Menu

Modern 3-kamer hoekappartement op de begane grond met ruime tuin
9
+21

Binnendoor 40, Hilversum
€ 6.522
Verkocht
View Gallery

Hoofdkenmerken

AppartementType
AEnergielabel
2Slaapkamers
1Badkamers
69 m²Woonruimte
44 m²Perceel
2011Bouwjaar
52Dagen online

Beschrijving

Dit moderne en uitnodigende driekamer hoekappartement is gelegen op de begane grond aan de Binnendoor 40 in de wijk Sint Vitusbuurt te Hilversum. Gebouwd in 2011 biedt deze woning een comfortabele en eigentijdse woonervaring met een totale woonoppervlakte van 69 vierkante meter. De woning onderscheidt zich door haar energiezuinigheid en heeft een Energielabel A, wat zorgt voor een duurzame en kostenbesparende woonomgeving. Het appartement ligt ideaal in een rustig binnenterrein dat vrij is van doorgaand verkeer, wat een vredig toevluchtsoord biedt voor de bewoners. Ondanks deze rust is de locatie uitzonderlijk gunstig, direct aan de rand van het centrum van Hilversum. Deze primaire locatie zorgt ervoor dat een breed scala aan voorzieningen, waaronder diverse winkels en een supermarkt, op loopafstand liggen. Daarnaast zijn het bruisende centrum van Hilversum en de stations Hilversum en Sportpark gemakkelijk te voet bereikbaar, waardoor dit pand perfect geschikt is voor forenzen en mensen die een stedelijke levensstijl waarderen.

Toegang tot het appartement wordt verkregen via een privée voortuin, die leidt naar de entree. Bij binnenkomst wordt men verwelkomd in een hal die toegang geeft tot de verschillende vertrekken in het huis. De indeling van de woning is volledig op één niveau, wat betekent dat er geen trappen genavigeerd hoeven te worden. Dit maakt het huis bijzonder toegankelijk en ideaal voor huishoudens met beperkte mobiliteit of voor oudere bewoners. Het gehele appartement is voorzien van een prachtige en warme parketvloer die door de leefruimtes loopt, waardoor een samenhangende en gezellige sfeer ontstaat.

De woonkamer is gelegen aan de achterzijde van het pand en is op de tuin gericht, wat zorgt voor een prettige en lichte leefomgeving. De kamer is comfortabel en beschikt over openslaande deuren die direct toegang geven tot de ruime achtertuin. Deze naadloze overgang tussen binnen en buiten is perfect om van de tuin te genieten tijdens de warmere maanden. Aansluitend aan de woonkamer bevindt zich de moderne open keuken, die aan de voorkant van het huis is gesitueerd. De keuken is op een efficiënte L-vorm ingericht en is voorzien van diverse inbouwapparatuur, wat het een functionele ruimte maakt voor koken en dineren.

Het appartement beschikt over twee slaapkamers. De hoofdslaapkamer is ruim en voorzien van een handige inbouwkast voor opbergruimte. Net als de woonkamer profiteert deze slaapkamer ook van openslaande deuren die toegang geven tot de achtertuin, waardoor bewoners rechtstreeks vanuit hun kamer naar buiten kunnen stappen. De tweede slaapkamer is veelzijdig en kan functioneren als gastenkamer of als thuiswerkplek of studeerkamer. Deze flexibiliteit maakt het appartement geschikt voor diverse woonsituaties, zowel voor een alleenstaande als voor een stel.

De badkamer is modern en volledig betegeld en beschikt over een inloopdouche en een wastafel. Aan praktijk is goed gedacht; er is ook een aansluitpunt voor wasmachine en droger aanwezig in de badkamer. Daarnaast omvat de woning een separaat hangend toilet dat is voorzien van een fontein.

Een van de opvallende kenmerken van deze woning is de buitenruimte. Het appartement beschikt over een eigen voortuin en een riante achtertuin. De achtertuin meet 44 vierkante meter en is op het oosten gelegen, wat een plezierige plek biedt om de ochtendzon te genieten. De tuin omvat een groot terras en beplanting aan de randen, wat zorgt voor privacy en een natuurlijk gevoel. Er is ook een achterom, die handige toegang biedt tot de tuin. Verder bevat de tuin een stenen berging voor extra opslag. Een belangrijk voordeel van dit benedenhuis is de parkeerplaats op eigen terrein, gelegen direct voor de deur.

De technische aspecten van de woning zijn in uitstekende staat. Het appartement is volledig geïsoleerd, wat bijdraagt aan het hoge energielabel. Verwarming en warm water worden verzorgd door een HR 107 gas combiketel uit 2011, die eigendom is van de woning. Het huis is ook uitgerust met mechanische ventilatie en een TV-aansluiting. Het volume van het appartement is 229 kubieke meter en er is 4 vierkante meter aan buitenberging.

De woning maakt deel uit van een actieve en goed beheerde Vereniging van Eigenaren (VvE). De vereniging is ingeschreven bij de Kamer van Koophandel, houdt jaarvergaderingen en heeft een onderhoudsplan en een reservefonds. De opstalverzekering is geregeld door de VvE. De maandelijkse bijdrage voor de VvE bedraagt € 19,46. Daarnaast zijn er servicekosten van € 66,59 per maand. Een afzonderlijke bijdrage van € 19,46 per maand is bestemd voor het onderhoud van de buitenruimte, inclusief het parkeerterrein. Dit moderne, instapklare appartement met privé tuin en parkeren is een ideaal thuis voor een een- of tweepersoonshuishouden dat op zoek is naar een combinatie van comfort, gemak en bereikbaarheid in Hilversum.

