Menu

Naamloos
9
+53

Naamloos

Bergweg 74, Zeist
€ 5.594
Verkocht
View Gallery

Hoofdkenmerken

UnknownType
GEnergielabel
4Slaapkamers
1Badkamers
160 m²Woonruimte
402 m²Perceel
1908Bouwjaar
36Dagen online

Beschrijving

Geen beschrijving

Voorzieningen

Badkamer

Douche

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Badkuip

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

En-suite badkamer

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Gastentoilet

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Bidet

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Gedeelde douche

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Gedeeld toilet

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Gebouw Algemeen

Hoekwoning

hardcoded(100%)
Nee

Exterieur

Balkon

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Achtertuin

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Voortuin

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Zijtuin

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Terras

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Dakterras

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Barbecuerruimte

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Patio

zai:glm-5-turbo(70%)
Nee

Veranda

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Gastenverblijf

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Aan het water

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Moestuin

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Paardenfaciliteiten

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Kleine veeteeltfaciliteiten

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Privébuitenzwembad

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Privé buitenjacuzzi

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Privétennisbaan

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Prachtig uitzicht op de bergen

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Prachtig uitzicht op de stad

zai:glm-5-turbo(90%)
10%

Prachtig uitzicht op de tuin

zai:glm-5-turbo(80%)
40%

Prachtig uitzicht op zee

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Prachtig uitzicht op de haven

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Prachtig uitzicht op bezienswaardigheid

zai:glm-5-turbo(90%)
0%

Interieur Comfort

Airconditioning

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Centrale Verwarming

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Open Haard

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Vloerverwarming

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Inloopkast

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Thuiswerkplek

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Dakraam

zai:glm-5-turbo(90%)
Ja

Privé Binnenzwembad

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Privé Binnensauna

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Ingebouwde Kasten

zai:glm-5-turbo(90%)
Ja

Interieurstijl

Scandinavisch

20%

Industrieel

zai:glm-5-turbo(90%)
0%

Mediterraan

zai:glm-5-turbo(90%)
0%

Klassiek

zai:glm-5-turbo(95%)
85%

Exterieurstijl

Traditioneel / Historisch

zai:glm-5-turbo(100%)
90%

Vroeg 20e Eeuws

zai:glm-5-turbo(100%)
100%

Nachoorlogs Functioneel

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Modernistisch

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Nieuwbouw

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Keuken

Kookeiland

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Open keuken

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Voorraadkast

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Gedeelde keuken

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Designkeuken

zai:glm-5-turbo(60%)
25%

Nieuwe keuken

zai:glm-5-turbo(70%)
25%

Parkeren & Opslag

Parkeren

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Berging

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Garage

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Automatische garagedeur

zai:glm-5-turbo(90%)
Ja

Dubbele garage

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Zolder

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Kelder

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Overdekte parkeerplaats

zai:glm-5-turbo(80%)
Ja

Ondergrondse parkeergarage

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Schuur

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Parkeerplaats huur (per maand)

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Parkeerplaats koopprijs

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Regels

Vereniging van Eigenaren (VvE)

zai:glm-5-turbo(70%)
Nee

Erfpacht

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Overige regels

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Veiligheid & Toegankelijkheid

Lift

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Beveiligingscamera's

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Privé-ingang

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Automatisch Hek

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Gesloten Wijk

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Rolstoeltoegankelijk

zai:glm-5-turbo(99%)
0%

Voorzieningen & Technisch

Wasmachine

zai:glm-5-turbo(70%)
Ja

Wasmachineaansluiting

zai:glm-5-turbo(90%)
Ja

Wasruimte

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Smart Home

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Kabel-tv

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Waterontharder

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Energiezuinigheid

Zonnepanelen

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Dubbelglas

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Tripelglas

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Muurisolatie

zai:glm-5-turbo(75%)
Nee

Vloerisolatie

zai:glm-5-turbo(75%)
Nee

Dakisolatie

zai:glm-5-turbo(75%)
Nee

Warmtepomp

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Thuisbatterij

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Overige energiebesparende maatregelen

