Menu

Ruime en Lichte Appartement met Zonnig Westelijk Balkon in Amsterdam-West
9
+26

Bestevâerstraat 11-3, Amsterdam
€ 8.013
Verkocht
View Gallery

Hoofdkenmerken

AppartementType
CEnergielabel
1Slaapkamers
1Badkamers
78 m²Woonruimte
Perceel
1921Bouwjaar
71Dagen online

Beschrijving

Gelegen in de levendige maar rustige wijk Amsterdam-West, specifiek in de Trompbuurt, biedt dit uitnodigende appartement een prachtige combinatie van ruimte, licht en karakter. Gesitueerd op de derde verdieping van een gebouw uit 1921, biedt de woning aan de Bestevaerstraat een comfortabele leefomgeving met een totale oppervlakte van 78 vierkante meter. De woning is gelegen aan een rustige, brede straat, een opmerkelijk kenmerk in Amsterdam, waar aan beide kanten geparkeerd kan worden. Dit zorgt voor een serene woonervaring met behoud van directe nabijheid van de levendige voorzieningen van de stad.

Bij het betreden van het appartement wordt men onmiddellijk geraakt door het gevoel van ruimte en de ruime hoeveelheid natuurlijk licht die het interieur vloodt. De hal leidt naar een koninklijke doorleefwoonkamer, die dienst doet als het hart van het huis. Deze woonruimte is ontworpen met een lichtgekleurde vloer en strakke muren, wat een moderne en warme sfeer creëert. De indeling van de kamer is intelligent en open, met voldoende ruimte voor een eethoek en een zithoek. Een belangrijk hoogtepunt van de woonruimte is de directe verbinding met de buitenruimte via Franse deuren die openen naar een breed balkon op het westen.

Het op het westen gelegen balkon is een significant pluspunt, dat een privé buitenverblijf biedt waar bewoners de grootste deel van de dag van de zon kunnen genieten. Tijdens de zomermaanden wordt het balkon baden in het zonlicht vanaf ongeveer 13:00 in de middag tot diep in de avond, vaak tot 21:00. Dit maakt het een ideale plek voor het ontbijt, om te ontspannen met een boek, of om etentjes te organiseren met uitzicht op de zonsondergang. Het balkon beslaat 5 vierkante meter en voegt een waardevolle uitbreiding aan de woonruimte toe, waardoor de lijnen tussen binnen- en buitenleven vervagen.

Aangrenzend aan de woonruimte bevindt zich de afzonderlijke keuken, die ook profiteert van de westelijke ligging dankzij drie grote ramen. De keuken is L-vormig en heeft een stijlvol stalen werkblad en houten inbouwkasten. Hij is uitgerust met een grote gasbrandstof, waardoor het een praktische ruimte is voor kookliefhebbers. Er is voldoende werkruimte en plek voor een ontbijttafel, wat informeel dineren mogelijk maakt. Net als de woonkamer biedt de keuken directe toegang tot het balkon, wat een easy flow garandeert bij het serveren van eten of drankjes buiten.

Het appartement omvat momenteel één ruime slaapkamer aan de voorzijde van het gebouw. Deze kamer is royaal bemeten en inclusief een grote inbouwkast, afgewerkt met hout, wat ruime opbergruimte biedt. De afmetingen van de slaapkamer laten de opname van een bureau of een creatieve hoek toe, tegemoetkomend aan de noden van moderne professionals. Een van de meest aantrekkelijke kenmerken van deze woning is de flexibiliteit. De indeling biedt uitstekende mogelijkheden om een tweede of zelfs derde slaapkamer te creëren of een specifieke thuiswerkplek in te richten. Deze aanpasbaarheid maakt het appartement geschikt voor een breed scala aan bewoners, van koppels tot kleine gezinnen of zij die een dedicated werkruimte nodig hebben.

De badkamer is afgewerkt met een stijlvolle marmerlook en is uitgerust met een ligbad en een modern zwevend toilet. De aanwezigheid van een ligbad voegt een vleugje luxe toe en biedt een ruimte voor ontspanning. Het appartement bevindt zich op de derde verdieping, wat zorgt voor een goede mate van privacy en een uitzicht op de omgeving.

