Menu

Energiezuinig appartement met hoekkeuken nabij het centrum van Arnhem
9
+7

Klaverlaan 16, Arnhem
€ 249.500
View Gallery

Hoofdkenmerken

AppartementType
CEnergielabel
1Slaapkamers
1Badkamers
53 m²Woonruimte
Perceel
1960Bouwjaar
22Dagen online

Beschrijving

Dit tweekamerappartement is gelegen op de eerste verdieping van een appartementencomplex in de wijk Malburgen-West in Arnhem. Het pand bevindt zich aan de voet van de John Frostbrug, wat zorgt voor een handige toegang tot het stadscentrum. Met een woonoppervlak van 53 vierkante meter biedt dit appartement een praktische indeling, geschikt voor starters of personen die op zoek zijn naar een compacte woonruimte op een goed bereikbare locatie.

De ingang van het appartementencomplex beschikt over een centrale hal met brievenbussen en toegang tot de bergingen in de kelder. Bewoners kunnen de eerste verdieping bereiken via de lift of de vaste trap. Het gebouw is uitgerust met een intercomsysteem bij de ingang, wat voor een extra beveiligingslaag zorgt voor de bewoners.

Bij het betreden van het appartement op de eerste verdieping komt u in een ruime hal met een garderobe. De hal geeft toegang tot de verschillende kamers in het appartement, waaronder de woonkamer, slaapkamer, badkamer en een apart toilet. Het gehele appartement is afgewerkt met een laminaatvloer, wat de ruimte een strak en uniform uiterlijk geeft.

De woonkamer is licht en gaat direct over in de hoekkeuken. De keuken wordt omschreven als trendy en is voorzien van diverse inbouwapparatuur. Deze omvat een vaatwasser, een gaskookplaat met vier pitten, een gecombineerde koel- en vrieskast en een magnetron. Deze opzet zorgt voor handig koken en opbergen. De open verbinding tussen het woongedeelte en de keuken creëert een ruimtelijk gevoel binnen de 53 vierkante meter woonoppervlak.

De slaapkamer is royaal van formaat, wat een opvallend kenmerk is voor een appartement van deze schaal. De slaapkamer geeft direct toegang tot het balkon van 9 vierkante meter, dat is geclassificeerd als gebouwgebonden buitenruimte. Deze buitenruimte biedt bewoners een privéplek om van frisse lucht en het uitzicht op de omgeving te genieten.

Aanliggend aan de slaapkamer bevindt zich de volledig betegelde badkamer. De badkamer is voorzien van een douchecabine, een vaste wastafel en een aangewezen ruimte voor een wasmachine. Deze indeling houdt de wasvoorzieningen handig binnen de woonruimte, terwijl een nette uitstraling in de hoofdwoonruimtes behouden blijft.

Naast de interne woonruimte beschikt het appartement over een externe berging van 6 vierkante meter. Deze berging bevindt zich in de kelder van het gebouw, direct tegenover het appartement op dezelfde verdieping, waardoor deze goed toegankelijk is voor de bewoners.

Het appartement profiteert van een energielabel C, wat wijst op een matig niveau van energiezuinigheid. In de listing wordt specifiek melding gemaakt van lage maandelijkse energiekosten, wat deels te danken is aan het verwarmingssysteem van het gebouw. De verwarming wordt verzorgd door blokverwarming, een systeem waarbij warmte centraal voor het gehele gebouw wordt opgewekt en naar de individuele woningen wordt verdeeld. Heet water wordt geleverd door een boilersysteem. De maandelijkse VvE-bijdrage van 234,64 euro omvat een voorschot voor de stookkosten, wat bewoners helpt om hun energiekosten gelijkmatig over het jaar te spreiden.

De Vereniging van Eigenaren (VvE) lijkt goed georganiseerd op basis van de checklist in de listing. De vereniging is ingeschreven bij de Kamer van Koophandel, houdt jaarvergaderingen, heft periodieke bijdragen, beheert een reservefonds, heeft een onderhoudsplan en heeft gebouwenverzekering afgesloten. Deze elementen duiden erop dat het gebouw professioneel wordt beheerd en dat voorzieningen zijn getroffen voor toekomstig onderhoud.

Het appartementencomplex stamt uit 1960 en heeft een plat dak. Ondanks de leeftijd is het pand onderhouden en gemoderniseerd om aan de huidige normen te voldoen, zoals blijkt uit het energielabel en de gemoderniseerde interieurelementen.

De locatie in Malburgen-West biedt bewoners toegang tot diverse primaire voorzieningen. Er is een supermarkt in de buurt, wat het dagelijkse boodschappen doen gemakkelijk maakt. Openbaarvervoersopties zijn op loopafstand en het centrum van Arnhem is in ongeveer vijf minuten met de fiets te bereiken. Deze combinatie van nabijheid tot stedelijke voorzieningen in een woonwijk maakt de locatie praktisch voor het dagelijks leven.

Parkeren bij het complex is mogelijk via openbare parkeervoorzieningen in de omliggende omgeving. Het appartement is geclassificeerd als een galerijflat, een veelvoorkomend woningtype in Nederlandse woongebieden, gekenmerkt door externe galerijen die toegang bieden tot de individuele woningen.

