Menu

Charmant en goed onderhouden appartement in Heesterbuurt
9
+31

Charmant en goed onderhouden appartement in Heesterbuurt

Jasmijnstraat 97, Den Haag
€ 275.000
View Gallery

Hoofdkenmerken

AppartementType
CEnergielabel
1Slaapkamers
1Badkamers
60 m²Woonruimte
Perceel
1926Bouwjaar
64Dagen online

Beschrijving

Gelegen in de levendige en populaire Heesterbuurt, bevindt dit charmante en goed onderhouden appartement met één slaapkamer zich op de eerste verdieping. De woning is gelegen in een rustige en gezinsvriendelijke straat, op loopafstand van de winkels aan de Fahrenheitstraat en de Weimarstraat. Scholen, openbaar vervoer en uitvalswegen bevinden zich allemaal in de buurt, en het strand is binnen ongeveer 10 minuten met het openbaar vervoer te bereiken. Het appartement biedt een prettige indeling met een ruime open woonkamer, een nette keuken met inbouwapparatuur en een balkon op het achterom gericht op de middag- en avondzon.

De indeling van het interieur is efficiënt ontworpen. De toegang verloopt via een open portiek die leidt naar de entree op de eerste verdieping. Bij binnenkomst is er een hal die toegang geeft tot een grote meterkast en een apart toilet. De woonkamer is ruim en heeft een doorlokte indeling, wat een verbinding met de rest van de woning creëert. Naast de woonkamer bevindt zich de keuken, die netjes is en voorzien is van inbouwapparatuur, waaronder een oven, een 4-pits kookplaat, een afzuigkap en een koelkast.

Het appartement beschikt over één ruime slaapkamer gelegen aan de voorzijde van de woning, inclusief praktische kastruimte. De badkamer wordt omschreven als netjes en ruim, voorzien van een bad, een wastafel, een douche en een ribbelradiator. De buitenruimte bestaat uit een balkon gelegen aan de achterzijde van het perceel met een oppervlakte van 2 vierkante meter. Dit balkon profiteert van de middag- en avondzon, wat het een plezierige plek maakt om te ontspannen.

Wat betreft de technische specificaties: de elektrische installatie omvat een meterkast met 5 groepen en 1 aardlekschakelaar, evenals een slimme meter. Verwarming en warm water worden verzorgd door een combiketel Nefit proline HRC 24 CW3 uit 2011, die eigendom is van de woning. De woning beschikt over dubbele beglazing en volledig plastic kozijnen voor isolatie. De onderhoudsstaat binnenshuis is goed en de onderhoudsstaat buitenshuis is ook goed. De voorgevel is in 2024 gevoegd, gereinigd en geïmpregneerd. Het dak is in 2005 vernieuwd. De kozijnen en balkons zijn privé-eigendom. Er zijn plannen voor het komend jaar om een rollaag op de achtergevel opnieuw te voegen en de kroonlijst te schilderen. De buren zijn hiervan op de hoogte en een buurman die aannemer is op de tweede verdieping zal dit proces begeleiden.

Voor parkeren geldt betaald parkeren vanaf 18:00 uur, al zijn bewoners- en bezoekersvergunningen mogelijk. De locatie is zeer goed bereikbaar, gelegen nabij openbaar vervoer, scholen, winkels en uitvalswegen. Door de ligging in de Heesterbuurt bevindt de woning zich op circa 10 minuten van het centrum van Den Haag en het strand.

De Vereniging van Eigenaren (VvE) is actief met een maandelijkse bijdrage van 10 euro. Het aandeel in de VvE is één derde deel. De jaarvergaderingen worden mondeling gehouden tussen de buren en er zijn geen notulen beschikbaar. De reglementen van Duynstee van 18 maart 1960 zijn van toepassing. Er is een reservefonds met 3097 euro contant per 10 december 2025. De penningmeester is de bewoner op nummer 93. Er is geen onderhoudsplan, aangezien de buurman boven aannemer is. Er is geen opstalverzekering, omdat dit tot nu toe niet noodzakelijk werd geacht. De grond is eigendom (Eigen grond). Het Energielabel is Label C, geldig tot en met 23 januari 2036.

De verkoopvoorwaarden specificeren dat biedingen worden verwerkt via de website van laclemakelaars via het platform Eerlijk Bieden. Levering is in overleg, met mogelijkheden voor korte termijn. De koper kan de notaris kiezen, mits deze gevestigd is in Den Haag. Ongeacht het bouwjaar en de staat van onderhoud, wordt een ouderdomsclausule in de overeenkomst opgenomen. Een niet-bewoningsclausule is standaard in de koopovereenkomst.

