Menu

Modern gezinswoning met vier slaapkamers en tuin in Amersfoort
9
+65

Evertsenstraat 34, Amersfoort
€ 535.000
Verkocht
View Gallery

Hoofdkenmerken

RijtjeshuisType
AEnergielabel
4Slaapkamers
1Badkamers
108 m²Woonruimte
111 m²Perceel
2008Bouwjaar
62Dagen online

Beschrijving

Evertsenstraat 34 in Amersfoort biedt een moderne instapklare gezinswoning, gelegen in de wijk Kruiskamp. Deze woning is gelegen aan een rustige straat en biedt een comfortabele woonomgeving met vier slaapkamers en energielabel A. De woning ligt gunstig ten opzichte van het centrum van Amersfoort, zodat alle voorzieningen binnen handbereik zijn.

De begane grond van het huis heeft een praktische en goed ingedeelde indeling. Bij binnenkomst via de entreehal is er een garderobe, een meterkast en een toiletruimte met fonteintje. De trap leidt naar de bovenverdiepingen. De woonkamer is licht en ruimtelijk, in open verbinding met de keuken. De kamer profiteert van grote ramen die zorgen voor veel natuurlijk licht. Een prettige houten vloer loopt doorlopend van de hal door de woonkamer en de keuken. De hele begane grond heeft strak afgewerkte muren.

De keuken is aan de voorzijde van het huis geplaatst en is in 2025 geïnstalleerd. Deze is voorzien van diverse inbouwapparatuur, met voldoende werkruimte en opslagmogelijkheden. Grote schuifpuien in de woonkamer geven toegang tot de achtertuin.

De eerste verdieping bevat drie slaapkamers en de badkamer. Eén ruime slaapkamer beslaat de volledige breedte van het huis aan de voorzijde, terwijl twee slaapkamers aan de achterzijde gelegen zijn. De badkamer is voorzien van een ligbad, een douche, een wastafelmeubel en een toilet. Een handige bergkast op de overloop herbergt de aansluiting voor de wasmachine.

De tweede verdieping, of zolder, biedt een vierde grote slaapkamer. Deze kamer beschikt over een dakkapel en een dakraam, wat voor een lichte en prettige sfeer zorgt. Een op maat gemaakte en geluiddichte kast bevat de CV-ketel. Slim gebruik van de ruimte op deze verdieping zorgt voor veel extra bergruimte.

De achtertuin is onderhoudsvriendelijk ingericht. Er is een vrijstaande berging aanwezig, ideaal voor het opslaan van fietsen en tuinspullen. De tuin beschikt ook over een achterom.

De woning is gelegen in de wijk Kruiskamp in Amersfoort. Dit is een levendige en centrale woonwijk op korte afstand van het stadscentrum. In de directe omgeving zijn diverse voorzieningen te vinden, waaronder winkels, scholen, sportfaciliteiten en openbaar vervoer. Het winkelcentrum Neptunusplein bevindt zich in de buurt. Het historische centrum van Amersfoort is goed te voet of per fiets bereikbaar. Ook de uitvalswegen zijn vanuit deze locatie goed bereikbaar.

Een opvallend kenmerk van de woning is de gezellige veranda met zitgelegenheid aan de voorzijde van het huis. Dit gebied biedt een vrij uitzicht over een groot grasveld. De achtertuin is op het noordwesten gesitueerd.

Wat de technische specificaties betreft, is het huis gebouwd in 2008. De woonoppervlakte bedraagt circa 108 vierkante meter en de perceelgrootte is 111 vierkante meter. Het gebouw heeft een zadeldak gedekt met pannen. Er zijn in totaal vijf kamers, bestaande uit vier slaapkamers. Er is één badkamer en één apart toilet. Het huis beslaat drie verdiepingen. Voorzieningen zijn onder meer een dakraam, glasvezel, mechanische ventilatie, schuifpuien en tv-kabel. De isolatie is volledig. Verwarming en warm water worden verzorgd door een centrale verwarmingsketel. De ketel is een Intergas gasgestookte combiketel uit 2008 en is eigendom. Parkeren is mogelijk voor vergunninghouders. De oplevering is in overleg.

Deze woning aan de Evertsenstraat 34 biedt een geschikte mogelijkheid voor gezinnen of thuiswerkers die op zoek zijn naar een moderne en net afgewerkte woning in een prettige wijk in Amersfoort.

