Menu

Ruime 6-kamerappartement in Benoordenhout met twee badkamers en garage
9
+17

Else Mauhslaan 189, Den Haag
€ 695.000
View Gallery

Hoofdkenmerken

AppartementType
BEnergielabel
3Slaapkamers
2Badkamers
177 m²Woonruimte
33 m²Perceel
1975Bouwjaar
31Dagen online

Beschrijving

Dit ruime appartement is gelegen op de derde verdieping van een gebouw aan de Else Mauhslaan in de wijk Duinzigt in Den Haag. De woning is gelegen in het gewilde stadsdeel Benoordenhout, een gebied dat bekend staat om zijn groene omgeving en de nabijheid van verschillende voorzieningen. Het appartement heeft een woonoppervlakte van ongeveer 177 vierkante meter, wat een bijzonder royale leefruimte vormt.

Het gebouw beschikt over een gesloten entree op de begane grond met brievenbussen en een intercomsysteem. Een lift biedt handige toegang tot de derde verdieping waar het appartement is gelegen. Bij het betreden van het appartement wordt u verwelkomd door een ruime U-vormige hal met inbouwkasten. De hal bevat ook een separaat toilet met urinoir en fontein.

De woon- en eethoek is L-vormig en profiteert van overvloedig natuurlijk licht. Een kastscheiding verdeelt de ruimte, en een aangrenzende achterkamer is bij de woonruimte getrokken. Deze achterkamer wordt momenteel gebruikt als thuiskantoor en beschikt over inbouwkasten. Schuifdeuren geven toegang tot het balkon aan de achterzijde, dat een zithoek biedt. Dit achterbalkon voegt toe aan de leefruimte en biedt een buitenruimte voor ontspanning.

Aan de voorzijde van het appartement bevindt zich een halfopen grote keuken. De keuken beschikt over een blauwstenen werkblad en is voorzien van diverse inbouwapparatuur. De keuken biedt ook volop kastruimte voor opslag. Aan de voorzijde van het gebouw bevindt zich een balkon dat in de listing wordt aangeduid als zeebalkon, met uitzicht richting de zee.

De hoofdslaapkamer is gelegen aan de achterzijde van het appartement en beschikt over een complete kastenwand. De hoofdslaapkamer heeft een ensuite badkamer met een inloopdouche, een dubbele wastafel en een handdoekradiator. Deze ensuite opstelling biedt een privé en comfortabele badkamerervaring voor de hoofdslaapkamer.

Vanuit de woonkamer biedt een tweede hal met een bergkast toegang tot de tweede en derde slaapkamer. Beide slaapkamers zijn respectievelijk gelegen aan de voor- en achterzijde van het appartement en beschikken beide over inbouwkastenwanden. Schuifdeuren in deze slaapkamers geven toegang tot de balkons aan zowel de voor- als achterzijde van de woning.

Tussen de tweede en derde slaapkamer bevindt zich een extra badkamer. Deze tweede badkamer omvat een bad, een toilet, een wastafel en een separate ruimte met een wasmachineaansluiting. Deze indeling biedt twee volledige badkamers voor de drie slaapkamers, wat een praktische opstelling is.

Het appartement heeft in totaal zes kamers, waaronder drie slaapkamers en de leefruimtes. Het gebouw is in 1975 gebouwd en heeft een energielabel B. De woning beschikt over dubbel glas voor isolatie. Verwarming wordt verzorgd door blokverwarming, en warm water wordt geleverd via een centraal systeem.

Het totale volume van het appartement is 559 kubieke meter. Naast de woonruimte is er 33 vierkante meter gebouwgebonden buitenruimte, die bestaat uit de twee balkons. Er is ook een externe berging van 22 vierkante meter gelegen in de kelder van het gebouw.

Een afzonderlijke garagebox is beschikbaar voor aankoop tegen een meerprijs van 60.000 euro. De garage biedt plaats aan één auto. De kwartaalbijdrage voor de garagebox bedraagt 141,16 euro. Parkeren in de buurt wordt geregeld via betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen.

De woning is gelegen in een rustige straat in een woonwijk, aan de rand van een bos. De locatie biedt handige toegang tot diverse voorzieningen. De winkels aan het Willem Royaardsplein zijn op loopafstand, evenals Park Clingendael met zijn sportclubs en golfbaan. De winkels en restaurants op de Hoytemastraat bevinden zich ook in de buurt. Het strand en de duinen van Scheveningen zijn eenvoudig bereikbaar, evenals openbaarvervoersmogelijkheden en hoofdwegen.

De Vereniging van Eigenaren is actief en ingeschreven bij de Kamer van Koophandel. Er worden jaarvergaderingen gehouden en periodieke bijdragen worden geïnd. De kwartaalbijdrage voor het appartement bedraagt 2.167,67 euro, exclusief een voorschot voor verwarmingskosten van 500 euro per kwartaal, wat de totale kwartaalbijdrage brengt op 2.667,67 euro. Dit komt neer op ongeveer 890 euro per maand. De vereniging beschikt over een reservefonds en onderhoudt een onderhoudsplan. De gebouwenverzekering is geregeld via de vereniging.

De woning wordt aangeboden voor een prijs van 695.000 euro, koperskosten zijn voor rekening van de koper. De prijs per vierkante meter bedraagt ongeveer 3.927 euro. De eigendomssituatie is volledig eigendomsrecht. Zowel een ouderdomsclausule als een milieubedinging zijn van toepassing op deze transactie. De opleverdatum wordt in overleg met de verkoper bepaald.

Voorzieningen

Badkamer

Douche

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Badkuip

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

En-suite badkamer

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Gastentoilet

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Verwarmd handdoekenrek

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Bidet

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Dubbele douche

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Gedeelde douche

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Gedeeld toilet

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Dubbele wastafel

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Gebouw Algemeen

Hoekwoning

hardcoded(100%)
Nee

Exterieur

Balkon

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Achtertuin

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Voortuin

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Zijtuin

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Terras

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Dakterras

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Omheinde tuin

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Patio

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Veranda

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Gastenverblijf

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Aan het water

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Moestuin

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Paardenfaciliteiten