelijkheid.

Deze woning zou geschikt zijn voor kopers die op zoek zijn naar een huis met potentie, waar ze hun eigen stempel op het interieur kunnen drukken en tegelijkertijd genieten van de voordelen van een hoekperceel met een royale tuin en de veelzijdigheid van een volledig uitgeruste garage.

De woning wordt aangeboden met volle eigendom, wat betekent dat er geen erfpacht of grondlease verplichtingen zijn om rekening mee te houden.

Gezien de hoekpositie van de woning, biedt de tuin een uniek voordeel in vergelijking met tussenwoningen of zelfs standaard twee-onder-een-kap woningen. De tuin omringt de woning aan meerdere zijden, wat zorgt voor een gevoel van ruimte en privacy dat niet vaak wordt gevonden bij dit type woning. De aanwezigheid van zowel een vijver als beplante borders suggereert dat de huidige eigenaren zorg hebben besteed aan het creëren van een aantrekkelijke buitenomgeving.

De terrasoverkapping met zijn rolluik is een praktische functie die de bruikbaarheid van de buitenruimte vergroot. De mogelijkheid om dit gedeelte gedeeltelijk af te sluiten, transformeert het tot een verlengstuk van de keuken, wat bijzonder nuttig is tijdens de warmere maanden of bij het ontvangen van gasten.

De tweede verdieping, hoewel momenteel niet afgewerkt als woonruimte, vertegenwoordigt een aanzienlijk potentieel. Veel woningen uit dit tijdperk en type hebben vergelijkbare ruimtes die succesvol zijn omgebouwd tot extra slaapkamers, werkkamers of speelkamers. De aanwezigheid van een vaste trap in plaats van een uittrekladder maakt deze conversie eenvoudiger.

De bouwdatum van 1985 plaatst deze woning in een tijdperk waarin de Nederlandse woningbouwstandaarden al redelijk goed waren, hoewel niet zo streng als de normen die later in werking traden. De aanwezigheid van verschillende isolatiemaatregelen en het C-energielabel geven aan dat de woning in zekere mate is bijgewerkt, hoewel kopers zich ervan bewust moeten zijn dat verdere energie-efficiëntie verbeteringen wenselijk kunnen zijn.

De Vaillant-ketel uit 2006 nadert een leeftijd waarop vervanging overwogen zou kunnen worden, hoewel combiketels van deze kwaliteit vaak langer dan vijftien jaar mee kunnen gaan bij goed onderhoud. Dit is een factor die potentiële kopers mogelijk in hun berekeningen willen meenemen.

De glasvezelaansluiting is een moderne voorziening die hoogwaardig internet ondersteunt, belangrijk voor mensen die thuiswerken of hoge bandbreedte-eisen hebben voor streaming, gamen of andere activiteiten.

De woning is gelegen in Heesch, een dorp in de gemeente Bernheze in de provincie Noord-Brabant. Heesch is de afgelopen decennia aanzienlijk gegroeid en biedt een goed aanbod aan lokale voorzieningen terwijl het zijn dorpskarakter behoudt. De ligging tussen grotere steden als Oss, 's-Hertogenbosch en Nijmegen maakt het aantrekkelijk voor forenzen die de voorkeur geven aan een rustigere woonomgeving.

Voorzieningen

Badkamer

Douche

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Badkuip

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

En-suite badkamer

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Gastentoilet

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Verwarmd handdoekenrek

zai:glm-5-turbo(85%)
Ja

Bidet

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Regendouche

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Dubbele douche

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Gedeelde douche

zai:glm-5-turbo(70%)
Nee

Gedeeld toilet

zai:glm-5-turbo(70%)
Nee

Dubbele wastafel

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Vloerverwarming in badkamer

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Exterieur

Balkon

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Achtertuin

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Voortuin

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Zijtuin

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Terras

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Dakterras

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Patio

zai:glm-5-turbo(90%)
Ja

Veranda

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Gastenverblijf

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Aan het water

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Moestuin

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Paardenfaciliteiten

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Kleine veeteeltfaciliteiten

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Privébuitenzwembad

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Privé buitenjacuzzi

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Privétennisbaan

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Prachtig uitzicht op de bergen

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Prachtig uitzicht op de stad