Voorzieningen

Badkamer

Douche

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Badkuip

zai:glm-4.7(95%)
Nee

En-suite badkamer

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Gastentoilet

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Verwarmd handdoekenrek

zai:glm-4.7(70%)
Nee

Bidet

zai:glm-4.7(99%)
Nee

Dubbele douche

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Gedeelde douche

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Gedeeld toilet

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Dubbele wastafel

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Exterieur

Balkon

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Achtertuin

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Voortuin

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Zijtuin

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Terras

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Dakterras

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Veranda

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Gastenverblijf

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Aan het water

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Moestuin

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Paardenfaciliteiten

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Kleine veeteeltfaciliteiten

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Privébuitenzwembad

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Privé buitenjacuzzi

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Privétennisbaan

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Prachtig uitzicht op de bergen

zai:glm-4.7(100%)
0%

Prachtig uitzicht op de stad

zai:glm-4.7(80%)
10%

Prachtig uitzicht op de tuin

zai:glm-4.7(90%)
85%

Prachtig uitzicht op zee

zai:glm-4.7(100%)
0%

Prachtig uitzicht op de haven

zai:glm-4.7(100%)
0%

Prachtig uitzicht op bezienswaardigheid

zai:glm-4.7(90%)
0%

Interieur Comfort

Airconditioning

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Centrale Verwarming

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Open Haard

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Houten Vloer

zai:glm-4.7(90%)
Ja

Laminaatvloer

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Tapijtvloer

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Inloopkast

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Thuiswerkplek

zai:glm-4.7(90%)
Ja

Dakraam

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Zichtbare Balken

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Erker

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Privé Binnenzwembad

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Privé Binnensauna

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Ingebouwde Kasten

zai:glm-4.7(90%)
Ja

Franse Deuren

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Stucwerk

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Interieurstijl

Scandinavisch

zai:glm-4.7(60%)
40%

Modern

zai:glm-4.7(100%)
85%

Industrieel

zai:glm-4.7(90%)
5%

Mediterraan

zai:glm-4.7(90%)
0%

Klassiek

zai:glm-4.7(80%)
10%

Exterieurstijl

Traditioneel / Historisch

zai:glm-4.7(100%)
0%

Vroeg 20e Eeuws

zai:glm-4.7(100%)
0%

Nachoorlogs Functioneel

zai:glm-4.7(100%)
0%

Modernistisch

zai:glm-4.7(80%)
20%

Nieuwbouw

zai:glm-4.7(100%)
70%

Keuken

Kookeiland

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Open keuken

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Voorraadkast

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Gedeelde keuken

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Designkeuken

zai:glm-4.7(90%)
30%

Nieuwe keuken

zai:glm-4.7(100%)
10%

Parkeren & Opslag

Parkeren

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Berging

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Garage

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Automatische garagedeur

zai:glm-4.7(0%)
Nee

Dubbele garage

zai:glm-4.7(0%)
Nee

Zolder

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Kelder

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Fietsenberging

zai:glm-4.7(70%)
Nee

Overdekte parkeerplaats

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Ondergrondse parkeergarage

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Laadpaal

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Werkplaats

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Schuur

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Gratis straatparkeren

zai:glm-4.7(70%)
Nee

Parkeerplaats huur (per maand)

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Parkeerplaats koopprijs

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Regels

Vereniging van Eigenaren (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Erfpacht

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Geregistreerd bij Kamer van Koophandel (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Algemene ledenvergadering (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

VvE-bijdrage

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Reservefonds (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Onderhoudsplan (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Opstalverzekering (VvE)

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Veiligheid & Toegankelijkheid

Lift

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Alarmsysteem

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Beveiligingscamera's

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Privé-ingang

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Automatisch Hek

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Videofoon

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Inbraakwerende Deur- & Raambeveiliging

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Rolstoeltoegankelijk

zai:glm-4.7(100%)
100%

Voorzieningen & Technisch

Wasmachineaansluiting

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Wasruimte

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Smart Home

zai:glm-4.7(10%)
Nee

Ventilatiesysteem

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Kabel-tv

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Waterontharder

zai:glm-4.7(10%)
Nee

Energiezuinigheid

Zonnepanelen

zai:glm-4.6(100%)
Nee

Dubbelglas

zai:glm-4.6(90%)
Ja

Muurisolatie

zai:glm-4.6(90%)
Ja

Vloerisolatie

zai:glm-4.6(90%)
Ja

Dakisolatie

zai:glm-4.6(90%)
Ja

Warmtepomp

zai:glm-4.6(100%)
Nee

Thuisbatterij

zai:glm-4.6(100%)
Nee

Overige energiebesparende maatregelen

zai:glm-4.6(95%)
Ja

Locatie

Geschiedenis

NU
2d 11h
14 mei 2026, 18:47
Vraagprijs bijgewerkt
€ 450.000
€ 6.522
€ -443.478
2d 11h
14 mei 2026, 18:47
Meerdere wijzigingen
Huurprijs bijgewerkt
€ 450.000
€ 6.522
€ -443.478
Onderhandelbaar bijgewerkt
Ja
Nee
19d 3h
28 apr 2026, 02:47
Energielabel bijgewerkt
"A"
A
19d 3h
28 apr 2026, 02:39
Energielabel bijgewerkt
A
"A"
22d 17h
24 apr 2026, 12:40
Locatiecoördinaten bijgewerkt
[object Object]
[object Object]
30d 5h
17 apr 2026, 01:05
Beschikbaarheid bijgewerkt
Ja
Nee
21d 19h
26 mrt 2026, 05:51
Advertentie aangemaakt