Menu

Moderne Nieuwbouw Hoekwoning met Privé Parkeerplaats in Binnenstad
9
+26

Aarkade 92-A, Alphen aan den Rijn
€ 5.417
Verkocht
View Gallery

Hoofdkenmerken

RijtjeshuisType
A+++Energielabel
1Slaapkamers
1Badkamers
60 m²Woonruimte
110 m²Perceel
2023Bouwjaar
47Dagen online

Beschrijving

Dit pasgebouwde pand, in 2023 gebouwd, is gelegen aan de Aarkade 92-A in de gemeente Alphen aan den Rijn. De woning biedt een totale woonoppervlakte van 60 vierkante meter op een perceel van 110 vierkante meter. Als hoekrijtjeshuis biedt het een unieke woongelegenheid in het hart van het stadscentrum, met een rustige ligging en uitzicht op de Kromme Aar waterweg.

De woning wordt aangeboden vanaf een vraagprijs van 325.000 euro, waarbij de koper verantwoordelijk is voor de bijbehorende overdrachtskosten. De vraagprijs komt neer op ongeveer 5.417 euro per vierkante meter woonoppervlakte. De woning beschikt over een energielabel A+++, wat de uitstekende energie-efficiëntie en duurzame bouwstandaarden weerspiegelt.

Bij aankomst bij de woning hebben bewoners toegang via een eigen oprit die ruimte biedt aan één voertuig. Vanaf de oprit is er directe toegang tot een stenen berging van circa 11 vierkante meter. Deze berging beschikt over dubbele houten deuren, waardoor deze geschikt is voor het stallen van een motor of scooter, en is voorzien van elektra. De berging is niet geïsoleerd.

Bij het betreden van de hoofdwoonruimte is direct het hoge afwerkingsniveau zichtbaar. De begane grond is voorzien van een PVC-vloer met hoge witte plinten, strak gestucte muren en plafonds. Een opvallend architectonisch detail is het balkenplafond in de zitruimte, met plafondhoogtes tot een indrukwekkende 3 meter. Het entreegebied leidt achtereenvolgens naar de meterkast, een halruimte, een toiletruimte met wandcloset en klein wastafeltje, en een technische ruimte. De technische ruimte herbergt de warmtepompinstallatie, aansluitingen voor wasapparatuur en biedt extra bergruimte.

De moderne open keuken is opgesteld in een wandopstelling met witte kastfronten, matte zwarte handgrepen en een grijs werkblad. De keuken is volledig uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, een recirculatiekap, een combimagnetron, een vaatwasser en een koel-vriescombinatie. Naast een hoog zijraam is er ruimte voor een eettafel, wat dit gebied geschikt maakt voor dagelijkse maaltijden.

Vanuit de keuken leiden een paar treden omlaag naar de zitruimte van circa 16 vierkante meter. Deze ruimte is georiënteerd op het aantrekkelijke uitzicht over de Aarkade. Grote raampartijen en Franse deuren zorgen voor abundant natuurlijk licht en bieden directe toegang tot de voortuin. Het houten balkenplafond creëert een warme sfeer in deze leefruimte. Vanuit het zitgedeelte leidt een industrieel uitziende zwarte wenteltrap naar de bovenverdieping.

De bovenverdieping is bereikbaar via deze opvallende trap, die leidt naar een overloop die verbinding geeft met de badkamer en de slaapkamer. De slaapkamer is gelegen aan de voorkant van de woning en beschikt over een groot Velux dakraam evenals een interessante schuine plafondhoogte. Achter de kniehouten en in de zolderruimte daarboven zijn extra bergruimtes beschikbaar. De afwerking op deze verdieping komt overeen met de standaard van de begane grond, met PVC-vloer en strak gestucte muren en plafonds.

De badkamer op deze verdieping zet de moderne esthetiek voort die in de hele woning te vinden is. Deze omvat een ruime douchecabine met een regendouche, een handdouche en een roestvrijstalen vloerafvoer. Een houten wastafelmeubel met een extra brede wastafel is geïnstalleerd, en een tweede wandcloset completeert de sanitaire voorzieningen.

De buitenruimte bestaat uit een voortuin van 11 vierkante meter, met afmetingen van 3 meter diepte en 3,5 meter breedte. De tuin is gesitueerd aan de noordkant van de woning. De ligging biedt een uitzicht dat bijdraagt aan het aangename karakter van de woning.