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Locatie

Geschiedenis

NU
13d 5h
3 mei 2026, 15:33
Vraagprijs bijgewerkt
€ 895.000
€ 5.594
€ -889.406
13d 5h
3 mei 2026, 15:33
Meerdere wijzigingen
Huurprijs bijgewerkt
€ 895.000
€ 5.594
€ -889.406
Onderhandelbaar bijgewerkt
Ja
Nee
18d 18h
28 apr 2026, 02:47
Energielabel bijgewerkt
"G"
G
18d 18h
28 apr 2026, 02:39
Energielabel bijgewerkt
G
"G"
22d 8h
24 apr 2026, 12:40
Locatiecoördinaten bijgewerkt
[object Object]
[object Object]
28d 2h
18 apr 2026, 18:22
Beschikbaarheid bijgewerkt
Ja
Nee
31d 4h
15 apr 2026, 16:31
Beschrijving bijgewerkt
No description
Zeer charmante linkerhelft van een dubbele villa met veel karakteristiek details en vrijstaande garage. De villa uit 1908 straalt met zijn originele architectuur een en al sfeer uit. De woning is door de jaren heen uitstekend onderhouden. De keuken en badkamer zijn gemoderniseerd en de beneden verdieping is voorzien van dubbelglas. Met zijn 4 ruime slaapkamers en praktische ligging is dit een heerlijk gezinswoning bij uitstek. De Bergweg ligt op een centrale locatie, aan de rand van het centrum van Zeist met winkels, kinderdagverblijven, diverse (basis)scholen en de uitgestrekte bossen om de hoek. Direct nabij diverse uitvalswegen richting Utrecht, Amersfoort en op korte afstand van het openbaar vervoer. Ook het Utrecht "Science Park" is op de fiets te bereiken. Woonoppervlakte: 160 m² en perceeloppervlakte: 402 m² BEGANE GROND: Overdekt entree aan de voorzijde van de woning met toegang tot de ruime hal met trapopgang naar de eerste verdieping. In de hal bevindt zich het toilet en deur naar de ruime provisiekelder. Vanuit de hal toegang tot de dichte moderne keuken in hoekopstelling voorzien van inbouw apparatuur en deur naar de achtertuin. De ruime lichte doorzon woonkamer met een gashaard met schouw en aan de achterzijde een loopdeur naar de achtertuin. Aan de zijkant van de woonkamer is de serre met grote raampartijen voor veel lichtinval. 1e VERDIEPING: Ruime overloop met separaat toilet. Aan de voorzijde ligt de grote slaapkamer met deur naar balkon aan de zijkant van de woning. De slaapkamer aan de achterzijde is voorzien van een dubbele trapkast. De ruime moderne badkamer ligt aan de voorzijde en heeft een inloopdouche en wastafelmeubel. Vanuit de badkamer leuk uitzicht over de voorzijde. 2e VERDIEPING/ZOLDER: Via een vaste trap is de zolder te bereiken. Op de ruime overloop met dakraam staat de opstelling van het witgoed. Slaapkamer aan de voorzijde en slaapkamer aan de achterzijde. Beide slaapkamers alsmede de overloop voorzien van vaste kasten met veel bergruimte. KELDER: De provisiekelder is bereikbaar vanuit de hal. GARAGE: Vrijstaande garage met elektrische deur met aansluitend de schuur en oprit voor meerdere auto's. DE TUIN: De woning ligt op een ruim perceel van 402 m² met voor-, zij- en achtertuin. De voortuin ligt op het westen en de achtertuin op het oosten met groot terras, met keuze uit zon of schaduw. Bijzonderheden: - De woning is door de bewoners jarenlang met zorg en liefde bewoond maar kan om aan de huidige wooneisen te voldoen geheel naar eigen smaak en inzicht worden gemoderniseerd. - Centrale ligging. - C.V. combi-ketel Intergas (2022) en elektrische huurboiler voor de begane grond. - Begane grond is voorzien van dubbel glas. - In de koopovereenkomst zal een ouderdomsclausule worden opgenomen alsmede een niet zelfbewoningsclausule.