De vraagprijs voor deze woning is 269.000 euro, wat neerkomt op ongeveer 5.075 euro per vierkante meter woonoppervlak. De woning wordt aangeboden met de status kosten koper, wat betekent dat de koper verantwoordelijk is voor de transactiekosten die gepaard gaan met de aankoop, waaronder overdrachtsbelasting en notariskosten.

De overdrachtsdatum is in overleg, wat flexibiliteit biedt voor zowel de koper als de verkoper om een geschikte verhuisdatum af te spreken. Bezichtigingen kunnen van maandag tot en met zaterdag worden geregeld door contact op te nemen met de makelaar via telefoon, e-mail of het online boekingssysteem.

Het dient te worden opgemerkt dat de in de listing vermelde maten en oppervlakken indicatieve cijfers zijn. Eventuele verschillen tussen de vermelde indicatieve maten en de werkelijke maten vormen geen grond voor enige juridische aanspraak op schadevergoeding. De in de specificiteiten verstrekte informatie kan niet worden aangemerkt als het scheppen van enige juridische rechten.

Voorzieningen

Badkamer

Douche

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Badkuip

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

En-suite badkamer

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Gastentoilet

zai:glm-5-turbo(80%)
Ja

Verwarmd handdoekenrek

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Bidet

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Regendouche

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Dubbele douche

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Gedeelde douche

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Gedeeld toilet

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Dubbele wastafel

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Vloerverwarming in badkamer

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Gebouw Algemeen

Hoekwoning

hardcoded(100%)
Nee

Exterieur

Balkon

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Achtertuin

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Voortuin

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Zijtuin

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Terras

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Dakterras

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Barbecuerruimte

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Omheinde tuin

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Patio

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Veranda

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Gastenverblijf

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Aan het water

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Moestuin

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Paardenfaciliteiten

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Kleine veeteeltfaciliteiten

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Privébuitenzwembad

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Privé buitenjacuzzi

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Privétennisbaan

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Prachtig uitzicht op de bergen

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Prachtig uitzicht op de stad

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Prachtig uitzicht op de tuin

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Prachtig uitzicht op zee

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Prachtig uitzicht op de haven

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Prachtig uitzicht op bezienswaardigheid

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Interieur Comfort

Airconditioning

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Centrale Verwarming

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Open Haard

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Houten Vloer

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Tegels

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Laminaatvloer

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Tapijtvloer

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Vloerverwarming

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Inloopkast

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Thuiswerkplek

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Dakraam

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Zichtbare Balken

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Erker

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Privé Binnenzwembad

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Privé Binnensauna

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Ingebouwde Kasten

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Franse Deuren

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Stucwerk

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Interieurstijl

Scandinavisch

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Modern

zai:glm-5-turbo(90%)
30%

Industrieel

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Mediterraan

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Klassiek

zai:glm-5-turbo(90%)
20%

Exterieurstijl

Traditioneel / Historisch

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Vroeg 20e Eeuws

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Nachoorlogs Functioneel

zai:glm-5-turbo(100%)
100%

Modernistisch

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Nieuwbouw

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Keuken

Vaatwasser

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Magnetron

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Koelkast

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Vrieskast

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Kookeiland

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Voorraadkast

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Kookplaat

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Inductiekookplaat

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Ingebouwd koffieapparaat

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Kokend water kraan

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Ingebouwd afzuigsysteem

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Gedeelde keuken

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Designkeuken

zai:glm-5-turbo(75%)
35%

Nieuwe keuken

zai:glm-5-turbo(75%)
25%

Parkeren & Opslag

Parkeren

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Berging

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Garage

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Automatische garagedeur

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Dubbele garage

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Zolder

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Overdekte parkeerplaats

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Ondergrondse parkeergarage

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Laadpaal

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Werkplaats

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Schuur

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Parkeerplaats huur (per maand)

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Parkeerplaats koopprijs

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Regels

Vereniging van Eigenaren (VvE)

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Erfpacht

zai:glm-5-turbo(70%)
Nee

Geregistreerd bij Kamer van Koophandel (VvE)

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Algemene ledenvergadering (VvE)

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

VvE-bijdrage

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Reservefonds (VvE)

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Onderhoudsplan (VvE)

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Opstalverzekering (VvE)

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Veiligheid & Toegankelijkheid

Lift

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Intercom

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Privé-ingang

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Automatisch Hek

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Gesloten Wijk

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Rolstoeltoegankelijk

zai:glm-5-turbo(60%)
30%

Voorzieningen & Technisch

Wasmachine

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Wasmachineaansluiting

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Wasruimte

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Droger

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Smart Home

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Waterontharder

zai:glm-5-turbo(70%)
Nee

Energiezuinigheid

Zonnepanelen

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Tripelglas

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Warmtepomp

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Thuisbatterij

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Overige energiebesparende maatregelen

zai:glm-5-turbo(80%)
Ja

Locatie

Geschiedenis

NU
14d 6h
3 mei 2026, 18:15
Meerdere wijzigingen
Vastgoedupdate
Vastgoedupdate
14d 6h
3 mei 2026, 18:15
Vraagprijs bijgewerkt
€ 269.000
€ 249.500
€ -19.500
14d 6h
3 mei 2026, 18:15
Meerdere wijzigingen
Huurprijs bijgewerkt
€ 269.000
€ 249.500
€ -19.500
Onderhandelbaar bijgewerkt
Ja
Nee
8d 7h
25 apr 2026, 10:43
Advertentie aangemaakt