Voorzieningen

Badkamer

Douche

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Badkuip

zai:glm-4.7(100%)
Ja

En-suite badkamer

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Gastentoilet

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Bidet

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Gedeelde douche

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Gedeeld toilet

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Exterieur

Balkon

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Achtertuin

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Voortuin

zai:glm-4.7(80%)
Ja

Zijtuin

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Terras

zai:glm-4.7(80%)
Ja

Dakterras

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Patio

zai:glm-4.7(60%)
Ja

Veranda

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Gastenverblijf

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Aan het water

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Moestuin

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Paardenfaciliteiten

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Kleine veeteeltfaciliteiten

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Privébuitenzwembad

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Privé buitenjacuzzi

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Privétennisbaan

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Prachtig uitzicht op de bergen

zai:glm-4.7(100%)
0%

Prachtig uitzicht op de stad

zai:glm-4.7(80%)
20%

Prachtig uitzicht op de tuin

zai:glm-4.7(80%)
30%

Prachtig uitzicht op zee

zai:glm-4.7(100%)
0%

Prachtig uitzicht op de haven

zai:glm-4.7(100%)
0%

Prachtig uitzicht op bezienswaardigheid

zai:glm-4.7(90%)
10%

Interieur Comfort

Airconditioning

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Centrale Verwarming

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Open Haard

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Houten Vloer

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Laminaatvloer

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Tapijtvloer

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Vloerverwarming

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Inloopkast

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Thuiswerkplek

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Dakraam

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Zichtbare Balken

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Erker

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Privé Binnenzwembad

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Privé Binnensauna

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Ingebouwde Kasten

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Franse Deuren

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Stucwerk

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Interieurstijl

Scandinavisch

zai:glm-4.7(80%)
60%

Modern

zai:glm-4.7(95%)
90%

Industrieel

zai:glm-4.7(90%)
5%

Mediterraan

zai:glm-4.7(90%)
5%

Klassiek

zai:glm-4.7(85%)
20%

Exterieurstijl

Traditioneel / Historisch

zai:glm-4.7(100%)
0%

Vroeg 20e Eeuws

zai:glm-4.7(100%)
0%

Nachoorlogs Functioneel

zai:glm-4.7(100%)
0%

Modernistisch

zai:glm-4.7(90%)
80%

Nieuwbouw

zai:glm-4.7(90%)
70%

Keuken

Kookeiland

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Open keuken

zai:glm-4.7(90%)
Ja

Gedeelde keuken

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Designkeuken

zai:glm-4.7(0%)
30%

Nieuwe keuken

zai:glm-4.7(95%)
95%

Parkeren & Opslag

Parkeren

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Berging

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Garage

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Automatische garagedeur

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Dubbele garage

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Zolder

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Kelder

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Fietsenberging

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Overdekte parkeerplaats

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Ondergrondse parkeergarage

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Laadpaal

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Werkplaats

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Schuur

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Gratis straatparkeren

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Vergunning straatparkeren

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Parkeerplaats huur (per maand)

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Parkeerplaats koopprijs

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Regels

Vereniging van Eigenaren (VvE)

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Erfpacht

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Geregistreerd bij Kamer van Koophandel (VvE)

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Algemene ledenvergadering (VvE)

zai:glm-4.7(90%)
Nee

VvE-bijdrage

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Reservefonds (VvE)

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Onderhoudsplan (VvE)

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Opstalverzekering (VvE)

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Overige regels

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Veiligheid & Toegankelijkheid

Lift

zai:glm-4.7(99%)
Nee

Intercom

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Privé-ingang

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Automatisch Hek

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Rookmelders

zai:glm-4.7(90%)
Ja

Gesloten Wijk

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Rolstoeltoegankelijk

zai:glm-4.7(90%)
20%

Voorzieningen & Technisch

Wasmachineaansluiting

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Wasruimte

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Snelle Internet

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Glasvezel Internet

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Smart Home

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Ventilatiesysteem

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Kabel-tv

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Waterontharder

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Energiezuinigheid

Zonnepanelen

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Dubbelglas

zai:glm-4.7(80%)
Ja

Tripelglas

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Muurisolatie

zai:glm-4.7(95%)
Ja

Vloerisolatie

zai:glm-4.7(95%)
Ja

Dakisolatie

zai:glm-4.7(95%)
Ja

Warmtepomp

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Thuisbatterij

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Overige energiebesparende maatregelen