Op het gebied van energie-efficiëntie behaalt de woning een A+++ beoordeling door middel van verschillende duurzame voorzieningen. Deze omvatten kunststof kozijnen met hoogrendements dubbel glas, een warmtepompsysteem voor verwarming, zonnepanelen voor elektriciteitsopwekking en een volledige isolatie van het gehele gebouw. De gehele woning wordt verwarmd via vloerverwarming, waardoor radiatoren overbodig zijn en bijdragen aan de strakke esthetiek van de binnenruimtes.

De locatie van deze woning wordt omschreven als uitstekend. Ondanks de centrale ligging is de omgeving rustig, met aan de voorkant uitzicht op de Kromme Aar waterweg. Bewoners kunnen gemakkelijk lopen naar het stadscentrum voor winkels en voorzieningen. In de tegenovergestelde richting lopen leidt naar het natuurgebied rondom de Zegerplas en lokale sportvelden. Openbaar vervoer is bereikbaar via een nabijgelegen bushalte met verbindingen naar het treinstation. Voor autoverkeer biedt de woning snelle toegang tot hoofdwegen die leiden naar grotere steden in de regio.

Parkeermogelijkheden rondom de woning omvatten de privéparkeerplaats op eigen terrein, evenals openbare parkeerplaatsen en betaald parkeren in de omgeving. De kadastrale aanduiding voor de woning is AARLANDERVEEN C 7227, met volledige eigendomsrechten (vrij op naam).

De woning is geclassificeerd als gemeubileerd (gedeeltelijk). Het gebouw beschikt over een kap met pannen. Extra voorzieningen omvatten glasvezelkabelaansluitingen, mechanische ventilatie en televisiekabelaansluitingen. Het totale volume van de woning bedraagt 210 kubieke meter.

Bezichtigingen voor de woning kunnen worden geregeld door registratie via het Funda-platform of per e-mail. De opleverdatum is in overleg met de verkoper. Het dient te worden opgemerkt dat volgens Nederlands recht een mondelinge overeenkomst tussen een particuliere verkoper en koper niet rechtsgeldig is. Een aankoop wordt pas als rechtsgeldig beschouwd nadat beide partijen de schriftelijke koopovereenkomst hebben ondertekend, zoals bepaald in artikel 7:2 van het Burgerlijk Wetboek. Een e-mailbevestiging van een mondelinge overeenkomst of een concept koopovereenkomst vormt geen ondertekende koopovereenkomst.

De in deze listing verstrekte maten zijn gebaseerd op de NEN2580-meetnorm, die bedoeld is om een meer uniforme meetmethode te bieden om een indicatie te geven van bruikbare oppervlaktes. Deze meetnorm elimineert niet volledig verschillen in meetresultaten als gevolg van interpretatieverschillen, afronding of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Het volledige meetrapport is beschikbaar op het kantoor van de makelaar.

Voorzieningen

Badkamer

Douche

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Badkuip

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

En-suite badkamer

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Gastentoilet

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Bidet

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Regendouche

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Dubbele douche

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Gedeelde douche

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Gedeeld toilet

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Dubbele wastafel

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Vloerverwarming in badkamer

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Exterieur

Balkon

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Achtertuin

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Voortuin

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Zijtuin

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Terras

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Dakterras

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Barbecuerruimte

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Omheinde tuin

zai:glm-5-turbo(70%)
Nee

Patio

zai:glm-5-turbo(70%)
Nee

Veranda

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Gastenverblijf

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Aan het water

zai:glm-5-turbo(85%)
Ja

Moestuin

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Paardenfaciliteiten

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Kleine veeteeltfaciliteiten

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Privébuitenzwembad

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Privé buitenjacuzzi

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Privétennisbaan

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Prachtig uitzicht op de bergen

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Prachtig uitzicht op de stad

zai:glm-5-turbo(90%)
0%

Prachtig uitzicht op de tuin

zai:glm-5-turbo(85%)
10%

Prachtig uitzicht op zee

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Prachtig uitzicht op de haven