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Prachtig uitzicht op de tuin

zai:glm-5-turbo(100%)
75%

Prachtig uitzicht op zee

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Prachtig uitzicht op de haven

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Prachtig uitzicht op bezienswaardigheid

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Interieur Comfort

Airconditioning

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Centrale Verwarming

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Open Haard

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Houten Vloer

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Tegels

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Vloerverwarming

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Inloopkast

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Dakraam

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Zichtbare Balken

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Erker

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Privé Binnenzwembad

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Privé Binnensauna

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Ingebouwde Kasten

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Franse Deuren

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Stucwerk

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Interieurstijl

Scandinavisch

10%

Industrieel

zai:glm-5-turbo(90%)
0%

Mediterraan

zai:glm-5-turbo(90%)
0%

Klassiek

zai:glm-5-turbo(80%)
60%

Exterieurstijl

Traditioneel / Historisch

zai:glm-5-turbo(100%)
10%

Vroeg 20e Eeuws

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Nachoorlogs Functioneel

zai:glm-5-turbo(100%)
10%

Modernistisch

zai:glm-5-turbo(100%)
10%

Nieuwbouw

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Keuken

Kookeiland

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Open keuken

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Voorraadkast

zai:glm-5-turbo(90%)
Ja

Gedeelde keuken

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Designkeuken

zai:glm-5-turbo(80%)
10%

Nieuwe keuken

zai:glm-5-turbo(80%)
5%

Parkeren & Opslag

Parkeren

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Berging

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Garage

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Dubbele garage

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Zolder

zai:glm-4.7(90%)
Ja

Kelder

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Fietsenberging

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Overdekte parkeerplaats

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Ondergrondse parkeergarage

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Werkplaats

zai:glm-4.7(90%)
Ja

Parkeerplaats huur (per maand)

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Parkeerplaats koopprijs

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Regels

Vereniging van Eigenaren (VvE)

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Erfpacht

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Geregistreerd bij Kamer van Koophandel (VvE)

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Algemene ledenvergadering (VvE)

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

VvE-bijdrage

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Reservefonds (VvE)

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Onderhoudsplan (VvE)

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Opstalverzekering (VvE)

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Overige regels

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Veiligheid & Toegankelijkheid

Lift

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Intercom

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Beveiligingscamera's

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Privé-ingang

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Automatisch Hek

zai:glm-4.7(85%)
Nee

Gesloten Wijk

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Rolstoeltoegankelijk

zai:glm-4.7(95%)
10%

Voorzieningen & Technisch

Wasmachine

zai:glm-5(90%)
Nee

Wasmachineaansluiting

zai:glm-5(100%)
Ja

Wasruimte

zai:glm-5(70%)
Nee

Droger

zai:glm-5(90%)
Nee

Snelle Internet

zai:glm-5(100%)
Ja

Glasvezel Internet

zai:glm-5(100%)
Ja

Smart Home

zai:glm-5(95%)
Nee

Ventilatiesysteem

zai:glm-5(100%)
Ja

Kabel-tv

zai:glm-5(100%)
Ja

Waterontharder

zai:glm-5(95%)
Nee

Energiezuinigheid

Zonnepanelen

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Dubbelglas

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Tripelglas

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Muurisolatie

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Vloerisolatie

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Dakisolatie

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Warmtepomp

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Thuisbatterij

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Overige energiebesparende maatregelen

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Geschiedenis

NU
16h
17 mei 2026, 16:14
Vraagprijs bijgewerkt
€ 450.000
€ 5.233
€ -444.767
16h
17 mei 2026, 16:14
Meerdere wijzigingen
Huurprijs bijgewerkt
€ 450.000
€ 5.233
€ -444.767
Onderhandelbaar bijgewerkt
Ja
Nee
20d 5h
28 apr 2026, 02:47
Energielabel bijgewerkt
"C"
C
20d 6h
28 apr 2026, 02:39
Energielabel bijgewerkt
C
"C"
23d 20h
24 apr 2026, 12:40
Locatiecoördinaten bijgewerkt
[object Object]
39d 1h
9 apr 2026, 07:08
Beschikbaarheid bijgewerkt
Ja
Nee
11d 14h
28 mrt 2026, 16:40
Advertentie aangemaakt