Voorzieningen

Badkamer

Douche

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Badkuip

zai:glm-4.7(100%)
Ja

En-suite badkamer

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Gastentoilet

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Verwarmd handdoekenrek

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Bidet

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Regendouche

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Dubbele douche

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Gedeelde douche

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Gedeeld toilet

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Dubbele wastafel

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Vloerverwarming in badkamer

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Exterieur

Balkon

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Achtertuin

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Voortuin

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Zijtuin

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Terras

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Dakterras

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Barbecuerruimte

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Omheinde tuin

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Patio

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Veranda

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Gastenverblijf

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Aan het water

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Moestuin

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Paardenfaciliteiten

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Kleine veeteeltfaciliteiten

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Privébuitenzwembad

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Privé buitenjacuzzi

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Privétennisbaan

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Prachtig uitzicht op de bergen

zai:glm-4.7(100%)
0%

Prachtig uitzicht op de stad

zai:glm-4.7(90%)
5%

Prachtig uitzicht op de tuin

zai:glm-4.7(80%)
10%

Prachtig uitzicht op zee

zai:glm-4.7(100%)
0%

Prachtig uitzicht op de haven

zai:glm-4.7(100%)
0%

Prachtig uitzicht op bezienswaardigheid

zai:glm-4.7(100%)
0%

Interieur Comfort

Airconditioning

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Centrale Verwarming

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Open Haard

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Vloerverwarming

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Inloopkast

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Thuiswerkplek

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Dakraam

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Zichtbare Balken

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Erker

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Privé Binnenzwembad

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Privé Binnensauna

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Interieurstijl

Scandinavisch

zai:glm-4.7(80%)
20%

Modern

zai:glm-4.7(70%)
60%

Industrieel

zai:glm-4.7(95%)
0%

Mediterraan

zai:glm-4.7(95%)
0%

Klassiek

zai:glm-4.7(70%)
50%

Exterieurstijl

Traditioneel / Historisch

zai:glm-4.7(100%)
70%

Vroeg 20e Eeuws

zai:glm-4.7(100%)
95%

Nachoorlogs Functioneel

zai:glm-4.7(100%)
0%

Modernistisch

zai:glm-4.7(90%)
10%

Nieuwbouw

zai:glm-4.7(100%)
0%

Keuken

Oven

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Koelkast

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Kookeiland

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Open keuken

zai:glm-4.7(95%)
Ja

Voorraadkast

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Kookplaat

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Ingebouwd koffieapparaat

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Kokend water kraan

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Ingebouwd afzuigsysteem

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Gedeelde keuken

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Designkeuken

zai:glm-4.7(90%)
20%

Nieuwe keuken

zai:glm-4.7(90%)
10%

Parkeren & Opslag

Parkeren

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Berging

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Garage

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Automatische garagedeur

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Dubbele garage

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Zolder

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Kelder

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Fietsenberging

zai:glm-4.7(70%)
Nee

Overdekte parkeerplaats

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Ondergrondse parkeergarage

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Laadpaal

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Werkplaats

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Schuur

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Gratis straatparkeren

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Vergunning straatparkeren

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Parkeerplaats huur (per maand)

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Parkeerplaats koopprijs

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Regels

Vereniging van Eigenaren (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Erfpacht

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Geregistreerd bij Kamer van Koophandel (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Algemene ledenvergadering (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

VvE-bijdrage

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Reservefonds (VvE)

zai:glm-4.7(90%)
Ja

Onderhoudsplan (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Opstalverzekering (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Overige regels

zai:glm-4.7(0%)
Nee

Veiligheid & Toegankelijkheid

Lift

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Intercom

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Privé-ingang

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Automatisch Hek

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Gesloten Wijk

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Rolstoeltoegankelijk

zai:glm-4.7(95%)
0%

Voorzieningen & Technisch

Wasruimte

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Smart Home

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Waterontharder

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Energiezuinigheid

Zonnepanelen

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Dubbelglas

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Tripelglas

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Warmtepomp

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Thuisbatterij

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Overige energiebesparende maatregelen

zai:glm-4.7(90%)
Ja

Locatie

Geschiedenis

NU
20d 14h
28 apr 2026, 02:47
Energielabel bijgewerkt
"C"
C
20d 14h
28 apr 2026, 02:39
Energielabel bijgewerkt
C
"C"
24d 4h
24 apr 2026, 12:40
Locatiecoördinaten bijgewerkt
[object Object]
[object Object]
48d 21h
30 mrt 2026, 19:17
Vraagprijs bijgewerkt
€ 279.500
€ 275.000
€ -4.500
48d 21h
30 mrt 2026, 19:17
Huurprijs bijgewerkt
€ 279.500
€ 275.000
€ -4.500
48d 21h
30 mrt 2026, 19:17
Huurprijs bijgewerkt
€ 1.000
€ 10
€ -990
15d 21h
14 mrt 2026, 22:15
Advertentie aangemaakt