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Prachtig uitzicht op bezienswaardigheid

zai:glm-5-turbo(90%)
0%

Interieur Comfort

Airconditioning

zai:glm-5-turbo(70%)
Nee

Centrale Verwarming

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Open Haard

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Houten Vloer

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Tegels

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Laminaatvloer

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Tapijtvloer

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Vloerverwarming

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Inloopkast

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Thuiswerkplek

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Dakraam

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Zichtbare Balken

zai:glm-5-turbo(95%)
Ja

Erker

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Privé Binnenzwembad

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Privé Binnensauna

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Franse Deuren

zai:glm-5-turbo(90%)
Ja

Stucwerk

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Interieurstijl

Scandinavisch

zai:glm-5-turbo(30%)
25%

Modern

zai:glm-5-turbo(95%)
95%

Industrieel

zai:glm-5-turbo(60%)
35%

Mediterraan

zai:glm-5-turbo(95%)
0%

Klassiek

zai:glm-5-turbo(95%)
0%

Exterieurstijl

Traditioneel / Historisch

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Vroeg 20e Eeuws

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Nachoorlogs Functioneel

zai:glm-5-turbo(100%)
0%

Modernistisch

zai:glm-5-turbo(90%)
80%

Nieuwbouw

zai:glm-5-turbo(100%)
100%

Keuken

Vaatwasser

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Magnetron

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Koelkast

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Vrieskast

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Kookeiland

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Open keuken

zai:glm-5-turbo(90%)
Ja

Voorraadkast

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Kookplaat

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Inductiekookplaat

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Ingebouwd koffieapparaat

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Kokend water kraan

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Ingebouwd afzuigsysteem

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Gedeelde keuken

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Designkeuken

zai:glm-5-turbo(80%)
60%

Nieuwe keuken

zai:glm-5-turbo(100%)
100%

Parkeren & Opslag

Parkeren

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Berging

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Garage

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Automatische garagedeur

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Dubbele garage

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Zolder

zai:glm-5-turbo(90%)
Ja

Kelder

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Overdekte parkeerplaats

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Ondergrondse parkeergarage

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Laadpaal

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Werkplaats

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Schuur

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Gratis straatparkeren

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Vergunning straatparkeren

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Parkeerplaats huur (per maand)

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Parkeerplaats koopprijs

zai:glm-5-turbo(100%)
Nee

Regels

Vereniging van Eigenaren (VvE)

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Erfpacht

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Overige regels

zai:glm-5-turbo(70%)
Nee

Veiligheid & Toegankelijkheid

Lift

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Intercom

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Alarmsysteem

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Beveiligingscamera's

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Privé-ingang

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Automatisch Hek

zai:glm-5-turbo(85%)
Nee

Videofoon

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Inbraakwerende Deur- & Raambeveiliging

zai:glm-5-turbo(75%)
Nee

Gesloten Wijk

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Rolstoeltoegankelijk

zai:glm-5-turbo(90%)
10%

Voorzieningen & Technisch

Wasmachine

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Wasmachineaansluiting

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Wasruimte

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Droger

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Glasvezel Internet

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Smart Home

zai:glm-5-turbo(80%)
Nee

Ventilatiesysteem

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Kabel-tv

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Waterontharder

zai:glm-5-turbo(90%)
Nee

Energiezuinigheid

Zonnepanelen

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Dubbelglas

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Tripelglas

zai:glm-5-turbo(95%)
Nee

Muurisolatie

zai:glm-5-turbo(85%)
Ja

Dakisolatie

zai:glm-5-turbo(85%)
Ja

Warmtepomp

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Overige energiebesparende maatregelen

zai:glm-5-turbo(100%)
Ja

Geschiedenis

NU
8h
16 mei 2026, 19:40
Vraagprijs bijgewerkt
€ 325.000
€ 5.417
€ -319.583
8h
16 mei 2026, 19:40
Meerdere wijzigingen
Huurprijs bijgewerkt
€ 325.000
€ 5.417
€ -319.583
Vastgoedupdate
Listed as 'BIEDEN VANAF € 325.000,- k.k.' indicating a starting bid price
Onderhandelbaar bijgewerkt
Ja
Nee
Geschatte prijs bijgewerkt
Ja
Nee
19d 1h
28 apr 2026, 02:47
Energielabel bijgewerkt
"A+++"
A+++
19d 1h
28 apr 2026, 02:39
Energielabel bijgewerkt
A+++
"A+++"
22d 15h
24 apr 2026, 12:40
Locatiecoördinaten bijgewerkt
[object Object]
31d 9h
15 apr 2026, 18:46
Beschikbaarheid bijgewerkt
Ja
Nee
15d 20h
30 mrt 2026, 22:29
Advertentie aangemaakt