zai:glm-4.7(90%)
Ja

Locatie

Geschiedenis

NU
20d 1h
28 apr 2026, 02:47
Energielabel bijgewerkt
"A"
A
20d 1h
28 apr 2026, 02:39
Energielabel bijgewerkt
A
"A"
23d 15h
24 apr 2026, 12:40
Locatiecoördinaten bijgewerkt
[object Object]
[object Object]
45d 14h
2 apr 2026, 13:21
Beschikbaarheid bijgewerkt
Ja
Nee
47d 13h
31 mrt 2026, 14:14
Vraagprijs bijgewerkt
€ 425.000
€ 535.000
+€ 110.000
47d 13h
31 mrt 2026, 14:14
Huurprijs bijgewerkt
€ 425.000
€ 535.000
+€ 110.000
47d 13h
31 mrt 2026, 14:14
Huurprijs bijgewerkt
€ 185.000
€ 219.000
+€ 34.000
47d 13h
31 mrt 2026, 14:14
Huurprijs bijgewerkt
€ 193.000
€ 240.000
+€ 47.000
47d 13h
31 mrt 2026, 14:14
Huurprijs bijgewerkt
€ 199.000
€ 236.000
+€ 37.000
47d 13h
31 mrt 2026, 14:14
Huurprijs bijgewerkt
€ 207.000
€ 253.000
+€ 46.000
47d 13h
31 mrt 2026, 14:14
Huurprijs bijgewerkt
€ 219.000
€ 278.000
+€ 59.000
47d 13h
31 mrt 2026, 14:14
Huurprijs bijgewerkt
€ 238.000
€ 300.000
+€ 62.000
47d 13h
31 mrt 2026, 14:14
Huurprijs bijgewerkt
€ 258.000
€ 322.000
+€ 64.000
47d 13h
31 mrt 2026, 14:14
Huurprijs bijgewerkt
€ 271.000
€ 347.000
+€ 76.000
47d 13h
31 mrt 2026, 14:14
Huurprijs bijgewerkt
€ 307.000
€ 431.000
+€ 124.000
47d 13h
31 mrt 2026, 14:14
Huurprijs bijgewerkt
€ 344.000
€ 419.000
+€ 75.000
47d 13h
31 mrt 2026, 14:14
Huurprijs bijgewerkt
€ 350.000
€ 434.000
+€ 84.000
47d 13h
31 mrt 2026, 14:14
Huurprijs bijgewerkt
€ 400.000
€ 504.000
+€ 104.000
52d 16h
26 mrt 2026, 11:18
Vraagprijs bijgewerkt
€ 535.000
€ 425.000
€ -110.000
52d 16h
26 mrt 2026, 11:18
Huurprijs bijgewerkt
€ 535.000
€ 425.000
€ -110.000
52d 16h
26 mrt 2026, 11:18
Huurprijs bijgewerkt
€ 219.000
€ 185.000
€ -34.000
52d 16h
26 mrt 2026, 11:18
Huurprijs bijgewerkt
€ 240.000
€ 193.000
€ -47.000
52d 16h
26 mrt 2026, 11:18
Huurprijs bijgewerkt
€ 236.000
€ 199.000
€ -37.000
52d 16h
26 mrt 2026, 11:18
Huurprijs bijgewerkt
€ 253.000
€ 207.000
€ -46.000
52d 16h
26 mrt 2026, 11:18
Huurprijs bijgewerkt
€ 278.000
€ 219.000
€ -59.000
52d 16h
26 mrt 2026, 11:18
Huurprijs bijgewerkt
€ 300.000
€ 238.000
€ -62.000
52d 16h
26 mrt 2026, 11:18
Huurprijs bijgewerkt
€ 322.000
€ 258.000
€ -64.000
52d 16h
26 mrt 2026, 11:18
Huurprijs bijgewerkt
€ 347.000
€ 271.000
€ -76.000
52d 16h
26 mrt 2026, 11:18
Huurprijs bijgewerkt
€ 431.000
€ 307.000
€ -124.000
52d 16h
26 mrt 2026, 11:18
Huurprijs bijgewerkt
€ 419.000
€ 344.000
€ -75.000
52d 16h
26 mrt 2026, 11:18
Huurprijs bijgewerkt
€ 434.000
€ 350.000
€ -84.000
52d 16h
26 mrt 2026, 11:18
Huurprijs bijgewerkt
€ 504.000
€ 400.000
€ -104.000
9d 15h
16 mrt 2026, 19:37
Advertentie aangemaakt