De locatie in Amsterdam-West is zeer gewenst. De Bestevaerstraat is centraal gelegen tussen verschillende grote parken, waaronder Westerpark, Rembrandtpark en Erasmuspark. Westerpark is in het bijzonder een hub van activiteit met populaire eetgelegenheden zoals Café Restaurant Amsterdam, Cantine de Caron en Mossel & Gin, evenals evenementen zoals de Rollende Keukens en de Sunday Market. Het Vondelpark en het De Hallen-complex zijn ook gemakkelijk bereikbaar en bieden een breed scala aan culturele, culinaire en recreatieve opties.

Voor dagelijkse benodigdheden is de buurt goed voorzien van diverse voorzieningen. Er zijn tal van trendy koffiezaken zoals Zizou Coffee en Back to Black, evenals ambachtelijk ijs bij Massimo Gelato. De Ten Katemarkt is in de buurt voor verse boodschappen. De bereikbaarheid is uitstekend, met tramlijnen 13 en 19 in de directe omgeving en station Amsterdam Sloterdijk op slechts tien minuten fietsafstand. De A10 ringweg is ook eenvoudig met de auto bereikbaar.

Vanuit technisch en eigendomsperspectief is de woning zeer aantrekkelijk. Het is gelegen op eigen grond, wat betekent dat er geen erfpacht van toepassing is, een significant financieel voordeel in Amsterdam. De Vereniging van Eigenaren (VvE) bestaat uit vijf appartementenrechten en wordt zelf beheerd. De maandelijkse servicekosten zijn redelijk op 200 euro en er is een meerjarenonderhoudsplan (MJOP) aanwezig. Het appartement heeft energielabel C, ondersteund door dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie. Verwarming en warm water worden verzorgd door een Nefit Proline NXT gascombiketel uit 2015.

Voorzieningen

Gedeelde Voorzieningen

Gedeeld zwembad

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Gedeelde sauna

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Gedeelde sportschool

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Conciergedienst

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Gedeelde lounge

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Gedeeld dakterras

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Gedeelde buitenruimte

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Gedeelde speeltuin

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Badkamer

Douche

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Badkuip

zai:glm-4.7(100%)
Ja

En-suite badkamer

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Gastentoilet

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Verwarmd handdoekenrek

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Bidet

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Regendouche

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Dubbele douche

zai:glm-4.7(80%)
Nee

Gedeelde douche

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Gedeeld toilet

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Dubbele wastafel

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Vloerverwarming in badkamer

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Exterieur

Balkon

zai:glm-4.6v-flash(100%)
Ja

Achtertuin

zai:glm-4.6v-flash(0%)
Nee

Voortuin

zai:glm-4.6v-flash(0%)
Nee

Zijtuin

zai:glm-4.6v-flash(0%)
Nee

Terras

zai:glm-4.6v-flash(0%)
Nee

Dakterras

zai:glm-4.6v-flash(0%)
Nee

Barbecuerruimte

zai:glm-4.6v-flash(0%)
Nee

Omheinde tuin

zai:glm-4.6v-flash(0%)
Nee

Patio

zai:glm-4.6v-flash(0%)
Nee

Gastenverblijf

zai:glm-4.6v-flash(0%)
Nee

Aan het water

zai:glm-4.6v-flash(0%)
Nee

Moestuin

zai:glm-4.6v-flash(0%)
Nee

Paardenfaciliteiten

zai:glm-4.6v-flash(0%)
Nee

Kleine veeteeltfaciliteiten

zai:glm-4.6v-flash(0%)
Nee

Privébuitenzwembad

zai:glm-4.6v-flash(0%)
Nee

Privé buitenjacuzzi

zai:glm-4.6v-flash(0%)
Nee

Privétennisbaan

zai:glm-4.6v-flash(0%)
Nee

Prachtig uitzicht op de bergen

zai:glm-4.6v-flash(0%)
0%

Prachtig uitzicht op de stad

zai:glm-4.6v-flash(0%)
0%

Prachtig uitzicht op de tuin

zai:glm-4.6v-flash(0%)
0%

Prachtig uitzicht op zee

zai:glm-4.6v-flash(0%)
0%

Prachtig uitzicht op bezienswaardigheid

zai:glm-4.6v-flash(0%)
0%

Interieur Comfort

Airconditioning

zai:glm-4.6v-flash(0%)
Nee

Centrale Verwarming

zai:glm-4.6v-flash(80%)
Ja

Open Haard

zai:glm-4.6v-flash(0%)
Nee

Tapijtvloer

zai:glm-4.6v-flash(0%)
Nee

Inloopkast

zai:glm-4.6v-flash(0%)
Nee

Thuiswerkplek

zai:glm-4.6v-flash(80%)
Ja

Dakraam

zai:glm-4.6v-flash(0%)
Nee

Zichtbare Balken

zai:glm-4.6v-flash(0%)
Nee

Erker

zai:glm-4.6v-flash(0%)
Nee

Privé Binnenzwembad

zai:glm-4.6v-flash(0%)
Nee

Privé Binnensauna

zai:glm-4.6v-flash(0%)
Nee

Ingebouwde Kasten

zai:glm-4.6v-flash(80%)
Ja

Franse Deuren

zai:glm-4.6v-flash(80%)
Ja

Stucwerk

zai:glm-4.6v-flash(0%)
Nee

Interieurstijl

Scandinavisch

zai:glm-4.6v-flash(0%)
0%

Modern

zai:glm-4.6v-flash(80%)
80%

Industrieel

zai:glm-4.6v-flash(0%)
0%

Mediterraan

zai:glm-4.6v-flash(0%)
0%

Klassiek

zai:glm-4.6v-flash(20%)
20%

Exterieurstijl

Traditioneel / Historisch

zai:glm-4.6v-flash(80%)
80%

Vroeg 20e Eeuws

zai:glm-4.6v-flash(90%)
90%

Nachoorlogs Functioneel

zai:glm-4.6v-flash(0%)
0%

Modernistisch

zai:glm-4.6v-flash(0%)
0%

Nieuwbouw

zai:glm-4.6v-flash(0%)
0%

Keuken

Oven

zai:glm-4.6v-flash(100%)
Ja

Magnetron

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Kookeiland

zai:glm-4.6v-flash(100%)
Nee

Open keuken

zai:glm-4.6v-flash(100%)
Ja

Voorraadkast

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Kookplaat

zai:glm-4.6v-flash(100%)
Ja

Inductiekookplaat

zai:glm-4.6v-flash(100%)
Nee

Ingebouwd koffieapparaat

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Kokend water kraan

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Ingebouwd afzuigsysteem

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Gedeelde keuken

zai:glm-4.6v-flash(100%)
Nee

Designkeuken

zai:glm-4.6v-flash(100%)
80%

Nieuwe keuken

zai:glm-4.6v-flash(100%)
0%

Parkeren & Opslag

Parkeren

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Berging

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Garage

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Automatische garagedeur

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Dubbele garage

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Zolder

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Kelder

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Fietsenberging

zai:glm-4.7(70%)
Nee

Overdekte parkeerplaats

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Ondergrondse parkeergarage

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Laadpaal

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Werkplaats

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Schuur

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Gratis straatparkeren

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Vergunning straatparkeren

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Parkeerplaats huur (per maand)

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Parkeerplaats koopprijs

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Veiligheid & Toegankelijkheid

Lift

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Alarmsysteem

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Beveiligingscamera's

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Privé-ingang

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Automatisch Hek

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Gesloten Wijk

zai:glm-4.7(95%)
Nee

Rolstoeltoegankelijk

zai:glm-4.7(95%)
0%

Voorzieningen & Technisch

Wasruimte

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Smart Home

zai:glm-4.7(90%)
Nee

Kabel-tv

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Waterontharder

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Energiezuinigheid

Zonnepanelen

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Dubbelglas

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Tripelglas

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Muurisolatie

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Vloerisolatie

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Dakisolatie

zai:glm-4.7(100%)
Ja

Warmtepomp

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Thuisbatterij

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Regels

Open bezichtiging

zai:glm-4.7(100%)
Nee

Locatie

Geschiedenis

NU
20d
28 apr 2026, 02:47
Energielabel bijgewerkt
"C"
C
20d
28 apr 2026, 02:39
Energielabel bijgewerkt
C
"C"
23d 14h
24 apr 2026, 12:40
Locatiecoördinaten bijgewerkt
[object Object]
[object Object]
24d 21h
23 apr 2026, 05:26
Vraagprijs bijgewerkt
€ 625.000
€ 8.013
€ -616.987
24d 21h
23 apr 2026, 05:26
Huurprijs bijgewerkt
€ 625.000
€ 8.013
€ -616.987
45d 12h
2 apr 2026, 15:02
Beschikbaarheid bijgewerkt
Ja
Nee
26d 8h
7 mrt 2026, 06:25
Advertentie aangemaakt